Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= II [Managerzone]

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Ben 6. ligdeyim max gorebilecegim coach hangi derecede olur? Simdiye kadar D seviyesindekilerden kiraladim hep ama arasam C coach gelirmi benim takima ?[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change...

I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ilk macim seninle sanirim Silphatos , bakalim senin forvetleri durdurabilecekmiyim yarin.Basarilar[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change...

I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silphatos, 04 Aralık 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
bekle ama lider puan kaybetmeyecek hahaha.

işte bi benle maçı var yenersem 3 puan kalır
o punıdakaybetmez sanırım
2. kalırızda bu sezon 2. lerin hatta3. lerınde cıkabılıtesı varmıs fıstan demıstı o yüzden 4 lige göz kırptım gibin[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulless, 04 Aralık 2005 18:40 tarihinde demiş ki:
Ben 6. ligdeyim max gorebilecegim coach hangi derecede olur? Simdiye kadar D seviyesindekilerden kiraladim hep ama arasam C coach gelirmi benim takima ?

C ve D lerin gelmesi lazım.Tabii, uzun süre geliş olmazsa, daha da düşürmeni tavsiye edebilirim.Crew in koç sistemi biraz değişik. :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bakamıyorum ben mz ye makina girmiyor.
Ama jacabo nun dediğine göre lig liderini 6-0 yenmişim.
Formu 9 da tutmak işe yaradı çok iyi oldu bu.
Ama 2 li averaj olmadığından lider olamıyorum :=( inş 2.ler çıkar bu adam puan kaybetmez daha çünkü

Ahh geçen hafta o büyük hatayı yapmıyacaktım =([signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mumu, 05 Aralık 2005 00:41 tarihinde demiş ki:
bu iflas uyarısı nasıl geliyor bana hiç uyarı falan gelmedi takılıyorum bi ekside bi artıda.. hotel falan yaptım transfer yaptım stadyumumu yaptım gdiyoruz doludizgin?

Finansını, ihmal etme sorun olmaz. 2 hafta negatif olabilirsin, ama 2. haftadan itibaren negatif durumu pozitife çevirmezsen yaptıklarını pek kullanabileceğini sanmıyorum. :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hadi hayırlısı arkadaşlar son 8.5saat kaldı maçların başlamasına. ben o saatte trene binmek üzere yola çıkmış olacağımdan maçları ne yazıkki takip edemeyeceğim ama okuldan bakarım artık sonuçlara :D
@akuma: sana da aynen bol tökezlemeler, ama ilk maçta :PpP[signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Böyle dönüyoruz işte köşeyi
Sosyal ağlarda paylaş

Mac: Real Zamazingo - bahcelievler
macın baslamasına 50dk kala gibi bahcelievler oyuncuları son antremanını yapmak icin sahaya cıktı. Oyuncuların hepsi formda ve cok istekliydi.
Stadı dolduran onca real taraftarının kulakları sagır eden tezeharatlarına aldırmadan antremanı tamamlayıp son taktikleri almak icin soyunma odasına donduler.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Real Zamazingo'lu oyuncular, seyircilerin çağrılarına cevap vererek sahada muhteşem bir görüntü oluşturdular. 11210 kişilik muhteşem stad, Real Zamazingo'nun muhteşem oyunuyla bileşerek büyük bir koz olmaya aday.[signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Sosyal ağlarda paylaş

Orta hakemlerin düdükleriyle maçlar başlıyor sevgili okuyucular. Dileğimiz, isteğimiz,arzumuz (spiker tripleri) maçların dostça bitmesinden, fair-play çerçevesinde oynanmasından yana. Bütün oyunculara başarılar dileriz![signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...