Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Defias Brotherhood Realm Başlığı

huun

Öne çıkan mesajlar

dun gece saat 18:00 cet itibariyle " Band Of The Blackhand" resmen kapandi .

Rp gerekliligi itibariyle once Thrall'a saldirip olduk , sonra reroll yaptik .

600g degerinde malzemeyi pandalf'e gonderip lvl60 priestimi sildim .

gay may ama gereklilikler allied olmami sagladi hahaha

ozellikle belirtmek istedim ki : gercekten bugune kadar gordugum en iyi rp background una sahip bu guild in sacma sapan mc yapalim , zg yapalim hirsina sahip insanlar yuzunden dagilmasina uzuldum . halbuki haftanin 5 gunu zg 2 gunu mc miz vardi .

karsi tarafta end-game le ilgilenmeyen , ufak olmasina karar verdigimiz kendi halinde bir guildle yeni bir baslangic yaptik .
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Ben sporeggar'a geçtim aylar önce. 2 yıl orada night elf rogue oynadıktan sonra. Bir dünya rp event anısı, raiding'i, arkadaşı falan bıraktım çok zor oldu. Ama server cidden ooc flood olmuştu TBC'den sonra. Heryer goldseller, heryer lamer. Rp'yi öldürdüler iki günde, server'ın en iyileri bıraktı. Mesela Band of the Blackhand(Horde olarak Ghrotess ve Ghrotesk olarak bilirsin sen) Sporeggar'da aynı guild'ı kurdular gelip. Ben de içlerindeydim, hala aslanlar gibi pvp yapıyorlar. Dairo, grand marshal mage geldi, Eluith geldi server boş kaldı. Bir Vook kaldı, hala goldshire'a gidip lowbie camp'liyor.

[ Mesaj 11 Ağustos 2007, Cumartesi - 22:18 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ghrotesk'e Huun'reh'in selamını söyle. Brawler hala onlarla birlikte mi? En son duyduğum oyunu bırakmıştı ama oynuyorsa ona da selamlar. vook adamım bu arada; Rp'si çok keyifli adamın, dün gece gene denk geldik sunucuda, o da bilmem kaç zaman sonra ilk kez gelmiş ^^

Defias ne bileyim bir nevi benim evim olmuş ya, 4-5 ay sonra girdim ilk kez gene gerizekalı Dimyaklar ordaydı 8D

Eski havası yok ama uzun zamandır o da bir gerçek.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...