Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PaticikFM

Volfied

Öne çıkan mesajlar

Sentenced - Killing Me,Killing You [hline]Benim Gökyüzümsün..Karanlık ruhum,yanan bedenimsin...En nefret ettiğim yanım,taptığım ruhsun..Çıkmak istemediğim kaoslarda önümdeki tek engelsin..öLümün sıcak nefesinden gelen o eşsiz çağrıyı geri çevirmemi sağlayan tek ve SON varlığımsın...
Sosyal ağlarda paylaş

C.O.Bodom - Needled 24/7

güsel olmuş şarkıLar..[hline]Benim Gökyüzümsün..Karanlık ruhum,yanan bedenimsin...En nefret ettiğim yanım,taptığım ruhsun..Çıkmak istemediğim kaoslarda önümdeki tek engelsin..öLümün sıcak nefesinden gelen o eşsiz çağrıyı geri çevirmemi sağlayan tek ve SON varlığımsın...
Sosyal ağlarda paylaş

Gotan Project-Chunga's Revenge

Normalde tango dinlenemez bi müzik ama bu modern tango süper...[hline]Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İçimiz Nasıl Geçmiş.

[Bu mesaj horacegoesskiing tarafından 07 Mart 2003 19:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Pain Of Salvation - Chain Sling
dt gibi hareketli prog dan uzak bi şarkı olsa da remedy lane albümünün en damar şarkısı bence :rock: dryad of the woods'u da unutmamak lazım :lol:[hline]Eldarion the Infected a.k.a. Lord Epic Kenobi

Help me!
I can't break out this prison all alone...

Dream Theater - The Glass Prison

[b]File under Progressive Metal
Sosyal ağlarda paylaş

SOAD - ATWA

Bir ara bu şarkıyı dinlerken amma gaza gelirdim, birisi gözümün önne gelirdi ve küfredip dururdum. Artık bir şey hissetmiyorum. Kötü bir şey yav hiç bişi hissetmemek, galiba içimde baya bir şey öldü.[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 07 Mart 2003 16:34 tarihinde demiş ki:
Annen ve ya baban da bi sorun mu var?

hic bi sorunum yok hatta butun duygulardan arindirilmis olan benim boyle bi sarkiya dayanamamam cesitli cewrilerce (Volfied :P) cok saskinlikla karsilaniyor...

Iced Earth - The Phantom Opera Ghost[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...