Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boston Publice dikkat!

mountaindew

Öne çıkan mesajlar

Boston Public'in olayı ne ? Komedi mi ? Reklamının sonunu yakaladım, öğrenciler isyan edince hoca silah çıkartıyo, kesin çözüm haha
Ufak bi ikilem yaşıyorum burda. Trajikomik bişey fln mı, drama mı Chicago Hope gibi ?

edit: bi araştırayım dedim de, ödüllü fln bi diziymiş. David E. Kelley'in dizisiymiş vede. hmm.. izlemek lazım sanki[hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin

[Bu mesaj hella tarafından 27 August 2003 14:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Boston Public Ally Mcbeal katlar cunku genclere daha fazla hitab ediyor(cogunlukla Amerikan lise gencligi ama paraleller kurulabilir) trajikomedi olarak nitelendirelebilir ama Ally Mcbeal ile karsilastirildiginda dusundurme katsayisi daha fazla. Nicky Kattin karakterine ozellike hasta olmustum.

Scrubs ise bir sitcom yeni tip fakultesini bitirmis stajyer bir doktor ve onun gibi yeni mezun arkadaslarinin hikayesi manyak ii tiplemeler var mesela odaci cok ilginctir bide ana karakterin yari resmi egitmeni(mentoru). Ally mcbeal gibi bir karakteri alin hastanaye koyun yane. Ilk bolumun sonu beni epey kirmisti gulmekten bi de sezon sonu manyak acimasiz ve komikti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...