Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PaticikFM

Volfied

Öne çıkan mesajlar

said:
Emaleth, 29 May 2003 18:14 tarihinde demiş ki:
ehi şu anda açıklamalı bi anons yapmak zorunda kaldığım için şimdi dinlediğim parçayı da yazmak zorunda kaldım, normalde bu parçayı dinlerken yakalanmak istemezdim. dinozor gibi gösteriyo beni :P
Dio - Holy Diver

p.s.1. vallahi normalde dinlemem, konsere gelecekler diye şeyttim.
*!sıyrılmaya çalışır*
p.s.2. lamutix'ten aldım mp3'ü, o normalde de dinliyo sanırım :P
*!bok atar, izi kalır*

kardeşim sen gelip onbinlerce mp3 arasından bunu seçip alıyosan ben naapiyim. ayrıca taptaze dinamik playlistlerimi görüp de şahsımla "17 yaşındasın di mi?" diye alay etmeye çalışmanızın üstünde 24 saat geçmeden sarfettiğiniz yukarıdaki sözler mana ifade etmiyor bi yerde...
hıh!

Assemblage 23 - Sun

ps: Kiara Hanım buralarda coşup bi haber etmiyosunuz ya alıcaanız ossun, gül yüzünüze hasretiz valla.
Sosyal ağlarda paylaş

ay ay ay....
kendisi şahane, coverı kendisinden şahane...

Cradle Of Filth - Sleepless

ehi, bu arada,
said:
lamutix, 29 May 2003 19:19 tarihinde demiş ki:
kardeşim sen gelip onbinlerce mp3 arasından bunu seçip alıyosan ben naapiyim. ayrıca taptaze dinamik playlistlerimi görüp de şahsımla "17 yaşındasın di mi?" diye alay etmeye çalışmanızın üstünde 24 saat geçmeden sarfettiğiniz yukarıdaki sözler mana ifade etmiyor bi yerde...
hıh!

hade ordan be dedecim, sen konser var diye indirmemişin ki onu, belli ki geceleri dio dinleyip iki elini mosh yapıp birbirine yapıştırıp kendinden geçerek şöyle fısıldıyorsun geceleri:
"hevimetılisdıloo"
:P
*!lamutix gelsin, kiara gelsin, ortam şenlensin diye binbir sataşma yapar*
Sosyal ağlarda paylaş

ooo delisiniz efenim... :)
şenlikli ortamlarda yayının allahını yapar, ööle bi coşarız ki, harbi harbi dj'lik teklifi alırız bi yerlerden yane... :P

Placebo - Sleeping With Ghosts
Dry your eyes
Soulmate dry your eyes
Cause soulmates never die

*!şarkının hastasıdır, ölüyodur*
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...