Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pirates & freelancer

DISintegrated

Öne çıkan mesajlar

Forum takipleri sonucunda bu oyunları -güzel demek ki- diyerek almıştım.

Ama oyunlar patladı resmen. Uzun zamandır bu kadar sığ oyun görmemiştim bu kadar cilalanmış.

Pirates of the Carribbean'da adamlar resmen bir deniz grafik motoru yapmışlar. sonra oturup demişler ki bunun üzerine bir oyun yazalım. Tamam motorunuz acaip güzel de oyun nerde?

Freelancer ise tam bi boya badana. Ne o yahu uzaya çık, gemileri patlat gel. Bunu 10 bins efer yap? Milyon yıl onceki ELITE serisinde bile bir derinlik vardı. Senin dışında bir hayat geçtiğini hissediyordun falan. Assasin görevleri, taşımacılık, ticaret, ırklar, vs.

Oyunsuz kaldık koca yaz...
Sosyal ağlarda paylaş

yıllar öncesinin elitinde derinlik vardı dediğin şey vektörel grafiklerle yapılmış amacı belirsiz geometrik şekillerin gezdiği amaçsız bir evrendi, zamanına göre çok iyiydi
ama freelancer ı ezmek için verebileceğin bir örnek hiç değil, zaten bahsettiğin açıdan freelancer ı incelersek dediğinin yanlış olduğunu da görürüz, freelancer ın insanı bayan yanı görevlerin tekdüze olması , senaryosu için alıp oynayacaksın, senaryo bitince belki biraz multi oynarsın , mod denersin onun ömrü o kadar, aynı türde de daha fazla oyun süresi vaat eden bir oyun ancak uzuuun senaryo ile olur[hline]:: arcane ::::::::hp:hss::::::::1::::::::2::::::::3::::::::
Dreaming of Zion awake Sleeping awake Dreaming of Zion awake Can't stop sleeping awake
Sosyal ağlarda paylaş

freelancer bittikten sonra hicbir amacim yoktu,eglence olsun diye ticaret yapayim dedim,rheinlanddan en buyuk kargo gemisini aldim ve daha 1. warp gatedeyken patlattilar.Zaten her oyunda oldugu gibi onunda sonuna "devam edebilir" du$uncesini getiren bir son koymu$lar ki direk -20 puan
/clap microsoft[hline]Leathas Level 47.5 Ranger(Excalibur)
horacegoesskiing, 19 July 2003 14:44 tarihinde demiş ki:
Diablo ve Diablo2 rpg ise street fighter da rpg dir
Sosyal ağlarda paylaş

Osun frelancerın grafıklerı cok guzel gezınırken vay be bole yerler varmıdır acaba dıyo ınsan.

Tabı senaryodan sonrasıda oynanmıyo zaten. Uzayda herturlu ıncık cıncıkla ugrasıp bı yandnada mılletle kapısmak ıstıyosan sana x-wing vs Tie fighter derım baska bı sey demem. Hala oynuyorum ve o kadar battleship patlattım frelancerda hıc bırı BIr Calamarı Cruiserın verdıgı tadı vermedı.[hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

freelancer bence çok güzel bir oyun. her ne kadar biraz durgun evren gibi görünse de bana orda yaşadığım hissini verebiliyor,uzay gemimi benimsiyorum. Benim böyle bir oyundan beklediğim de bu iki özellik.

Pirates of the Carribean da güzel bir oyun fakat ilk başlayanlar için çok zor ve sık sık save edilmesi gereken bir oyun. Biraz daha oturursa çok güzel bir oyun olabilir o da.[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

freelancer campaign bittikten sonra yaşamasa da kötü bi oyun diil kesinlikle. oynanabilirliği çok yüksek. grafikleri de çok iyi. ama beğenmemişsindir, olabilir.

pirates of the caribeana gelince. aslında oyun seadogs 2 olacakmış. ama heralde para bulamadı adamlar. sponsor ararken de valt disneyle karşılaştılar ve yakında gösterime girecek olan aynı adlı film için bişiler yapmaları istendi. sonuçta ortaya böyle bişi çıktı. oyun biraz daha uzun tutulsa son derece başarılı bi oyun olabilirmiş.[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

Freelancer oynadım. Didik didik ettim hatta. Yeni gemiler, yeni gezegenler felan ekledim. Yeni silahlar.

Oyunda şu an gerçek bir mod yapılabilmesini engelleyen tek şey scriptlerdi. Onunda decompiler'ı çıktı Ç:D

Gerçekten oyunu isteyen istediği şekilde değiştirebilir. Elastik bir oyun. Bazı eksileri var developer açısından ama olsun.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 28 August 2003 15:28 tarihinde demiş ki:
Freelancer oynadım. Didik didik ettim hatta. Yeni gemiler, yeni gezegenler felan ekledim. Yeni silahlar.

Oyunda şu an gerçek bir mod yapılabilmesini engelleyen tek şey scriptlerdi. Onunda decompiler'ı çıktı Ç:D

Gerçekten oyunu isteyen istediği şekilde değiştirebilir. Elastik bir oyun. Bazı eksileri var developer açısından ama olsun.[hline]This Cat Scratches Free.

Zaten oyun mekaniği acaip iyi. Grafiklerde öyle. Ama derinlik yok ve benim şikayetim de burada zaten. ama bu derece modifiye olabiliyorsa zaten diyecek birşey yok.

Bir de multiplayer tabii çok keyifli olabilir. Ama muhabbet iyiyse Soldat bile aynı tadı verebiliyor kimi kez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...