Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= II [Managerzone]

Fistan

Öne çıkan mesajlar

millette para var !

Ben bi transfer yaptım Sizin teklifleriniz de adam duruyor geliceği yok herhalde ?
bi haberde yok aldım diye sadece ihale bende bitmiş öyle duruyor.
Ala ala?

ayrıca listeye bi kaç adam koydu parası bol olan birileri allah rızası için alsın iflas edicem (:[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Benim merak ettigim birsey var.Belliki transfer anlayislarimiz farkli ama neden isi nerdeyse bitmis futbolcu alirsinizki okadar para verip? Oynadiginiz lig superlig veya bir alti olsa tamam ama zaten 4. , 5. liglerde oynuyoruz cogumuz.Friendly liglerde kazanmak icin futbolcu almayacaginiza gore neden o paraya 10 sezon oynatacak bir veya 2 super yetenek almak yerine bunlari tercih ettiginizi biri aciklarmi lutfen ?[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Sosyal ağlarda paylaş

o paraya genç süper yetenek alamazsın ki :)
30 yaşında 300bin euroya aldıgın oyuncuyu 21 yaşında bi kaç özelliği eksik olsa bile 1milyon eurodan aşşaya alamazsın.
yabancı kontenjanımı ben yaşlı ve yetenekli oyunculardan yana kullanıyorum.türklerde ise yaşlı pek transfer etmem.
30 yaşında aldıgın oyuncuyu 1 sezon sonra aldıgın fiyata satabiliyorsun.o sıra biraz para biriktirebilirsen sattıktan sonra daha kaliteli bi 30 yaşındaki oyuncuyla değiştirebilirsin.bu oyuncular direk skora etki eden oyuncular oluyor.[signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!
Sosyal ağlarda paylaş

ben sunu anladimki transfer olayinda cok balli diilseniz mesela
bi adam var x diyelim alicaksiniz
adamin piyasada ederi y lira. eger cok hayvani bi kapisma olmazsa ve ederinde giderse bile sizin o adami almaniz icin elinizde y+200 bin euro civarı para olmasi lazim..

iyi bi adam icin tabi bunlar..[signature][hline] Sex Machine
MZ: Istanbul Tomahawks AFC / The Paticik Cup =o= II
Sosyal ağlarda paylaş

Senin ve Lancelotun durumunda bu dedigin mantikli Fistan ama ben 6. ligdeyim mesela , 9 sutlu ve gerisi dandik bir futbolcu aldim , 19 yasinda.115bin Euro civarina.Bu adama benim onumuzdeki sezon ihtiyacim bile olmayacak buyuk ihtimalle ve 23-24 yaslarina geldigindede gayet kullanisli bir forvet olacak iyi egitebilirsem.Ve hala 4-5 sezon kullanip aldigimdan daha pahaliya satabilecegim.Bayagi futbolcu gordum bu ozelliklerde/fiyatlarda satilan.
Ust liglerdekilerin iyi bir gelir akislari olmus oluyor artik.Belli bir zarar etme toleranslari oluyor alip sattiklari yasli futbolculardan ve faydalarinida goruyorlar eminim. Ama henuz alt liglerde olup parasal durumu butur transfer risklerine uygun olmayan takimlara kisa donemli tavsiyeler vermek nekadar dogru bilemiyorum.Adam beklenmedik birsekilde erkenden emekli olur yada istedikleri fiyata satacak kimseyi bulamazlar o donem.Bilmiyorum 4. , 5. liglerde oynayipta 100k lik kaybi tolere edebilecek kac kisi vardir kolayca.Ve ihtiyac/masraf dengesi ciddi sekilde zararda olur bu sartlardaki takim sahipleri icin.

Sonucta kisisel tercihlere geliyor is ama benim tavsiyem ekonomilerinizi saglamlastirmadan kisa vadeli transferlere buyuk paralar vermeyin.[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[Bu mesaj Soulless tarafından 30 Aralık 2005 00:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lance peki aldığımız oyuncu niye hala gelmiyor
kaç saat geçti aradan

hiç haberde çıkmadı sadece sizin teklifleriniz bölümünde kaldı duruyor öyle[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

24 saat sonra katilacak takimina.[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bi halt yedim ve bu oyuncuya teklif yaptım en azından 1 sezon oynatırım diye ama sezon sonunda emekli olucak yazısını sonradan gordum. parasında değilim benim 1 günlük gelirim ama bu oyuncu takıma katıldıgında benim kadrodan biri atılacak mı otomatik olarak.
bi de sezon sonu dediği son iki hafta mıdır yani :(

[signature][hline]Holigan Team
The Paticik Cup =o= II

[Bu mesaj toggie tarafından 30 Aralık 2005 13:56 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

bide biz şöyle bi oyuncu bulsak ne güsel yaf =)

galiba öyle evet aradan 1 gün geçince direk kadroya giriyor ben bugun oynattım mesela allah razı olsun 21 şuttan 4 golünü yedi rahatladım vallahi değmiş verdiğim paraya

İstanbul Tomahawks gibi bi takımdan nasıl 4 tane yedik akıl erdiremiyorum.
Bu kadar mı aciz bi klup olduk yahu.
Süpriz peşindeydim olmadı
offf offf :/[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

oyuncu sınırı kaç? 19 falan değil dimi[signature][hline]Voic3
Wendigo, 10 Aralık 2005 tarihinde newdonis'e demiş ki:
birsey biliyorsan soyle alim desinler
bilmiyorsan sus adam desinler...
newdonis, 10 Aralık 2005 tarihinde Wendigo'ya cevap olarak demiş ki:
Çelik Ayna
Sosyal ağlarda paylaş

ya bişey sorucam benim takım niye böyle sırıttı ligde?
Çoğu arkadaş zaten 5.ligde takımların kapasiteleri aynı hemen hemen.
Transferlerınız falan mı var çok gol yiyorum
garip bi durum benımkısı.
Finans desen tepetaklak niye böyle ettik içine acaba ?[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

oyuncu sınırlaması yok.
black sen anlatılanları dinlememişsin misal.hem transfer hem takım ismi değişikliği hem stadyum vs hepsini aynı anda yaparsan biraz batıyosun :)
form durumu nasıl takımın? herkes 9 form toplu dimi? (inşallah öledir)
çok gol yemen belki defans oyuncuların kötüdür.belki dayanıklılıkları hızları kötüdür.
misal 6 çalmadan aşşa oynatmayın bunlarda 5. ligde oldugunuzu varsayarak 3 er 2 şer hız dayanıklılık arayın.yoksa bunlar defansınız kötüdür.adam olmaz.
toggie aldıgın oyuncuda 2 maç oynayacak sonra takımı terkedecek.neyseki fazla vermemişsin.[signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!
Sosyal ağlarda paylaş

kalecinin 3 tane topu var ehehe almak istiyorsan al =)
-Yasin Fadale (34878402)
-Aytug Rami (34878384)
-Adnan Sani (34878401)
-Sabri Ulgenalp (34878397)

takımdan oyuncu atamıyorum ya

ayrıca pls artislik olmasın![signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Form durumu 9
evet fistan aynen öyle oldu hepsini bi arada yaptım stadyuma Otel bile kurdum ehehe büyük düşündük küçük olduk
Hmm artık 2. sezona yaparım transferleri batmassam tabi.
Batarsam yanına alırmısın benı fistan altyapıyı çalıştırırım ben paslaşma bölgesinde kenara kıvrılım ben öle[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...