Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sw:Galaxies fiyat?

smerten

Öne çıkan mesajlar

amerika'da mı satılıyor? burda saytılıyosa burda kaça?
çıkalı ne kadar oldu ki? (internettek kopmak çççooook kötü bişey)
ne zman çıkcak avrupada?
peki amazonda fln kaça? (yok bunu sormam ayıp oldu gıdıp bakayım)[hline]Duxus
---------
blackchaos, 09 June 2003 23:22 tarihinde demiş ki:
allaha yakın bana uzak ol
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elesso, 20 August 2003 21:32 tarihinde demiş ki:
oyunun satış fiyatı heryerde 50 dolar daha pahalı yada ucuza bulamazsın hiç bi yerde.karg parasıyla birlikte 70-80 dolar arası bi fiyata geliyo.avrupaya kasımda gelicek[hline]Eclipse:Eive Ikeste

kasım damı??? ulem sıparıs versemde anca kasımda gelır zaten.. naapcam ben??? :( :( :([hline]Duxus
---------
blackchaos, 09 June 2003 23:22 tarihinde demiş ki:
allaha yakın bana uzak ol
Sosyal ağlarda paylaş

ben demem stalker...niye?çünkü unity100 ve ben birlikte iki kutu sipariş ettik douwantitden bide shipmentı "paylaşıyoruz ucuza geliyo madem 10 $ fazla verelimde sipariş expedited (normalden 5 gün önce geliyo) olsun" dedik ve siparişi verdik ve bize 18 ağustosda elinizde olur dendi.buna rağmen bize ulaşmasını bi kenara bırakın ,18 agustosda daha kutular amazon.comdan douwantite bile ulaşmamıştı...(sonra unity baya kasış bi mail attıda adamlara nasıl olduysa bi anda kutular douwantite ulaşıp türkiyedeki temsilcisine postalandı bir gün içinde!!) ben derimki herşeye rağmen gamestopdan alın...[hline]PUMA the Flying Kefal!!!(given by BabacumMostors)

Mutlaka sonuna kadar okuyun ve kopun bana dua edeceksiniz...

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Douwantitten alma elbet eline ulaşıyor ama adamların dediği tarihi geçiyor normalde bana 14ü 18i ulaşmaıs gerekiyordu gelmedi adamlara mail çektik ogün bir anda adamların eline uşatı halla Türkiyeye gönderildi.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Tek gelen oyunlarda gümrüğe takılma gibi olay yaşamadım ben yaşayanıda açıkcası pek görmedim.Douwantit te resmen en azından kendi adıma söyliyeyim paramlan rezil oldum üstüne biraz daha ekler başka siteden alırıdm 1haftadamı 3gündemi elime gelirdi en azından paraya acımadık 10$ fazladan verdik sonuç yine aynı bide adamlar maile cevap bile vermiyorlar.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elesso, 20 August 2003 21:32 tarihinde demiş ki:
oyunun satış fiyatı heryerde 50 dolar daha pahalı yada ucuza bulamazsın hiç bi yerde.karg parasıyla birlikte 70-80 dolar arası bi fiyata geliyo.avrupaya kasımda gelicek[hline]Eclipse:Eive Ikeste

Selam,
Ben daha dün sipariş vermesini rica ettim bizim teksaslı dostumuza www.gogamer.com adlı siteden ve ürün satış fiyatı budur;

001STAGA 1 Star Wars Galaxies: An Empire Divided
Platform: PC CDROM Packaging: Retail Box

Price Per Unit: $39.90
Item Sub-Total: $39.90

Kısaca,

Galaksiniz bu cumartesi gecesi bir Liche ile tanışacak, kadim dünyadan gelip teknolojiye ayak uydurmaya çalışan.

Bekleyin beni.[hline].:. RES TANTUM VALET QUANTUM VENDI POTEST.:.

"Birşeyin değeri ancak başka kimselerin ona vereceği bedel kadardır"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...