Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Verdata Patch edilmis seleri oyunda acmak!

karabocek

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar bu soruma yardim edermisiniz? Ben su anda bmp imagei load fln degistirdim resim degisior ondan sonra iste patch to verdata dedim sanirim oldu fakat oyunda acamiorum item id si o gmpedit teki sayilar ama nasi acacam olmuor .add 50687 denedim .add i_50687 denedim ama olmuor...[hline] ***Owner of Blackthorne's Revenge***
Blackthorne's Revenge Cok Yakinda Geliyor!
Sosyal ağlarda paylaş

soyle anlatayım mesela katana gumpını ustune kaydetin dimi resmi patch to verdata yaptın oldu sonra scripti olan katana .add i_katana deyip cıkartıgında eline aldıgında senin o katanın ustune kaydetigin resim cıkar elinde yani gumpidle oyundaki idsinin bir alakası oldugun zanetmiyor yani itemlerin scpleriyle
Sosyal ağlarda paylaş

Kaan saol peki ama olmuor bende acaba sey mi lazim yani benim windows xp professional nedense patch to verdata diince kendi kendine kapanior ama kendi kendini kapatior gibi oldugu icin hata mi bilmiom yoksa onun yerine baska bisi mi yazmak lazim[hline] ***Owner of Blackthorne's Revenge***
Blackthorne's Revenge Cok Yakinda Geliyor!
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Benimde Sizlere bi Sorum Olacak...Dinlersinz Tabi..
bakın benim verdatamda yeni itemler war mesala dragonlu robe
dikenli helm Kılıçlar vs vs bunları nasıl oyunda cıkarabilirim ve scp olarak yapabilirim ve üstümde robe paperdollda yeni Dragonlu robe u gözükmesini sağlayabilirimm hangi programla idlerine faln nasıl bakabilrimm GE-TA Cok karışık anlatmış yardımlarınızı bekliorumm......beni dinlediğinz teşekurler..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...