Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Chromaggus Realm Başlığı

Copycat

Öne çıkan mesajlar

said:
KoLDaR, 13 Aralık 2005 04:08 tarihinde demiş ki:
An itibariyle göçen server :)

Heee sabaha doğru gitti terbiyesiz hevesimi kaçırdı :P[signature][hline]"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 13 Aralık 2005 16:01 tarihinde demiş ki:
Ya herkeste var mi bu olay, 0 ms gösteriyor lantecy, bi halt yapamiyorum bombos gezip disconnect oluyorum?

ahh gecende birisi aynı bu problemden dolayı başlık açmıştı hmm sanırım "lag gibi bişi" diye bi bak ona istersen :( aynı bu sorunu vardı[signature][hline]WOW
Damodar-lvl 60-Night Elf-Rogue/ED
Sardokar-Human-Paladin/ED
Dracus-Orc warrior/Chromaggus
DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay

Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben bu hafta pek oynama sansi bulamadim bilgisayarimdan kaynaklanan bir sorun sebebiyle, bi rahatlayinca format aticam dönücem kasmaya : )

Guildden kastin bu yeni gazla kurulmasi planlanan guildse daha kurulmadi ama zaten Türk guildi tarzi bir guild degil hardcore guild kurma planimiz var kendi adimiza eger kurarsak. Tabiki bircok Türk üye olur da, mümkün oldugunca tecrübeli ve bol oynayacak oyuncu lazim : )[signature][hline]WoW EU - Magtheridon / Pain Train
Penthesilea, Level 60 Night Elf Priestess
Emilo, Level 60 Gnome Warrior
Elandra, Level 60 Night Elf Huntress
Sosyal ağlarda paylaş

Bende kaç gündür wariora soğumuştum Barrenste gelen geçen aşağı alıyor diye :) 5-11 silahla geziyormuşum. Yeni silah aldım kendime tekrar kasmaya devam :D Bu arada Turk kanalında enteresan muhabbetlerde dönüyor. (Akşam Northern'in bayan oyuncularla ilgili gayettt enteresan yorumlar vardı :P)[signature][hline]"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rabe, 16 Aralık 2005 08:34 tarihinde demiş ki:
valla bütün türkleri bir guild de toplama fikri süper !!! /join turk beyler unuymayın..
Süper degil.
Böyle sacma bir olusuma da hayatimda bir kere dahil oldum ben (Anatolian Sunrise, betadan beri oynayanlar bilir neler oldugunu)
Baska guild fikri var mi tabi bilmiyorum ben bizim düsündügümüz guildden bahsettigini farz ederek cevap vereyim. Eger bir guild kurarsak (ki kuracagiz gibi) international olacak, guildchat ingilizce olacak ve sadece deneyimli oyuncu alacagiz, mümkünse ilk karkateri olmayan, oyunun dinamigini cözmüs, yeteri kadar end-game instance temizlemis falan[signature][hline]WoW EU - Magtheridon / Pain Train
Penthesilea, Level 60 Night Elf Priestess
Emilo, Level 60 Gnome Warrior
Elandra, Level 60 Night Elf Huntress
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu karakeri bl de item toplayamadım falan diye actım zaten sırf epic olsun kral olsun 5k hp 5k mana olsun tier 2 olsun millet oyle bi baksınki diye kasıyorum aslında hep içimde kalmıstı hem yeni server oldugu için cok kolay serverin en tepesinede cıkabilir turk guildi olursa cok cıvımax olur olmaz demeyin ama karısık bi guild daha iyi inglizce guildden konusmak falan daha iyi geliyor bana[signature][hline]Twisted Und Pri - EU Burning Legion
Calia Und WarLock - EU Chromaggus
Sosyal ağlarda paylaş

Ya böyle süper bir guild hayalleri güzel de neden cheatten ing. konuşmak zorunda olsun insanlar onu anlamadım.Türkçe konuşun İngilizi Almanı türkçe öğrensin...Biz onlara uyuyoruz hep ; bir kez de onlar bize uysun.

Zaten Ragnarok'tan tecrübem var ne adamların konuştuğu ingilizce; ingilizce, ne almanca; almanca.(gerci bizimki de türkçe değil ama olsun :) )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...