Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= II [Managerzone]

Fistan

Öne çıkan mesajlar

maçta dakika henüz 6 ve prekazi united güçlü rakibi knights paf team karşısında 2-0 öne geçiyor :p

her ne kadar paf takımıyla çıksada knights team güçlü bir takım olduğunu gösteriyor şu anda skor 2-1

durum 3-1 oldu sayın okurlar :p genç golcü severinus kazimiers hettirik yapıyor[signature][hline]i'm a spy in the house of love

[Bu mesaj nameless13 tarafından 05 Aralık 2005 13:05 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj nameless13 tarafından 05 Aralık 2005 13:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya nameless sen 1 sezon once mi başladın 4. ligdesinde ama forvetin yabancı

said:
Fistan, 25 Kasım 2005 23:08 tarihinde demiş ki:
2.Managerzone'a en az 1 sezon önce başlamış takımlar, dostluk ligi maçlarında hiç bir yabancı oyuncusunu oynatamazlar.

ben mi yanlıs anladım kuralları bı acıklık getırılebılırmı[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize
Sosyal ağlarda paylaş

Fistanın daha onceden belirtdigi takımlar dısındakiler icin oyuncu sınırlaması yoktu.
said:
Fistan, 03 Aralık 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
Lig bu pazartesi başlayacaktır.
Hörü,Vimpir,Knights Team ve FC Antalya United maçlara 20 yaşaltı yabancısız kadrolarıyla çıkacaktır.
Herkese başarılar.

[Bu mesaj aKuMa tarafından 05 Aralık 2005 13:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Vee Teknik Direktör Sina Dinçer yönetimindeki Siyahbeyaz FC kupada kupanın favorileri arasında gösterilen Hörü yü yenerek Şampiyonluk kupasına göz kırptı.

Hörüyü 1-0 deviren Siyahbeyazlı ekip Şampiyonlukta bende varım dedi...[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Ohannes yenildim 2 - 0 FC Sönmez Republic'e.
ama fark yemedim.Güçlü bi ekibe 2-0 iyidir bence.orta sıralar için mücadelemi verecem.

@blackchaos; yok abi Hörü ne favori gösterilecek ya ben dahil Hörü,Vimpir,Knights'ın hiç şansı yok.Zevkli geçsin diye altyapılarla cıkıyoruz ve süper oluyo bence.Mücadele oluyo en azından.
Tebrikler bu arada.[signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!

The Paticik Cup =o= II
Sosyal ağlarda paylaş

Basabas bir karsilasmadan sonra Brotherhood of the Ball u 2-1 yenip ilk gunu 3 puanla kapatmayi basardim.Yarin deplasmanda liderle macim var. Oncelikli hedefimiz 1 puan. Bu arada Silphatos u tebrik ediyorum cok iyi mucadele etti takimin bugun.

[Bu mesaj Soulless tarafından 05 Aralık 2005 15:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...