Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Biyolocici aranıyor

kermit

Öne çıkan mesajlar

evet antalyada olup bana 2 gün içinde lise 3 biyolocisi çalıştıran arkadaş aramaktayım :(
2 gün sonra sorumluluk sınavım var bu dersten yardım
hatta yarmadım espri yapmayın yine kimi yardın diye oke ?[hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GICIK2, 27 August 2003 01:36 tarihinde demiş ki:
Püüü ulan biyolojidende kalınır mı be[hline]Nebula/Locus :: Tommy Parker

Speed cenneti XP:
www.geocities.com/hebelegebele/speeder.jpg

Tut biraz:
www.geocities.com/hebelegebele/tutbiraz.waw

kalıniomuş demek.olamaz mı?esseydin bare.[hline][b]Kart-An Ezzateni Esharra Ekutenni
ANTİ-Chemical[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Bak klasik lise 3 sınawlarında üreme sorulur şu gastrula blastula evrelerinin şekillerini ve sırasını ezberle 1 sorun garanti
sonra amniyon kesesini filan sorarlar
eğer hocanız hafif muhafazakar ise evrime filan bakma
bide garanti iğrenç kontrol çaprazlamalar es baskın alleller filan soyağacını zaten yaparsın
tamam eleman işte olay bitti bide şöle göz geçirip sınawda kelimeleri hafif şişir
Örneğin: Yaprak yeşildiri -yaprakta bulunan pigmentleri çeşitli enzimatik tepkimeler ile (Klorofildeki DNA ve çekirdek DNA'sı kontrolünde) güneş ışığını soğurması sonucunda yeşil görünüm kazanır...

Bunu okursa hoca zaten kendine ligthinig atar :)

Sir Lancelot[hline]İCQ::yapma:
MAİL::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi salağım
evet herkes içinden bunu söylesin kermit sen bi salaksın desin
hakediyorum çünki
biyoloji sınavım bu gün sabah 10 daydı ve ben bunu unuttum olamaz :([hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan biyolojiden nasıl kalınır hadi salaksın itiraf etmişin fakat sorumlu olduğun sınavı nasıl unuttun, sen Dünya'dan olamazsın!!Mars fazla yaklaşınca ordan falan mı şutladılar acaba seni bilmiyorumki :([hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 29 August 2003 16:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan sorumlu oldugu sinavi unutmakta bi eglenceli olsa gerek.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

Esteeeeel imzandaki gercek chemical olamaaaz inanmıorum buna inanamıorummm bu birrr mucizeeee !!![hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...