Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= II [Managerzone]

Fistan

Öne çıkan mesajlar

hayret 5-10 yemedim.
1-1 berabere kaldım fistanla

tamam takım kendine geliyor =)

bu ne be eheehhe
İlk yarının bitiş düdüğüyle birlikte taraftarlar ekmek arası köfte ve ayranla açlıklarını giderdiler.
[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu

[Bu mesaj bLackcha0s tarafından 28 Aralık 2005 13:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Toggie bugunku maci izledim ve birkac tavsiyem olacak.Birincisi maclara default taktikle cikmaya bir son ver artik.Bana karsi oyle yapmamissin ama gecmisteki maclarina baktim cok var.Kendine gore bir oyun plani kur tabi ama benim tavsiyem 5-3-2.Kalecin iyi , bugun fark yemeni onledi tek basina , onun onune kalabalik bir defans koyarsan isini kolaylastirirsin.Ikinci tavsiyem bu sezon bitmek uzere ama sonraki baslar baslamaz ekonominde musaitse iyi bir forvet al.Bugun izledigim macta 2 gol pozisyonun vardi , biri uzaktan sut digeri ise kaleciyle karsi karsiyada oyuncunun cektigi sut varmadi bile kaleciye kadar yarida durdu. Tek mac gosterge degil tabi ama iyi bir golcuye ihtiyacin var gibi.
Bol sans.

Paticik ligine donersek , Catford City 3 - Holigan Team 0

Orta siralardaki yerimizi saglamlastirdik.Buyuk ihtimalle ligide bu siralarda tamamlayacagiz.Yarin Myth Bustersla deplasmanda macim.Bakalim istedigimiz 1 puani koparabilecekmiyiz :)[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...