Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PaticikFM

Volfied

Öne çıkan mesajlar

sarkilar bold yazilir arkadaslar aaa...

Iced Earth - Last Laugh (Live)[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

HIM - I Love You

Kuralları yineliyorum:
-Sadece şarkı yazıcaksanız post atın
-Bir mesajda tek şarkı yazın, bir dakika içinde kimse 3 şarkı dinleyemez.
-Şarkının adı ve söyleyeni bold olsun.
-Söz yazacaksanız italic fontda yazın.
-Hayır, kapatmayacağız bu topic i, aynı konu üstünde devam edicek, nereye kadar giderse, taşıyalım, kaptalım denen mesajlarda şarkı içeriği yoksa editlenecek/silinecektir.[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

Parcalandım ve herbir parcamı ayrı yere bıraktım bırını açık denizlerin en derin yerine attim,kürek çektim uzaklaştım dönüp,arkama bile bakmadım. Birini yüksek dağlarin zirvesine çıkardım hiçkimse kurtarmasın kurda kuşa yem olsun diye birini hiç onutamadığım o küçük şehire bıraktım.Denemedim kimbilir,belki denesemde bulamazdım.Önce Savruldum yok oldum, sonra dinlendim duruldum ve her giden parçam yerine yenisini doğurdum. Daha güçlü, daha sakin,daha mutlu,daha suskun,daha olgun,daha kırgın,daha yanlız,daha yorgun. Parçalandım ve herbir parçamı ayrı yere bıraktım. Birini tanıdık bir vişne ağacının dibine ektim soramadım filizlendi mi, sürgün verdi mi, birini çok sevdiğim bir dostta unuttum istedim geri vermedi meğer benden pek haz etmezmiş, birini büyük bir aşk uğruna ateşlere attım bilerek isteyerek ama asla pisman olmadım....

Bir hata yapmiştim

[Bu mesaj Theodorus tarafından 09 Şubat 2003 02:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...