Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= II [Managerzone]

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Ben biliyorum Ultimate Soccer Manager 98'i, hatta Gameshow'un son siyah kapaklı sayısında vardı, hatta Muhammed Dabiri incelemişti (oha diyorum kendime valla hiç bakmadım dergiye direkt aklımda kalmış :)[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye | MZ: Brotherhood of the Ball
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Fistan ve Soulless, Duke Nuke'm 4eva ligini başlattım 8 takımla, 3'ümüz varız Türk olarak, diğer elemanlar yabancı. Fistan bize karşı paflarıyla, onlara karşı aslarıyla oynarsa şukela olur :).[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye | MZ: Brotherhood of the Ball
Sosyal ağlarda paylaş

Baska turlu puan alacakmisiz gibide gorunmuyor zaten.Bir tanesi haric hepsi iyi takimlar.

Bu arada sen hockeyde hazirlik maci tekliflerini kabul etsene , formu dusurteceksin bana bu gidisle :)[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Sosyal ağlarda paylaş

ciddi anlamda cok zevkli oluyor lig. ha tabi fistan icin falan durumn nedir bilemicem o sikayetci hep ama :P

3 puan fark var daha bi sürü mac var liderligi alabilirim yada alamayabilirim. transfer yapicam o transfer takimi ateslerse kaybetmem mac.. ama skorlar cok sasirtiyo her gun yeni bi sokla kendime geliyorum[signature][hline] Sex Machine
MZ: Istanbul Tomahawks AFC / The Paticik Cup =o= II
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lancelotdulac, 28 Aralık 2005 14:21 tarihinde demiş ki:
CM değilde, Ultimate Soccer Manager 98 i bilen var mı aranızda :)

şu hani içinde türkiye vardı
oyuncu isimleri abuk subuk.
Sonra gazete falan vardı.Ufacık pencereden maçı izliyordun hep aynı goller aynı hareketler falan
o muydu?

hatta cd kapağında meşale yakmış taraftarlar vardı[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

oh be 1 sıra yukarıya çıkmışım sevindim buna.
uzun zamandan beri olumlu ilk hareket takımda =)

Prekazi ile averajımız aynı hoş bi durum[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 28 Aralık 2005 15:45 tarihinde demiş ki:
said:
lancelotdulac, 28 Aralık 2005 14:21 tarihinde demiş ki:
CM değilde, Ultimate Soccer Manager 98 i bilen var mı aranızda :)

şu hani içinde türkiye vardı
oyuncu isimleri abuk subuk.
Sonra gazete falan vardı.Ufacık pencereden maçı izliyordun hep aynı goller aynı hareketler falan
o muydu?

hatta cd kapağında meşale yakmış taraftarlar vardı

Evet o ama kötü gibi anlatmışsın :) Çok zevkli bir oyundu günlerim hatta aylarım onun başında geçmişti, hiç unutamam.Cm den o tadı alamamıştım en azından.Zaten Cm yerine Mz ye sardım :)[signature][hline]MZ : Knights Team
Sosyal ağlarda paylaş

yok kötü değildi çok zevkliydi şimdi bakınca kötü duruyor =) ben bide sallama isimli manejerlikleri sevmem gerçek takımlar var isimler sallama kötü oluyordu.
ama oyun çok zevkliydi =) yazıcıoğlundan kuzenıme aldırdığım ilk cdiydi hatta =)[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

olmas! =)

ya vakti varmış zaten teklifimi yaptım düşer mi bilmem.
Bulursanız teklif etmeyin! =)

bide forvet buldum sitede 1.59 da biticek miş açık arttırmadayım buranın saati ile site saati aynı değil mi tam saatine yakın teklif edicem[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Dikkat! Takımınız iflasa gidiyor!
Takımınız üst üste %s hafta negatif finansa sahip olmuştur. Eğer herhangi bir önlem almazsanız takımınız iflas edecektir.

ya bu niye çıkıyor bana mail bile geldi üstelik
ama negatif yönde değil para geldimi geliyor.

İflas eden oldu mu daha önce ?[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

harbimi looo? 2 tane antrenör var zaten. bi işe yaramıyorlar gitsinlerde.
bu hafta bi 30-40k harcııcam 50k euro var inşallah iflas etmeyiz zaten lig bitti eheue[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu

[Bu mesaj bLackcha0s tarafından 29 Aralık 2005 01:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...