Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Kadıköy Çıkartması

Arkasokak

Öne çıkan mesajlar

Ya Duyduma Göre Çok Saçma Bi Sebepten Banlanmıs Bi Yönetiye Sordum Bakalım İşin Aslı Olemi...Eğer Öleyse.. Artı Güneşde Banlanmıs..Hm..[signature][hline]It Is Not The Great Who Are Strong...It's The Strong Who Are Great...
---Albel The Wicked---
Kader Seçilmiş Olduğumuz Olayların Toplu Adıdır...
---Uluç Sergün---
Xaenin, 16 Ağustos 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
Biz insanız . İnsansı tepkiler veriyoruz . Senden de aynı tepkileri bekliyoruz .Kenshin.

[Bu mesaj KenshinHimura tarafından 30 Aralık 2005 01:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KenshinHimura, 30 Aralık 2005 01:20 tarihinde demiş ki:
Ya Duyduma Göre Çok Saçma Bi Sebepten Banlanmıs Bi Yönetiye Sordum Bakalım İşin Aslı Olemi...Eğer Öleyse.. Artı Güneşde Banlanmıs..Hm..

Evet Çok Umursayan Adminlerimiz Var...Bi Cevap Bile Vermiolar..[signature][hline]It Is Not The Great Who Are Strong...It's The Strong Who Are Great...
---Albel The Wicked---
---Uluç Sergün---
Biz insanız . İnsansı tepkiler veriyoruz . Senden de aynı tepkileri bekliyoruz .Kenshin.
Sosyal ağlarda paylaş

Tmm Cuma Yapalım Gari...[signature][hline]It Is Not The Great Who Are Strong...It's The Strong Who Are Great...
---Albel The Wicked---
---Uluç Sergün---
Sosyal ağlarda paylaş

ben çalışmıyorum dershaneye gidiyorum :P[signature][hline]Mu Online, Navy Field, RF Online, Space Cowboys, D&D Online, DaoC, Dark n Light, Dofus Online, Goonzu Online, Guild Wars, Silkroad Online, Ultima Online, WoW... Mmorpg portalı her türlü bilgiyi buradan alabilirsiniz ve yukardaki oyunların forumları bulunmaktadır.
www.mmoturk.com

Sosyal ağlarda paylaş

Yer:kadıköy-boganın onu simitin yanı
zaman:13.30-14.30 arası
budur sanırım
Gelenler son durum:
Arkasokak
HymnofSnuk
Malkavian
Freeedom
Sturm
Eagle_dnz(konuşmadık ama gelir heralde)
Loli-pop
Smolafein
Fast
Cintonick
Kenshin&Spidee(her türlü)
Bulldog
Quivalen-soth(Belki)
RedallHoor
Custodem
arenda_duwcal
ZaugnaKhaldun(Belki)[signature][hline]Hakiki BullDoG benim
Sosyal ağlarda paylaş

Bende gelebilirim belki. Basit bir sınavım var o gün ama saat kaçda olduğuna bağlı. Sen ekle listeyede bakarız.[signature][hline]-Little angel go away, come again some other day.
Devil has my ear today, I'll never hear a word you say.
He promised that I'd find a little solace and peace.
Whatever just as long as I don't feel so desperate.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi saat 13,30 14,30 arası mı
15,30 16,00 arası mı.. eger ilkiyse biz cintonikle okulda oluyoruz o saatte..:( dieri ise gelebilirz..[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Çarşamba Ben Bi Yere Gelemem...2 De Math Dersim Var %25 Devamsızlıgım Var Ve %30 Devamsızlıkta Kalıyorum..

Edit:Yalan mış Perşembe 2 De Mat Varmış =)....Tmm Çarşamba Gelirim Comp Var Ondan Kaçarım..[signature][hline]It Is Not The Great Who Are Strong...It's The Strong Who Are Great...
---Albel The Wicked---
---Uluç Sergün---

[Bu mesaj KenshinHimura tarafından 02 Ocak 2006 00:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gelme =)...dicek Halimiz Yok ya..=)[signature][hline]It Is Not The Great Who Are Strong...It's The Strong Who Are Great...
---Albel The Wicked---
---Uluç Sergün---
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...