Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= II [Managerzone]

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Uzun zamandan beri bakamıyordum.
Yurttaki interneti kapattılar =)
uzak kalmışım pati liginde dibe demir atmışım ne etcem :([signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Iviiillll[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Sosyal ağlarda paylaş

Tebrikler MuMu.[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Sosyal ağlarda paylaş

Yeşil Çivril FK - FC Antalya United 1-7
Sahip oldugu kaliteli kadrosuyla adından sıksık söz ettiren FC Antalya United grubunda da namalup liderliğini bu hafta atıgı
7 golle surdurdu!Şampiyonluk için gün sayan klup artık oynayacakları SAMSUN GS macının final niteliğinde olacagını soylediler!

Dergiyi okumak çok zevkli =)

Ya benim lig bitmedi bu arada lancelot bir bilgin var mı gruptan 2.ler de çıkabilecek mi ?
2 puan farkla grupta kalırsam ağlarım yaf :)[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada arkadaşlar uzun bir zamandır bakamadığım için çoğunuzun maç tekliflerini kabul edemedim.

Hazırlık maçı yapmak istiyorum gönderirseniz sevinirim.
klup: Siyahbeyaz Fc

Takıma neşter vurdum bu hafta pati liginde daha iyi bir performans sergileyip üstlere çıkmayı hedefliyorum.
Oyuncuların formları bitmiş taktikler işe yaramıyor felaket bi durumdaydı takım =)[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

ben 12. oldum Top League kupasında :)
haftaya ligde final maçım var.
3 puan+3 averaj öndeyim.şampiyon olmam için en az berabere kalmam lazım.sonra ver elini 2. lig.
yenilirsem biterim.parada var oyuncu alamıyorum istediğim gibi türk oyuncu yok piyasada.[signature][hline]FİLTHY PLAY / when it rains the ground gets wet!
MZ : FC Antalya United / The Paticik Cup =o= II / silkroad|troy|Washi|baydı

[Bu mesaj Fistan tarafından 25 Aralık 2005 18:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

0-9 kazandım maçımı.Önümüzdeki maçı lig lideriyle kendi sahamda yapacağım.Arada üç puan fark var,genel averajda ben öndeyim.Bu maçı kazanırsam şampiyon olucam ve 3. lige başlayacağım.
Bütün futbolseverleri bu müthiş maça bekliyoruz.Ladik-Mugla
Tarih 1/1/2006 saat 09:00

Bu arada genel averaja mı bakılıyor yoksa ikili averaja mı?
Sosyal ağlarda paylaş

kritik olanlar stupefy ve qanielin durumlari.. son 2 hafta liderin 3er puan gerisindeler. qaniel 1 puan sanırım hatta..

bakalim cok heycanli her hafta maclarini izliorm adamlarin kendimkini bile izlemiyorum düsünün :P(o kadar eminim yani eaeh)

neyse 4.ligde oldugumuza gore artik maclara pafla cikicam ligde. paticik liginde yapilicak cok is var :P[signature][hline] Sex Machine
MZ: Istanbul Tomahawks AFC / The Paticik Cup =o= II
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...