Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= II [Managerzone]

Fistan

Öne çıkan mesajlar

said:
Fistan, 28 Kasım 2005 20:45 tarihinde demiş ki:
Hacibektas takımının sahibi kimse afedersin o salak mı? nasıl dikkat etmezsiniz?

bknz. Zegna ne demiş
- kisiye hakaret sorgulanmaksizin yaptirim sebebidir.
tekrar etmeniz halinde futbol bolumunden veya paticik forumlarindan uzaklastirilirsiniz.

Aralarında bir fark olmadığını düşündüğümüzden üst üste teklif verdik.Yakın bir arkadaşımın takımıdır o,40lı yaşlarına dayanmış biridir. Onun salaklığını sorgulamak sana düşermi orasını bilemem. Ama şunu çok net söyleyebilirimki, Öne sürdüğün gerekçe paranormal bir gerekçedir bana göre. Belkide dikkat edilmemiştir,üşenilmiştir vs..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qaniel, 28 Kasım 2005 21:10 tarihinde demiş ki:
fistanın demek istedeği sanırım kendin birtane daha account acıp kendınle maç yaptırman ve özellikle kendı sahanda para kazanma amaclı yanlıs anldıysam düzeltirsin fistan

Böyle demiş olsa zatan bu konuşma uzamazdı,gerekli açıklamalar yapılırdı. Bir baştan savma hali var.. Benimde damarıma dokundu bu :) Tarzda çirkin yani hoşuma gitmedi.

[Bu mesaj inf tarafından 28 Kasım 2005 21:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır,öyle bir gerekçe sunmuş olsaydı, öyle olmadığı anlatılırdı,kendi sahanda yapınca para kazanıldığının bilinmediği söylenirdi.. Ki hakkatende para kazanılıyorsa eğer ben farketmedim. Birde üstüne teşekkür ederdim söylediği için. Daha newbieyim ben bu oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

böyle bişeyi farketmemeniz olanaksız zaten.

hayır teklif götürülürken seçiyorsunuz iç saha/deplasman diye.

dikkat edilmemesi imkansiz bişey. hazirlik maclarindan tabiki para kazaniliyor bana günde 10 bin euro geliyor mesela. ama bir içeride bir dışarıda yapıyoruz qanielle her maçı. oda 10k euro kazaniyor bende. zaten günde iki kez hazirlik macindan para kazanamazsiniz. kasmayin..[signature][hline] Sex Machine
Sosyal ağlarda paylaş

The Paticik Cup =o= II Turnuva Kuralları:

1- Maçlar saat 13:00'da başlayacaktır.

2- Turnuvaya katılan herkes forumlarda aktif olmak zorundadir.(Bu thread içinde.Dİğerleriyle ilgilenmiyoruz)Yani maçların kritiklerini yapmak, turnuva ile ilgili sorular sormak, kısacası aktif olarak bu thread içinde 16 takımın sahibininde bulunması zorunludur.Forumlarda aktif olmayan katılımcılar turnuvayı şampiyon dahi bitirseler bir dahaki turnuvadan men edilecektir.(Arkadaşlar bizim istediğimiz bir iş yapiyorsak tam olsun.Gelsin insanlar burada, x ile ynin maçı 2-2 mi bitti x ile y nin sahipleri kritik yapsinlar şöyle şöyle oldu ondan böyleydi gibisinden konuşsunlar aktif olalım eğlenelim zevk alalım.)

3- Hörü,Vimpir SK ve FC Antalya United maçlara paf takım ile çıkacaklar.(Geçen turnuvadaki güçlerin dengesizliiğinden dolayı böyle bir karar alınmıştır)

4- ManagerZone'da 1 sezonu tamamlamış olanlar bu turnuvada hiç bir yabancısını oynatamaz.(her maç kontrol edilecektir ve 21 yaşında bir oyuncu görülürse ligdeki maçları iptal edilecek ve oynayan her takıma 3 puan yazılacaktır.lütfen illegallik yapmayın bizi uğraştırmayın.)

