Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= II [Managerzone]

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Yanlis yonlendirmeyin, kampa gondermek istediginiz oyunculari taktik penceresinden cikarmaniz lazim.Birden fazla taktikte varsa hepsinden cikaracaksiniz.2 oyuncu max gonderebiliyorsunuz.Genclerden ilki bedava.5 haftalik pesin oduyorsunuz yetiskinler veya birden fazla genc icin.

Black sana tavsiyem sabirli ol transfer piyasasini incele surekli acele etme , genelde sabaha karsi ilginc adamlar cikiyor.Gerci Cin girdikten sonra olaya hic bakmadim transfere cunku adamlar cekirge surusu gibi temizliyor ne cikarsa.Genede parani ilk transferinde yaptigin gibi bosa harcama.Ya iyi bir futbolcu al yada tut parayi simdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

aldığım ilk transfer yalnız 20 yaşında.
Transfer piyasası gerçekten çok acaip o yüzdn yaptığım transferlerin ucuza gelip gelmediğini anlıyamıyorum.
Parayı tutmayı düşünüyorum 300-400 euro ile yıldız oyuncular almayı düşünüyorum.Defans çok boş kalıyor.Çok gol atıp çok gol yiyoruz.Gerçi takımın durumu ve şu anki kadro 3. lige çıkmama hayli hayli yeter.
Ama yinede kendimi transfer yapma isteğinden alıkoyamıyorum.Şimdi altyapılara yönelicem yetiştiricem onları.
Bir tane yıldız bir defans veya ortasaha bana yeterli olur ya.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte bu mantığı uygulama 3. lige nası olsa çıkarım mantığıyla çıktım 4. lige 4. ligde 13 Galibiyet 1 Beraberlik 100 Averaj fln yaptım.. 3. Ligde 4 maçta 2 puanda kaldım patladım.. Şimdi elimde ne war kaybettiğim 10 puan ..

Ve belki kaybediceğim 1 sezon geçen sene bu bilinçte olsaydım şimdi herşey farklı olurdu Süperligde kendini kesin 1. görmediğin sürece hep daha ileriyi hedefle sen 4. ligde 3. lige çıkmak için diil 3. ligin kadrosunu oluşturmaya çalış
Sosyal ağlarda paylaş

Managerzonun browser game olduğunu biliyorum ve dört,beş aydır oynuyorum zaten :).Benim dediğim ''Mzmanager'' diye bir program.Bu alet mz'ye bağlanıp maç istatistiklerini ve antreman raporlarını alıp kaydediyor.Böylece takımınızı ve oyuncularınızı daha iyi takip edebiliyorsunuz.Sizede tavsiye ederim oldukça yararlı.Bu yüzden programın yeni versiyonu lazım bana.
Sosyal ağlarda paylaş

@akuma

canim benim grubuda yorumlamadilar.. =) 3.16 daim ben o da yoktu bu haftadan itibaren benim grupta yorumlanicak ama eleman saisi az yazi yazan bu yuzden butun gruplar yorumlanamiyo.. simdilik en ust seviye gruplari yorumluyolar seninkide iyi bi grup olabilir gozden akcmistir konusurum ben..
Sosyal ağlarda paylaş

Yok,malesef ona yenildim.Ligin ilk maçıydı ve 1-0 kaybettim.Ama oyuncular çok yorgundu.Lig arasında para kazanmak için kısıtlı kadro ile hep hazırlık maçı yapmıştım onunda etkisi olabilir.Ama takım değeri olarak bayağı yüksek benden.Kaybetmem pekte anormal değildi.Zaten 3.ligde küme düşmemekti hedefim ama beklediğimden daha iyi gidiyoruz.Bakalım ne olacak?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...