Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PaticikFM

Volfied

Öne çıkan mesajlar

Led Zeppelin - Stairway to Heaven
baştan sona zevkle günde 5-6 kere dinlediim we söylediim tek şarkı olma başarısını 1 yıldır sürdürüo inanmayanlar fiz e falan sorabilir. yatıcam sora da.
there is a lady who is sure...[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 04 May 2003 16:35 tarihinde demiş ki:
ss arcane

Opeth - The Funeral Portrait
anlamadım ?

Opeth - Windowpane
başındaki riff e hastayımmm tam benlik[hline]
Uçan Sam demiş ki:
*eski günlerimde olsam çesmastır'ı da pataklarım da
*hentai bile oynardı eskiden :)
*süperdi ilk red alert'teki mammoth tank biriktirip kafadan dalma olayı
Strateji Anlayışım Mammoth'tur
Sosyal ağlarda paylaş

alın size yarı hisli, yarı ağlak, yarı eski, yarı tuhaf bi parça.
80lerden ama pop diil, karanlık ama sizin bildiğiniz türden değil.
saygı duyun bu amcalara cicilerim, bu adamlar olmasaydı bu ara dinlediğinizi gördüğüm müzikler olmazdı.

The Chameleons - Second Skin
*!bugün bööle bi anonslar yapası, parçalar çalası vardır*
*!dünkü ema fm sürprizi ile alakası olabilir*
:P
Sosyal ağlarda paylaş

Dantel gibi nakış gibi işlenmiş, ne hissettiinizden emin olamadıınız (alien) duygular içinde sizi yüzdüren, ama saf güzellikten uyumdan atmosferden ağlamanın eşiğine kadar götüren, ve ayak diremenize gerek bırakmayacak kadar samimi bir şaheserdir bu işte.

Al Di Meola - Alien chase on arabian desert[hline]Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İçimiz Nasıl Geçmiş.

[Bu mesaj horacegoesskiing tarafından 06 May 2003 14:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir dinleyen bi daha kurtulamaz; enigmayla, gregorianla iflah olamazsınız. Buymuş dersiniz. Doyarsınız. Aylaar sonra bi daha dinlersiniz.
Münir Nureddin Selçuk - Bayati Mevlevi Ayini 30dk.20sn.[hline]Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İçimiz Nasıl Geçmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Antimatter - Suicide Veil Acoustic Live Version

Böyle güzel yapamaz, Antimatter bildiğiniz üzre Anathema abierimizin eski bassinin ayrıldıktan sonra kurduğu grup.
6 Haziran da Kıbrıs'a geliyola,r ama 7 Haziran da SAT 2 var :([hline]Prawler, 04 May 2003 19:47 tarihinde demiş ki:
ben de inliyorum burda

[Bu mesaj Volfied tarafından 18 Temmuz 2004 07:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...