Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

horace/günün fotoğrafı

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

Reklam afişine konulabilcek kadar kaliteli, reklam afişine konulmiycak kadar değerli olmuş Fahrenheit şişesi. Sanatının hayranıyız, önünde saygıyla eğilip, kıskançlıktan ağlıyoruz sfdaa[signature][hline]Today has born the seventh one
Born of the woman the seventh son
And he in turn of the seventh son
He has the power to heal
He has the gift of the second sight
He "is" the chosen one
So it shall be written
So it shall be done...

Sosyal ağlarda paylaş

eheh duvar nefis olmus, sag alttaki yazilarin kadraji uzun uzun baktirtti okuyabilip turkce biseyler gorurmuyum diye :)

sise guzel olmus, renk kontrolu malum muthis, ama bi tik daha iyi 'reklam' olabilirmis:

Alttaki yazi markasinin biraz daha okunabilmesi (jilet gibi olmadan ama)
bide sisenin tepesinde huylandim siseyi pisleterek patlamis, silseydin bi cekmeden :)

severek izleyruz.[signature][hline]www.fuysal.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 29 Aralık 2005 11:39 tarihinde demiş ki:
çüş gerçek bu.

duvar garipti. photoshopta yapılan şeyler fazla değil.
curves crop ve renkli noise giderme işlemi.
kutlarim duvar harika gercekten

horace, egitimi nerede almistin sen görsel sanatlarda?[signature][hline]WoW EU - Magtheridon / Pain Train
Penthesilea, Level 60 Night Elf Priestess
Emilo, Level 60 Gnome Warrior
Elandra, Level 60 Night Elf Huntress
Suark, 30 Aralık 2005 12:15 tarihinde demiş ki:
Bence tauren rogue açsın.En temizi, yalnız Stealth yok

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 30 Aralık 2005 16:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkür ederim.
mono, çok kastırarak çekmedim zaten. söylediklerin hep doğru şeyler. yalnız üst taraftaki bozulmayı bilhassa açarak yaptım. belki de denyoyumdur. o da mümkün.

eğitime ne gerek var.[signature][hline]Ben başörtüsü takıyorum. ve başörtüsü ile paticik forumlarına giriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

son resim harika[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

horace bi seferde kotu bi fotograf koy be ! helal olsun ama.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

her resmi birbirinden guzel ama .)[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

gödüğüm kadarıyla gereksiz taramalar yapmışsın. bunlardan kaçınmalısın.[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...