Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İsyan!

Virus

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Oyunun gecikmeli olarak saolsunlar sonunda getirmeyi becerdiler ama ne diyeceğimi bilemiyorum adamlardan 2box istedik tek box getirmişler ben şimdi ne diyeyim ne yapayım bu adamlara nasıl bir mail atayım çıldırmış bir durumdayım.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Valla öyle yada böyle bne o kutuyu veya oyunu alıcam ne demek 1kutu göndermek bukadar boktan çalışan bir kurum olabilirmiya amazon.com dan gelen faturadada 1tane çekilmiş gözüküor ne diyeceğimi bilemiyorum.İşin kötüsü bu konudaki yasal haklarımıda bilmiyorum onlaır araştırmaya başladım.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Abi inanmıyorum böyle birşey olabilirmi adamlar beinm yaptığım başvurunun birtanesini normal shippeda diğerinide hızlıya almışlar hızlı olan bana ulaştı diğeride ETAILER SHIPPED'da çok büyük oyunlar dönüyor bunların içinde adamlar statumu 2ye ayırmışlar varmı böyle birşey delirecemya ana avrat düz gitmek gerekiyor ben şimdi bunlara ne yapıcam adamlara 2paket için fazla para verdik 1rini normal 1rini hızlı yapmışlar ve bunu bugun değiştirmişler böyle birşey yoktu eskiden 2side bir gözüküyordu şuan şöyle gözüküyor

Star Wars Galaxies: An Empire Divided 2003-08-19 LEFT CONSOLIDATION CENTER
Star Wars Galaxies: An Empire Divided 2003-08-18 ETAILER SHIPPED[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 23 August 2003 01:50 tarihinde demiş ki:
virus ege rsu aptal
istanbul /turkey

germany
numarasını yaptıysanız bi bok alamazsınız anacım[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa
BonePART: Baba bi suru bulaşık birikti, ben bi kız arkadaş bulsamda yıkasa.
BonePART'ın babası: Oğlum sen kızı bulda ben bulaşıkları yıkarım. Yanlız olma.

amerikadan ciktiktan 2 gun sonra ege burosuna indi bizim mallar arayip haber verdiler ben gidip telefon birakmistim. simdi kargoluyolar bana. adres de vermistim kimlik fotokopili[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Virüs öncelikle geçmiş olsun,bence adamlara mail ile derdini anlat dinlemezlerse,türkiyedeki yetkili firmasına git ordan ulaşmaya çalış.O da olmazsa,sanırım dava falan açmak zorundasın ama kaybettiğin paradan daha fazlasına mal olur.

Bir de şu var,belki adamlar getirtememiş olabilirler 1 tanesini o yüzden geç yollamışlardır.Çünkü bir çok kişi sipariş veriyor yetişmemiş olabilir.[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,Dark Legion
Web: www.darklegion.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
codmaster, 23 August 2003 12:56 tarihinde demiş ki:
Virüs öncelikle geçmiş olsun,bence adamlara mail ile derdini anlat dinlemezlerse,türkiyedeki yetkili firmasına git ordan ulaşmaya çalış.O da olmazsa,sanırım dava falan açmak zorundasın ama kaybettiğin paradan daha fazlasına mal olur.

Bir de şu var,belki adamlar getirtememiş olabilirler 1 tanesini o yüzden geç yollamışlardır.Çünkü bir çok kişi sipariş veriyor yetişmemiş olabilir.[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,Dark Legion
Web: www.darklegion.gen.tr

Saol Galp usta eninde sonunda getirecekler ama çok koyuyor bak şimdi ben 2paketide hızlı kargo yaptım hemen elimize ulaşsıon diye ve düne kadar 2side aynı statudeydi ve bir gözüküyordu ama dün 2sini ayrı ayrı yapmışlar yani bu dün elime ulaşan paketi hızlı kargo diğerinide normal kargo yapmışlar ben niye fazladan para ödedim ozaman?Ayriyetten o diğeride daha başlangıç statusunde.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Ya Allah aşkına biri akıl versin admalara mail yağmuruna tutuyorum adamlar cevap bile vermiyor boxu şimdide calcellemişler böyle birşey varmıya.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

Cok kariştirmişsin be olayi Virus,, zaten bişeye ne kadar cok önem verirsen o kadar bok olur derler =) sakinan göze cöp batar olayi, oluruna birak kafani rahat ettir bi cd key le iki kişi farklı serverlarda debelenebilio ole takilirsiniz diger kutuyu kime aldisysan, biri eclips e gider öteki de yanimiza kettamor mu ne ona gelir,, sora diger ktutu gelince hangi server i daha cok sevdiyseniz orda takilirsiniz,, yollarlar oyununu, aksilik olmuştur, ya biz ne yapak araba getirtir gibi vergi verdik oyunlar icin burda, gümrüktü cart ti curttu sanki nasadan paket getirioz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Jezaa kardeş sizin paketiniz gelmiş eğer ben şuan oluruna bırakırsam paket gelmiyor Sipariş verdiğimde 2oyun parası aldılar 1oyun gönderdiler şuanda 2.paket için iptal deniyor ve 2.paketinde parası çekilmiş.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Şimdilik hala admalarlan irtibata geçmeye çalışıyorum 2gün içindede mailime cevap vermezlerse telefon açıcam amerikaya sitelerinde bir tel nosu var konuşacam hala olmaz diyorlarsa dediğin yere başvururum.Şuan aslında bütün kartlar benim elimde hertürlü bendne çektikleri parayı ispatlarım bunun yanındada bana gelen boxda amazona odenen parada var orda 1swg parası gözüküyor.unity dediğin kuruluşların bir web sitesi varmı veya telefonları pek bilgi sahibi değilimde.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim demek istedigim dekontunu adamlara yolla işte ben 2 tane istemiştim diye, aslinda 2. geliodu senin bence sora adamlar biri yavaş digeri hizli mode a soktular dedin ya, sora sen mail atinca belki de onu da düzeltmek istedier yavaşi kaldirdilar, normal hale getiricekler ama database update olmadi ne bilem,, hallolur ama olay bana öyle gelio,, benim de gecen gün parasini ödedigim halde acc um kapandi alla alla oldum, gittim bankayla görüştüm dedim ne iş benim hesaptan para cikmiş herifler kapatti diye, kadin inceledi bi yerde asili kalmiş para gitmemiş SOE e sora pazartesi olunca gece yarisi itibariyle para benim hesaplta tekrardan hortladi, ben sanal kart kullaniyorum meerse visa işaretlemişim master card yapmam lazim miş sora düzeldi, sendeki de bi hatadan kaynaklanmiştir, yani 10 tane mail atma öle gaz gaz bi tane at işte durum benim böledir parayi yolladim gelen 1 tane oyun var, hallolur gibime gelio
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...