Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Warrior]//[Rogue]

___Woodoo

Öne çıkan mesajlar

Şu an işyerindeyim,oyuna giremem.
lvlim 61 nick:KORKUTHAN senin 68 işim zor
ama ben kürşad soyundanım çekinmem sana dalarım...
tanıman için söyliyim kafamda ve kollarımda fp var,klanım tremors,uniq itemim yok gibi:-p
spear defans hiç yok...valla sana kaç vururum çok merak ediyom...czde hiç ummadığın anda:-p[signature][hline]şşşt yanlış olmasın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zuzuzuzu, 04 Ocak 2006 16:36 tarihinde demiş ki:
nogay sen harbi salaksın oyunda 1 gram caktıgın yok salak salak konus sen devam et hep böyle aferin

bak ağzımı açtırma ban man dinlemem sülelen elimde kalır !!![signature][hline]Knight OFFline artık :D
sieeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

okumayı sen öğren ilkokul terkmisin...cümlelerin içindeki ( :D ) bu işaretler ne işe yarıyo, BABAnla düzgün konuş harçlığını keserim...zaten balondan belli burda hergün birilerine sataşıp banlandığın...[signature][hline]Knight OFFline artık :D
sieeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zuzuzuzu, 04 Ocak 2006 16:42 tarihinde demiş ki:
len oyundaki nickini soyle bakıyım
allahın salagı
bende kufr etmesını bılırdımde hadi senıngıbı sefillerle ugrasmaya deymez allahgın malı

oku diyene bak cümlenden hiçbişey anlaşılmıyo
sendemi CHARINI ALIRIM diyecen :D sieeee eziq[signature][hline]Knight OFFline artık :D
sieeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zuzuzuzu, 04 Ocak 2006 16:45 tarihinde demiş ki:
nickini soyle heckle filan işim olmaz ama oyunda yakaplarsam partide gorüsürüz ozaman ne olcak alalhın noobu

23 ocak ta inş ban açılacak CYPHER da arenaya bekliyom...
+9 raptoru müsait bi tarafına ...:D anladın sen anladın[signature][hline]Knight OFFline artık :D
sieeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

Ya gençler ayıp oldu haaaa!!!
ulen seviyeli bi şekilde konuşun ltf.bu topcte amaç benim babam seninkini döver diil ki?öyle bir char çıkar karşına dmg veremezsin?oyun bu unutmayın bir başkasının hayalini ve teknolojisini oynuyoruz.o ne isterse ekler..havada kalma söylemlere gerek yok..ve hep söyledim yine söylerim iyi bir ekiple bu oyunda insan 1 numara olabilir.hit point 10.000 bile olsa ekibin dandikse hiçbi işe yaramazsın!!![signature][hline]şşşt yanlış olmasın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zuzuzuzu, 04 Ocak 2006 16:49 tarihinde demiş ki:
sen dallama sen 10 shardı bitarafına dicem ayıp olcak
sen alırsın içine eminem

sen 12 yaşında felansın kesin...senle polemiğe girmek Petek Dinçözle polemik yapmak gibi bişey yaf...sen yaz burda devam et...[signature][hline]Knight OFFline artık :D
sieeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TreMorS, 04 Ocak 2006 12:25 tarihinde demiş ki:
said:
Bjork, 04 Ocak 2006 11:34 tarihinde demiş ki:
Warrior tabiki...
Rogue nedirki.. :D
Warrior bambaşka bişey...
Herşeyi yaparsın.. :D
Hele Cz de.. :D
Warrior kas Salla Rogue u... :D
Senin leveline ve np'ne bakıyor ve warrior out diyorum.rouge kesinlikle hem daha ekonomik hem daha zevkli,62 asasin yanına debuff al warrioru kıyma yaparsın..

Scroll yetersizliğine bağlıyorum Nps olayını...
Şu ana kadar oyunda LvL kassaydım..
65+ garanti olmuştum...
Ama 1 zaman sonra benim LvL kasma olayı bayma olayına dönüştü...
Neyse... :)
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 10368 - Sonunda :D
Sosyal ağlarda paylaş

warrior mu rogue mu?
priest mi mage mi?
hede mi hodo mu?

boyle bir oyun icin sorulabilecek en gerzek sorulardir bunlar.

bir kere ne demek "warrior mu rogue mu?"
- "warrior mu oynayim rogue mu?" gibi bir soru ise sacmaligin daniskasi. "ben elma mi severim armut mu?" ya da "ben izmirli miyim ankarali mi?" gibi anlamsiz bir sorudur bu. ben ne biliyim karde$im senin ne sevdigini, nasil oyun oynadigini?
- "warrior mu dover rogue mu?"" ya da "hangisi daha iyi?" gibi bir soruysa hic oynama birak bu oyunu. ya da ara, ara$tir ogren oyle basla.

warrior ve rogue ile ilgili soru sorulacaksa bunlarin ne gibi ozellikleri vardir, nasil karakterlerdir, emmeye gelir mi gibi sorular mantikli olabilir bir yere kadar. fakat kar$ilastirma yapip "$u $undan iyidir", "bu bunun agzini yuzunu kirar" diyen er ki$i bu oyundan zerre kadar anlamiyor demektir.[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 04 Ocak 2006 19:30 tarihinde demiş ki:
warrior mu rogue mu?
priest mi mage mi?
hede mi hodo mu?

boyle bir oyun icin sorulabilecek en gerzek sorulardir bunlar.

bir kere ne demek "warrior mu rogue mu?"
- "warrior mu oynayim rogue mu?" gibi bir soru ise sacmaligin daniskasi. "ben elma mi severim armut mu?" ya da "ben izmirli miyim ankarali mi?" gibi anlamsiz bir sorudur bu. ben ne biliyim karde$im senin ne sevdigini, nasil oyun oynadigini?
- "warrior mu dover rogue mu?"" ya da "hangisi daha iyi?" gibi bir soruysa hic oynama birak bu oyunu. ya da ara, ara$tir ogren oyle basla.

warrior ve rogue ile ilgili soru sorulacaksa bunlarin ne gibi ozellikleri vardir, nasil karakterlerdir, emmeye gelir mi gibi sorular mantikli olabilir bir yere kadar. fakat kar$ilastirma yapip "$u $undan iyidir", "bu bunun agzini yuzunu kirar" diyen er ki$i bu oyundan zerre kadar anlamiyor demektir.

:D:D:D:D
özellikle emmeye gelir mi olayı harika direk iptal sadsadasdas[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
Warrior
Ares
Owned_By

[Bu mesaj NightHunter666 tarafından 04 Ocak 2006 19:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

warrior or rogue normal şartlarda her ikisininde 70oldunu warsaysak ve full item (F9 vs Ny) gibi bi durum olsa "teke tek"
ben assasin çok daha ii olur 800ac ile bi warrior daki defans'a yaklaşır ama araya bi debuffer girerse aman xD rogue harcar...[signature][hline]ß e s T
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...