Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarın MARSI görücez!!!!

Sorj

Öne çıkan mesajlar

o beyaz yerde marslılar toplanmış bizimkiler buz sanıp incelemeye gitmesin diye, başka nedenide o tarafa aarlık yapıp gezegeni dünyaya yaklaştırıp dünyayı ele geçircekler (amma yazdım bea)[hline]trees and I are one
Qal, 19 August 2003 17:06 tarihinde demiş ki:
ayarlarımdan giriyorum imzanız değişti diyor. bakıyorum gene eskisi gibi : (
edit: özür dilerim değişiyomuş : )
abuzittin, 18 August 2003 01:48 tarihinde demiş ki:
o zaman yarısını okurum yarısını okursam yarım ferepe mi olurum yada fer mi olurum

Mirluin lvl 16 student in Istanbul (neophyte fletcher)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 28 August 2003 20:07 tarihinde demiş ki:
ben dün gece havada simsiyah bişey gördüm
yoksa mars omuydu[hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku

Heheuehehehhe[hline]
Don't panic
No fırfır
This is Turkish Technology

Sosyal ağlarda paylaş

Yahu bizim buradan hiçbir halt gözükmüyor, apartmanlar, şehir ışıkları zart zurt yüzünden. Geri zekalı gazeteler de 3 gündür haber yapıyorlar , yok yarın gözükecek, yok dün gözüktü insanlar akın etti çok güzeldi, yok üzülmeyin bir süre daha kalacak orada.. Ulan geri zekalılar 3 gündür insan resim basmaz mı, hergün bahsediyorsunuz bi gökyüzünün resmini çekin bare de gösterin ne geri zekalı bir basın yayınımız var ya bu kadar angut olunur mu.[hline]Est solarus oth mithas!
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu işde bişey var ben mi göremiyorum nedir nooldu yaf...gerçi rahat millet burda post kassın biz göremiyelim böğü[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

olay şu (bende göremiorum) : 13 sayfa var başlıkta, ama son mesaj 9.sayfada (oda bu)
edit : ":" dedikten sora parantez açınca smiley çıkmışta onu şeettim[hline]trees and I are one
Qal, 19 August 2003 17:06 tarihinde demiş ki:
ayarlarımdan giriyorum imzanız değişti diyor. bakıyorum gene eskisi gibi : (
edit: özür dilerim değişiyomuş : )
abuzittin, 18 August 2003 01:48 tarihinde demiş ki:
o zaman yarısını okurum yarısını okursam yarım ferepe mi olurum yada fer mi olurum

Mirluin lvl 16 student in Istanbul (neophyte fletcher)

[Bu mesaj Mirluin tarafından 29 August 2003 13:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...