Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= II [Managerzone]

Fistan

Öne çıkan mesajlar

abi adamlara baktım 1eurodan koysan 100 euroya alan olmaz onları.
şimdi bas bas bagırdık yaramaz ve ilerde yetişmez adamlar bunlar.bunlara maaş vermeyin boşuna takımdan atın dedik.sen bide bunları transfere koymuşsun üstüne bide transfere başlama ücreti ödemişsin.oh tam batak seninki.
takım giderlerin ne kadar ve su an bankada ne kadar paran var onu söle sen bakim.[signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!
Sosyal ağlarda paylaş

ehehhe ezme be! :)

33bin avro!

giderim 74 bin avro

evimde maç olursa 150bin euro geliyorda önümüzdeki hafta maç
Hazırlık maçlarından falanda günde 10bin euro geliyor.
ama bunlara rağmen iflas gösteriyor.
Bunları takımdan atmak istiyorum atamıyorum ya ? takımdan at diyorum gitmiyorlar[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

transferdekileri takımdan atamazsın ayrıca 24 saate sadece 1 oyuncu takımdan atabilirsin.
senin zaten kurtulma şansın yok bu hafta.oyuncuları satsan bile para bu gece eline geçemeyeceği için(giderler cuma gece kesilir) eksi duruma düşeceksin.kaçıncı üst üste eksi bu? 3. ise antrenorler ile altyapılar gider ama altyapıları kurtarabilirsin. cumartesi günü gir altyapın varsa tabi finans > altyapıdan eskiden kaç alt yapın varsa onu klikle kaydet.o sıfıra düşer bu batak olayından sonra.[signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!
Sosyal ağlarda paylaş

Gelir
Sponsor geliri 10 900 EUR
Maç tesis geliri 46 614 EUR
Bilet satış geliri 110 770 EUR
Toplam 168 284 EUR

Hesaplanan haftalık giderler:
Oyuncu maaşları: 41 972 EUR
Diğer çalışanların maaşları: 1 745 EUR
Stadyum giderleri: 21 433 EUR
Altyapı eğitim giderleri: 11 200 EUR
Toplam 76 350 EUR

Toplam Varlıklar: 37 763 EUR

na bu da grafik
allah kovmuş peygamber tekme atmış

iyide stadı yıkmak içine para istiyordu galiba.
Off umarım kurtulurum bu bataktan =)[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu

[Bu mesaj bLackcha0s tarafından 30 Aralık 2005 15:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Black gelecek sezon baslayana kadar 1 euro bile harcama , farketmez sebebin ne oldugu sabret biraz.
Gereksiz oyunculardan birkacini onumuzdeki hafta at takimdan ve enazindan sonraki haftalardaki masraflarini azalt.
Bu hafta coachlar giderse onemli degil zaten sezon arasi yaklasiyor iflas etmemek icin onunda faydasi olur hatta.
Sakin transfer isine falan bulasma , kontrol edemeyeceksen kendini acma MZ i birkac hafta :)[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Sosyal ağlarda paylaş

takımın adı Cukurcaymış (user: tarkhun) benim, friendlist filan oluyosa ekleyebilirsiniz. div 6.619 da 25 puanla ikinciyim. takıma hiçbişey yapmadığım halde böyle bi başarı güzel...[signature][hline]Khrall - Orc Warrior - Warsong (US)
Tarkhun - Dwarf Hunter -Illidan (US)
Dela, 10 Aralık 2005 03:28 tarihinde demiş ki:

anani yunan sahillerinde acunla gormusler olm
Sosyal ağlarda paylaş

ACİL!

ergungs "Lions Football Club"

bu takıma 1/2/2006 da 2 hazırlık maçı teklif edecek adam aranıyor.

sebep: silphatosla hazırlık maçı ayarlamam sebebiyle sürekli maç yaptıgım adam olan bu kişinin ptesi günü boş kaldı :)[signature][hline]when it rains the ground gets wet!
Sosyal ağlarda paylaş

sanada fistan :)[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sabah lig lideriyle maçım vardı ve maalesef maçı kaybettim.Aynı zamanda şampiyonluktan oldum.Artık ikinci sıradan 3.lige adım atacağız.Fakat bazı sorunlar var.Ben oyuna 4.ligde başladım ve bu yüzden finansal durumum iyi değil.Alt yapıya para ayıramadım ve hatta takımın ismini bile değiştiremedim.Oyuncularımın kapasitesi 3.ligi kaldırabilecek durumda değil.Bu yüzden transfer yapmam şart.Şimdi soruma geliyorum.Bu sezon bittikten sonra diğer sezon kaç hafta sonra başlayacak?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...