5- Managerzone'a en az 1 sezon önce başlamış olanlar, turnuvada 20 yaş üstü hiçbir oyuncusunu oynatamazlar.(her maç kontrol edilecektir ve 21 yaşında bir oyuncu görülürse ligdeki maçları iptal edilecek ve oynayan her takıma 3 puan yazılacaktır.lütfen illegallik yapmayın bizi uğraştırmayın v2.0)

Ve bu kural olmasada belki de en önemlilerinden.Lütfen takımınızın form durumuna dikkat edin. formsuz bir takımın formu iyi olan bir takımdan(aynı düzeyde oyunculara sahip olsa bile) fark yemesi cok yüksek ihtimaldir.Zevksizleştirmeyelim turnuvayi.hazirlik maclarimiza dikkat edelim.

sanırım bu kadar şu anda aklıma gelenler.
turnuvamızın ikincisi kısa bir süre içerisinde başlayacaktır.
katılan herkese başarılar, katılamayanlara ise bir dahaki turnuvada görüşmek üzere diyorum

Pati Cup yönetim kurulu adına , Mumu

ps:vimpir sk yi yazmayi unutmuştum düzelttim.[signature][hline] Sex Machine
Sosyal ağlarda paylaş

Kupa daveti geldimi ? bana gelmedi herhalde yada ben göremiyorum bi sürü kupa daveti var anlamadım bu olayı nereden katılıcaz kupaya ?[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Bişey diicem fistancığım biz A takımla çıkıyoruz değil mi şimdi ?

ben pafla çıkarsam maç başına 20 gol yeme oranıyla oynarım valla.
=) pafların hepsi puf[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 29 Kasım 2005 00:13 tarihinde demiş ki:
Bişey diicem fistancığım biz A takımla çıkıyoruz değil mi şimdi ?

ben pafla çıkarsam maç başına 20 gol yeme oranıyla oynarım valla.
=) pafların hepsi puf

vimpir,hörü,fc antalya united haricinde tüm takımlar istediği kadroyla çıkabilir![signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!

The Paticik Cup =o= II
Sosyal ağlarda paylaş

artizmisiniz siz ?

teklif geldi.2. katılan ben oldum ne mutlu bana.

şuan net cafedeyim iğrenç bir bilgisayarda oturuyorum Hörüye güzel kadro çıkarıcaktım yapamıyorum ama :/ neyse ligde yenerim artık

lig ne zaman başlıyor şimdi.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

fistan FC Antalya United Katılmış
sinad Siyahbeyaz Fc Katılmış
sonrak Hörü Davetli
semiaza Real Zamazingo Davetli
jacabo Haspa FC Davetli
silphatos Brotherhood of the Ball Davetli
vimpir Vimpir Sk Davetli
yeter Atakent JK Davetli
atheus Catford City Davetli
qaniel Myth Busters FS Davetli
nameless13 Prekazi United FC Katılmış
stupefy Göztepe Tigers FC Davetli
toggie Holigan Team Davetli
darrklorrd FC Sönmez Republic Davetli

Lig önümüzdeki pazartesi başlayacaktır.[signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!

The Paticik Cup =o= II
Sosyal ağlarda paylaş

22 oyuncum var 2 takim yapabiliyorum

Taktik A hazirlik
Taktik B hazirlik
Taktik C lig, kupa, dostluk maclari

taktikler arasi oyuncularla oyniyamam form durumlari mahvolur B yi cikarsam fistanin koydugu kurala uymuyor 20 yas ve yabanci oyuncu sinirlamasi getirmis, A ile cikcam takimin en kotu 11 adami pof uyuz oldum, maclardan once yapmakta cok sakat degismiyor, sacmaliyor filan[signature][hline]imza!
mode: depresif
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...