Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Travian (Web Based)

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

aslında sen biraz şanssızmışsın. ben biraz hazıra kondum aslınd a. bir arkadaşım altın kazanmak için açtığı yeni köyü geliştirip bana verdi. etraftan kimse de saldırmıyodu. ben de devam ettim. etrafımda benden güçlü 1 kişi var. 2 defa saldırdı ikisinde de online'dım. askerleri biryere yollayıp hammaddeleri de harcadım. 2 defa eli boş dönünce bir daha da saldırmadı.

aynı şekilde ben 7 dakikada saldırabileceğim birisini buldum günde 4-5 defa saldırıp her sefeinde 3000 civarı hammaddesini alıyorum. bir kere askerlerini öldürdümü bir daha yapamıyor zaten.

eleman 3 defa mesaj attı saldırma diye cevap vermedim. sonra biliğinden mesaj geldi. ama gayet terbeiyeliydi. başksı olsa küfür falan ederdi. bunlar sadece rica etti. ben yine de vazgeçmedim. onun sayesinde yakında ateşli mancının çıkarıp bina yıkmaya başlayacam.

oyun hakkındaki en büyük tavsiyem daima saldırın. eğer galyalı değilseniz yani 200 tuzakçı yapamıyorsanız savunmanın bir anlamı yok. galyalı bile olsanız adamın askerlerini tuzakla yakalayınca o adama bu sefer siz saldırın. nasıl olsa o tuzaklar yıkılacak ve yeniden hammadde harcamak zorunda kalacaksınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Bişi diil , bu arada ben yavas yavas server5 e akmaya basladım dun acıldı server yeni baslıcak arkadaşların ordan baslamasını tavsiye edebilirim , 2 yıl kadar once www.travian.com da oynuyodum ben ama web based bi yere kadar tek basına cok bayıyo , turk serverında arkadaslar baslamıstı 1 2 3 derken 4 te ben de girim bari bunların yanına dedim :) 4 te hedefimize ulaşamadık ama 5 te bişeyler yapmaya çalışıcaz artık .
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
en güzeli silmek. ilk s3 de başlamıştım biraz oynadım sonra bi sildim. oh dünya var. sonra bi arkadaş girmiş 6 köy birden açmış. 6sıda birbirine 3-4 kare uzaklıkta. bizde 6 arkadaş başladık =) dwm ediyorz bakalım...

edit: typo

[ Mesaj 19 Nisan 2007, Perşembe - 17:47 tarihinde, Slider tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
s2 de saldırı almayan varsa bana destek yollayabilir mi :)

Saldıran Eladamri , köyü: Kurucabük

Askerler 0 0 0 200 0 500 0 0 0 0 1
Kayıplar 0 0 0 23 0 57 0 0 0 0 0
Esirler 0 0 0 23 0 57 0 0 0 0 0
Haber Kurtardığın askerler:80
Ganimet 10644 6969 5523 13504

Savunan DynamicK , köyü: Hamburger

Askerler 21 193 0 59 27 22 7 17 0 0 1
Kayıplar 21 193 0 59 27 22 7 17 0 0 1

ehu böle bi saldırı aldım elemanların birlikten biri daldı bana bende geri dalıp yıktım baya bişeyini sonra gitmiş baskanlarına söylemis elemanlar 700 heduan la falan dalıor tükettiler :)
Sosyal ağlarda paylaş

dynamick hasan temayuk veya ahmet temayuka msg at .
beni birlige alin de.
baskabirine nin arkadasiyim ben de.(cagri yaz hatta direk)
sonra sana istedigin kadar destek yollarlar.
ben sildim koyu epey oldu ama onlar oyunda hala.arada bende bakiyorum istedigin kadar destek atariz,gerci mesafen biraz fazla gibi ama olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün server7 de başladık 3-4 arkadaş, zerglemeyi düşünüyoruz bu sefer. Güneydoğudayım. Geçen seferki hezimeti unutmuş değilim. Cermen oldum, dakika itibariyle sektörümde emre diye bir elemanla kapışıyoruz. Diğer köyler hızlı bir başlangıç yapmadı. Rush denemeside bulunacağım önümüzdeki 3 saat içersinde emre kardeşime, başarı sağlayabilirsem sektörde üstünlüğü ele geçiririm.

Yalnız şu yardım dosyasını adam gibi okumam lazım ve emre umarım patiye falan takılmıyorsundur.
Sosyal ağlarda paylaş

s6 da ilk 60da devam ediyorum hala =)

2. köyü fln kurdum. 2.köyün nufus 14 ama içerde 80tokmakçım vardı. az önce bi elemana daldım yeti tokmakçılarımı :D

Saldıran slider , köyü: Train of ThoughtAtk
Askerler 80 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kayıplar 80 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ganimet 0 + 0 + 0 + 0 = 0
Kayıp 7600 + 6000 + 3200 + 3200 = 20000
Kâr -100%
Verimlilik 0%

Savunan hasanfax , köyü: HASAN 6Atk

Askerler 42 0 28 1 30 0 0 0 0 0 1
Kayıplar 21 0 14 0 15 0 0 0 0 0 0
Kayıp 12870 + 10940 + 11520 + 3460 = 38790
Sosyal ağlarda paylaş

Valla çıkışta biraz hatalı oynadım ama şu anda işler tıkırında, geçmişte bana yapılanların intikamını alıyorum (gerçi yapanlardan değil, eski ben gibi tıfıl kalanlardan almam vicdanımı biraz sızlatmıyor değil). Sabahtan akşama kadar yağma, talan ^^ Hatta komşulardan abi yeter artık mesajları bile gelmeye başladı. Bu sefer tutunacak gibiyim oyunda.

madorca'ya not: hadi lan :P
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Cermen başladım. Dediler ki bana zerglemek için en iyisi bu. Savunmam zayıf ama pc başındayken her 30 dk bir yağma yapabiliyorum. Şimdilik 4 tane eli sopalı adamıım var. Bu yağmaya giden adamlar ne kadar fazlaysa o kadar fazla malzeme yağmalayabiliyor; ama şimdilik 4 tane iyi gibi geldi bana. Zira saldırdığım köyler zaten geri kalmış medeniyetten yoksun aciz insanların hükmettiği köyler :P fazla bir kaynak yok oralarda.

Hangi kaynaklara öncelik vermeli? Ben dikkat ettim, her kaynağa yatırım yapmak için kendinden gereken malzeme diğerlerine göre daha az. Dikeceğiniz 3 bina sonrasında gereken malzemeleri kafadan kısaca hesaplayıp aradan en mantıklı bir tercih yapın.

Benim nüfus 49 u buldu, bu sefer hiç fena gitmiyorum adeta esiyorum.

Birlik derseniz, ben varım ama sanırım önce orduya para harcayıp nüfusu 20'yi geçmiş köylere saldırmam lazım, elçilik için henüz erken.

[ Mesaj 02 Mayıs 2007, Çarşamba - 17:19 tarihinde, huun tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...