Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılmaz: ''Seçilirsem Fatih Terim gider''

Finrod

Öne çıkan mesajlar

said:
bizsiziarariz, 02 Ocak 2006 19:11 tarihinde demiş ki:
fenerlilerin fatih terim antipatisini gayet iyi anlıyorm uefa kupası vs. saymıym şimdi hepsini..ama bu o adamn başarılı olduğu gerçeğini değiştirmez boşuna kıvranmayın

allahım yaa.... fenerliyim fatih terimide sewiyorum.. ne alaka ??? hadi bol 0 lı günler[signature][hline]Tribünlerde , Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde Darağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Muhtemelen Hasan Dogan secilir ama Fatih Terim'in kalmasini istiyorum. Ileriye donuk yapilandirmada karsilasilabcek kayiplarda en fazla kredisi olan adam baskasi dayanamaz.[signature][hline]Sex is like playing Bridge, if u don't have a good partner you'd better have a good Hand
Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

niye fatih terime ne olmuş be adam elinden geleni yaptı ve bence suç oyunculardaydı yapmayın ALLAH aşkına ya.....[signature][hline]1-) Bir
2-) İki

Kalp İçin Feyk açan masum pati log off olmayı unutunca :)
mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
askımm nbr
_mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
iyiyim cnm benim
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi İsviçre maçında Fatih Terim'in yapmak istediği rakip takımı psikolojik baskı altına alıp sindirmekti. Bunun için de işin içine polisi, genel müdürü bilmemnesi her bir şey girdi. bu psikolojik baskı adamlar daha havaalanından indikleri anda başlatıldı. yani aslında kavga olayları olmasa ortada bir suç yok. Ama maçın sonundaki olaylar herşeyin ortaya çıkmasına neden oldu. Bu yüzden de Fatih Terim suçlu bulundu. Yanlış bir karar da değil aslında. ama şimdi Fatih Terim giderse yerine o kalitede kim gelebilir takımın başına onu bulmak zor.

Açıkçası ben Fatih Terim'in ilerde iyi işler yapabileceğine inanıyorum. Çünkü takımı çok iyi motive edebiliyor. Ersun Yanal'ın gitti günden bu yana takımın maçlardaki sonuçlar şaşırtıcı yönde iyileşti. O yüzden bence Fatih Terim kalmalı. Bunu bir GS'li olarak değil bir Türk vatandaşı olarak söylüyorum.[signature][hline]Kaçmak lazım bu şehirden
Kavga gürültü var heryerde
Trafik başka havası başka
Bitirdiniz beni bu yaşta
Karar verdim kaçmaya
Vericem kendimi börtüe böçee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulless, 02 Ocak 2006 14:26 tarihinde demiş ki:
Bukadar kisitli bakmayin olaylara , buyuk resmi gorun.
Dunya Sampiyonasina katilamadik Isvicreye elendik ve tarihimizin en rezil olaylarindan birine karistik ,

ve butun bunlar simdi terimin hatasi oldu oyle mi ?

fifa bile terime isvicre macindaki olaylar yuzunden ceza vermeyi dusunmuyorken mehmet pasa gonderilmesi icin bunu sebep gosteriyor . yerine anlasacaklari adamin denizli oldugu soyleniyor .

gerci bermek goturecek secimleri bunlari konusmaya pekte gerek yok .[signature][hline]Fiery angels fell . Deep thunder roared around their shores... Burning with the fires of Orc.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...