Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= II [Managerzone]

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Şunu söylemek isterim, dostluk liglerinde oynadığınız maçlar ile kupa veya lig maçlarını çok fazla karşılaştırmayın.Uzun süredir takip ediyorum ve dostluk liglerinde takımımın daha garip ve kötü oynadığını söyleyebilirim.3.-4. lig takımlarını zor yenebiliyorlar.Ama bir kupa maçı veya lig maçı olunca takımım çok daha iyi oynuyor.
Yani dostluk liglerini çok fazla kendinize kriter olarak almanızı tavsiye etmem, en önemlisi lig maçları ve kupalar.Zaten buralarda aldığınız başarılar bir işe yarıyor, dostluk liginde alınacak olan kupa çok fazla bir şey kazandırmayacaktır. :)[signature][hline]MZ : Knights Team

[Bu mesaj lancelotdulac tarafından 27 Aralık 2005 15:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hayır benim korkum dostluk liglerindeki basarısızlık değil. yani şu an pati liginde herkes aktif. e şimdi ben 4. ligde oynıycam bi cok oyuncu yine aktif olucak sonuclar yine boyle olursa diye korkuyorum. yıldız transfer yapsam lig bittiğinde 2 hafta giderlerden zarara gecicem. ne yapıcagımı sasırdım su anda.[signature][hline]Holigan Team
The Paticik Cup =o= II
Radio =o= Garbage wj tóqqíé
Sosyal ağlarda paylaş

Benim tavsiyem kafanı çok takma.Finansal durumunu idare et, oyuncu almana imkan vermiyorsa, riske girip alma sonra iflastan kurtarman tam bir dert olur.
5. ligden çık 4. ligdeki bi grubunu gör, ondan sonra şekillenir durum zaten ilk haftada maçını oynarsın.Yenilsen dahi geriye bir ton maçın kalıyor, lig bir haftada bitmez :)[signature][hline]MZ : Knights Team
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 2003 ün yazında üye oldum 3 yıla yakın bir süredir oynuyoruz.
Ben başladığımda süper lig dolmuştu ve 1. lige düşmüştüm hatta 1.1 olduğunu hatırlıyorum.
2 sezon bu 1.1 de cebelleştim onun ardından süper lige çıktım, çıktığım gibi indim mi yoksa süper ligde o sezon kaldım mı hatırlamıyorum ama çıktıktan sonra bir kere düştüm ve sonra bir daha çıktım ve hala duruyoruz :) Arada atladığım sezonlar olabilir, unuttum artık hepsini hatırlayamıyorum.[signature][hline]MZ : Knights Team
Sosyal ağlarda paylaş

Toggie yarin 2 mac birden oynuyoruz seninle dur hemen moral bozma , benim bir gunum iyi oteki kotu. Bugun butun maclarimi kazandim demekki yarin epey sansin var bana karsi :)[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 27 Aralık 2005 20:12 tarihinde demiş ki:
kimde edit var ya mumunun golcü beş para etmez.
tek forvet oynattıgı için atıyor o.

belki yetenekli diil ama yuregiyle oynuyo fistan o forvet. takim ruhuna sahip hirsli ve istanbul tomahawks asigi.. bu yetiyo gol atmasina :P

aehae yok be benim forvet iyi diil ki ama elimdeki en iyi forvet iste.. tek forvet oynamiyorum bu arada hic bi zaman. bi ara prekazinin taktigi denedim..hala eski taktigimleyim.

ayrica dun bi forvet kacirdim 30 yasinda. alabilseydim her mac 6 diil 15 gol atar..[signature][hline] Sex Machine
MZ: Istanbul Tomahawks AFC / The Paticik Cup =o= II
Sosyal ağlarda paylaş

kaleci aldim bugün 75 bin euroya.. gösteriim cok iyi diil sanirimda fiyati daha pahali olmasi lazimdi sanirim ucuza getirdim..

bu p.tesi'de forvet alicam bi tane.. yada 1-2 gun icindede alabilirim.. bakicaz..

[signature][hline] Sex Machine
MZ: Istanbul Tomahawks AFC / The Paticik Cup =o= II

[Bu mesaj Mumu tarafından 27 Aralık 2005 22:16 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...