Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu dogru mu!!!(bobertle ilgili)

bur0

Öne çıkan mesajlar

hadi hadi bağarın şerefsiz bobert kospcu bobert adi bobert kospla adam kesen bobert...

bizim suçumuz evet kospla kasıyoruz demek eşşek kafam keşke bende sessiz sedasız yapsaymışım bende kral olsaymışım bende sirbobert olsaymışım[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendi
-----
:Stuner: @ Ares
-----
Alınık +8 ironbow yada Chitin bow
pm :Stuner:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 05 Ocak 2006 01:46 tarihinde demiş ki:
bobert 2 gun once 65 di...

aramızdaki tek fark onun nick bobert bizimki stuner...

tek kasan biz deilmişiz demekki legit char kasanlar hadi bakalım yazın KO forumlarına bunu[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendi
-----
-----
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stuner_Cypher, 05 Ocak 2006 01:45 tarihinde demiş ki:
hadi hadi bağarın şerefsiz bobert kospcu bobert adi bobert kospla adam kesen bobert...

bizim suçumuz evet kospla kasıyoruz demek eşşek kafam keşke bende sessiz sedasız yapsaymışım bende kral olsaymışım bende sirbobert olsaymışım

sende baydin ama ha 2 günde 3 lvl kospla alsana 65-68 arasi bende merak ettim nasil kasacan birde asasinsin her yere yaziyon söylemeseydin söylemene gerekde yok ya edit ya kosp belli zaten seni mi cekecez sana topic acacam aglama duvari diye git oraya vur kafani[signature][hline]nick:Mysterious_Eko
clan:-
server:ares
lvl:50
np:0
geliyorum ulaaa:D

[Bu mesaj bur0 tarafından 05 Ocak 2006 01:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aresde premium aldım lvl 1 ken premium 19 gün kaldı derken lvl 62 %45 +7 chitin set +7 ib vardı genç halada duruyo kosp patchi çıksın 1.5 ay sonra 70 de yaparım ama nickimin bobert olması lazım ban yememem için[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendi
-----
-----
Sosyal ağlarda paylaş

@ stuner
bizim memleketimiz insanı kendi insanını karalamasını sever gevura saygı gösterir
bizim memleketimiz insanı kendi insanında item çoksa direk duper diye yargılar elin gevurunun itemini sorgulamaz
bizim memleketimiz insanı kendi insanına lvl yüksek die kosper der elin gevurunun editini umursamaz
( KO forumundayız söylediklerim elbette KO ile alakalı )[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
Warrior
Ares
Owned_By
Sosyal ağlarda paylaş

genc lvl 62 diyorsun biz diyoz 65-68 2 günde kospla kasacan bende kosp kullandim merak etme ne oldugunu biliyoruz istedigin kadar ugras kasman imkansiz...[signature][hline]nick:Mysterious_Eko
clan:-
server:ares
lvl:50
np:0
geliyorum ulaaa:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 05 Ocak 2006 01:46 tarihinde demiş ki:
bobert 2 gun once 65 di...

Bugune kadar yabancilarin bilhassa Kitties clani ve üyelerinin bu oyunu en legit oynayanlarin basinda geldigine inanirdim.Eger Bobert 1 kez daha Kitties e girerse benim gözümde ve inaniorumki cogu insann gözünde en kötü clanlarin basinda gelcek...Ve ondan sonra kimse yok Türkler Kospcu duper die gelip burda aglamasin..Oyunun Legit lgine ve dürüstlügüne inandigimiz adamlar böle yaparsa ya gerisi_?
Sosyal ağlarda paylaş

ben bobertle cz de çok exp kastım. ben 62 iken oda 62 idi. adam helal olsun diodum. neredeyse her gece kasıoduk partyde. way be adam lvl up yaptırmıo süper diodum. ben 65 oldum o 64 du sonra ben lvl kasmayı bıraktım. 3 gun once baktıgım zaman 65 olan bobertın bugun 68 oldugunu duyunca SUX KE demekten baska biş bulmuom[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 57k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen... daha 2 gün önce 65 YENI OLMUSTU... Kitties den cikmasinin sebebi belli oldu... 2 günde aldigi lvl i millet e göstermemek... Helal olsun adam gibi kasan nadir kisilerden dedigim elemandi :D[signature][hline]nick : RazoR
Server : Ares
Class : Rogue
NP : 320k+
Clan : Justice
LvL : 63
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RazoR, 05 Ocak 2006 02:36 tarihinde demiş ki:
Aynen... daha 2 gün önce 65 YENI OLMUSTU... Kitties den cikmasinin sebebi belli oldu... 2 günde aldigi lvl i millet e göstermemek... Helal olsun adam gibi kasan nadir kisilerden dedigim elemandi :D

Evt Kral s...di cemaat napar simdi bilemem..Artik benim gözümde bu saat den sonra yapabilene hersey helaldir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 05 Ocak 2006 01:51 tarihinde demiş ki:
@ stuner
bizim memleketimiz insanı kendi insanını karalamasını sever gevura saygı gösterir
bizim memleketimiz insanı kendi insanında item çoksa direk duper diye yargılar elin gevurunun itemini sorgulamaz
bizim memleketimiz insanı kendi insanına lvl yüksek die kosper der elin gevurunun editini umursamaz
( KO forumundayız söylediklerim elbette KO ile alakalı )

İLk defa seni takdir ediyorum. Çok doğru bir karar bravo..[signature][hline]now kasing..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aware3___, 05 Ocak 2006 08:56 tarihinde demiş ki:
10 gün önce seekingde gördüm
bobert lvl 64 dü
68olması imkansız :S

bobert 70 skilini çıkarırsa kimse tutamaz onu
nychrisi 3 e katlar :)

kimse tutamaz 1.ikincisi ny yi 3e katlar 5 e de böler 2yle çarpar..töbe töbe....
töbe töbe......[signature][hline]now kasing..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...