Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarın MARSI görücez!!!!

Sorj

Öne çıkan mesajlar

said:
wanderer1985, 28 August 2003 00:03 tarihinde demiş ki:
ya ben ankaradayim hicbisey goremiyorum.
butun gokyuzu de acik.
coban yildizi var bi tek buyuk
O saatte çoban yıldızı olmaz o kutup yıldızıdır lol[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

bodrum'dayım, 1 saat kadar önce bayağı taradım güneydoğuyu ama kırmızı bir ışık göremedim. 270 yılda teleskop alacak parayı biriktiririm herhalde..

ekleme: güneydoğuda kocaman, ışığı titremeyen, beyaz-sarı renkli bir gök cismi vardı ama herhalde venüs'tü..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."

[Bu mesaj Sam tarafından 28 August 2003 00:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende göremedim umrumdada deil eheh marsmış peh

tavlaya gelinde size marsı göstereyim[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

Venüs aynı zamanda çoban yıldızıdır ve sadece güneş ufukta belirirken sabaha karşı görünür ve evt Sam o gördüğün marstı ama ışığının parlaklığı değişiyodu normal olarak çünkü önünden bulut geçiyodu sarı-turuncu arası bi rengi var güneydoğu yönünde[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Sosyal ağlarda paylaş

Sam evet o Mars,cünkü Venüs sabah ve aksam gözükür sadece.Bende Bodrumdayken görüyordum öyle bişi.

Aslında bu en yakın oldugu zaman yani 1 aydır falan gökte yıldız gibi kırmızı sarımsı parlayan bir gök cismi var dikkat ettiyseniz.Her geçen gün büyüdü.Yoksa yrn da görebilirsiniz Mars ı.Ha ama en güzeli teleskopla bakmak[hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
valla kuşadasından pek bişi göremedik kıya indim ama görünmedi sarı parlayan şey sanırım marstı tepelerin arasından güzel görünüyordu :)[hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

Evet efendim gördük, belki boyumuz uzamıştır ölçmek lazım. Dün de izlemiştim. Oldukça hızlı bir haraketi var. Aşağıya göremeyenler için resmini koyuyorum. Bu kıyağımı da unutmayın hadi.

-----------------------------------------------
|
|
| . <-Mars
|
|
|
-----------------------------------------------[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test

[Bu mesaj GE-TA tarafından 28 August 2003 00:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
shapshal, 28 August 2003 00:41 tarihinde demiş ki:
offff herkes gördü bi ben göremedim...bu saatten sonra görünür mü
Onumuzdeki dokuz gün içinde her gec canlı yayında gökyüzündeyiz vokalistlerimiz ay ve yıldızlar
Biz Heybelide her geceee marsa çıkardıııkkkk lol[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Sosyal ağlarda paylaş

GE-TA çok saol ya bende yanıyodum marsı göremedim diye en azından bu resimle idare ederim çok saol valla :D[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Marsın Dünya'ya en yakın olacağı andan 11 saat önce Hubble tarafından çekilmiş bir fotoğraf.. Burada Mars, Dünyadan tam 55,760,220 km uzaklıkta.

Çekim zamanı : 26 Ağustos 2003 / 6:20 - 7:12 PM ( GMT+0 büyük ihtimalle )[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net
]www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...