Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PaticikFM

Volfied

Öne çıkan mesajlar

ya arka arkaya cok fazla BG sarkisi olacak ama dayanamiorum cok feci gaza geldim konser aklima geldi aglayacam...

Blind Guardian - Bright Eyes

Leave me alone
isolation bears hope
there's something else waiting
a promised destiny
freezing me
I feel restless and low
these days full of sadness
had joyfully changed
into fear

gecenin bu saatinde hic bi neden ortada yokken beni su ruh haline sokan baska grup yok... demek bu yuzden bu grup en sewdigim grupmus...[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

Sabaha hareketli başlıyalım:

Rob Zombie - Scum of the Earth[hline]Ardeth, 07 Şubat 2003 22:02 tarihinde demiş ki:
Ya arabaları neden seversiniz ne bilim şöyle safkan bi arap atına binmek simsiyah çok daha gurur verici. Hem arabanın içinden kılıçta kullanamazsınki

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 08 Şubat 2003 08:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Rom Zombie - Superbeast

Uyanın gençler uyanın![hline]Ardeth, 07 Şubat 2003 22:02 tarihinde demiş ki:
Ya arabaları neden seversiniz ne bilim şöyle safkan bi arap atına binmek simsiyah çok daha gurur verici. Hem arabanın içinden kılıçta kullanamazsınki
Sosyal ağlarda paylaş

Bak hala uyanmayanlar varmış. Kime diyorum uyansa...

Rammstein - Feuer Frei[hline]Ardeth, 07 Şubat 2003 22:02 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Dungeon Keeper 2 - intro

benden bu kadar kalın sağlıcakla[hline]Ardeth, 07 Şubat 2003 22:02 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...