Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeniden Dondum :)

coaxem

Öne çıkan mesajlar

1)Min 18 yas istiyo
2)800$ civarında su an
3)2 goz 800$
4)Bir hafta gozlere su degirmiyosun 1 ay deniz havuz yasak.1 haftadan soora sadece banyo serbest.Goz ovusturmak ve kasımak kesinlikle yasak.Gunes ısıgına cıkmak yasak(1 hafta fln)
Soora gunes gozlugu ile serbest.Ayrıca damla kullanıyosun 1 ay falan.

Bu arada iki yontem var excimer lasik bide pkr .

Pkr 13-15 sene once kullanılan yontem dusuk numaralara yapılıyo.(benim sol goz 1 numara falandı bunla oldu)Goz mercegini lazerle yakıyolar ama otekine gore iyilesme 1 haftayı buluyo ve 2-3 gun goz kapagının altına birsey kacmıs gibi kasınıyor.

Excimer Lasik daha kolay yontem goz mercegini keserek cıkarılıyor ertesi gun agrı sızı kalmıyo

Bide uyusturucu igne falan yapılmıyor goze sadece damla damlatılıyor.Acı duymuyorsunuz ameliyatta ama pkr de yanık et kokusu duyuyosunuz bide gozden duman cıktıgını goruyosunuz. Heyecana gerek yok acı sızı olmuo dedigim gibi

isteyen benim ameliyat oldugum merkeze soru sorabilir onlar daha iyi aydınlatır sizi :)

http://www.kaskaloglu.com/lasik.htm
5)%100 bozulmama garantisi veremiyolar ama goz bozuklugun seneden seneye cok az artıyosa o zaman bozulmama ihtimali %99 mus.
6)Bayaa iyi oldu simdi cok rahatım[hline]<<<>>>

Sosyal ağlarda paylaş

Ben kesin olucam zaten yaş tutmuo 6 numara göz var napim:) bidefa şimdiye kadar kırdığım camların parası 1 amelyiyata yetiyor

bide tüfek kullanıyoruz gözlük raconu bozuyo olmazki canım cık...[hline]Eda'nın anısına (1984-Hala yanıyo)
EdaaaaAaaa Çoook iiyi bir ablaaydııı Ühü oof be edaaaaa..
Keşkee evdeee yakacak birşeyler olsaaydıııı ühü ah be edaaaa..
Espiriyi anlamadım
<<<
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...