Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Defias Brotherhood Realm Başlığı

huun

Öne çıkan mesajlar

nomaron,apandal,alfapan,facelex,numerus die deişik lvl larda charlarım var, hangisi uygun gelirse takılırız artık.

Bide Turkodead ve Gazrull die arklar var bide spazm ve du bi düşüniim... mirage var(mirage kardeşim pvp ile ilgili baya).

Bide huunda çok para var hahahah

edit:

serverda rp yapana saygı duyarım da rp yapmayanda bissürü insan var. Genelde instance lar ooc (dier türlüsü wipe sorunu yaratıo). Çok dangalak yok ama arada bi kaç tane çıkıo (tyranbilmemne die bi karakter var 3 seferdir istedii loot cıkmayınca direk gitmem lazım diyip gidio kendisi warrior, uyuz etti adam beni sakın aynı partide bulunmayın, sanırım ismi tyranius veya öle bişi)

Bide minor beastslaying 50s o da fiyatını karşılamak için.
Enchantment 160 olan herbişiyi yapabiliorum o da var işte.
Bide ii bi guild biliosanız seve seve girebilirim.

[Bu mesaj pandaalf tarafından 30 Aralık 2005 02:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya buraya black listi yazmak ne kadar dooru bilmiorumda sizde muzdarip olmayın diye sölim black poison adlı oyuncu bu gun bfd run da saolsun agamazımbırtı ringi ninjalıkla aldı sora bizi partiden atıp, küfür edip, yüzümüze tükürüp, el hareketi çektikten sora heart la kaçtı. Bide partideki bi kızarkadaşı öptü en çok ona içerledim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ii bi bol instance yapan rp de cok önemli deilde, bol bol action işine giren guild varmı? Bıktım salak ninjalı partilerle takılmaktan. Bu gun boahn's fang adlı axe e bi priest roll attı sora kaçtı. Çok muzdarip olduk bi o kadarda üzüldük, çünkü daha instance a girememiştik, healerımız gitmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

revenge of the horde guild is looking for new blood...

neden ingilizce yazdım, çünkü türk guild i deil ama herkes welcome yani, fluent english olmasada olur, rp şart diil gördüüm kadarıyla (pvp guild die geçio). Bana (nomaron) veya turkodead e whisp atarsanız sizi de alırız. Bölece daha bi toplu olabiliriz.

Aktif oyuncuların katılımını beklioruz, lvl önemli diil boost yapılır yani arada. Bu gun yılbaşı sebebiyle şehirden ayrılıorum ama pzt günü daha detaylı bilgi verebilirim. Şöle güzel bi guild yapalım beyaw.
Sosyal ağlarda paylaş

bana paladinler gay dediler, bi makale okudum nette bunu bilimsel verilere dayandıran, gayleri seven biri olmadıım için horde açmak zorunda kaldım. Keşke paladinler öle olmasaydı ama napalım işte kader : /

edit: bi önceki sayfanın en son mesajına cevaptı

[Bu mesaj pandaalf tarafından 06 Ocak 2006 11:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...