Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Warrior]//[Rogue]

___Woodoo

Öne çıkan mesajlar

Ujio çok komiksin:-p
yav sen cehennem gibi mana harcıyosun hocam benim ekonomikten kastım oydu,ayrıca kaliteli olan pahalı olur,rouge kaliteli ve yetenek ister oynaması o yüzden itemleri pahalı,
alınma ama ne kadar mal-sığır tanıdığım tip varsa hepsi warrior kasıyo ehueheh..oynaması kolay ondan mıdır(kasması demedim o ayrı bir hamallık;)[signature][hline]şşşt yanlış olmasın!
Sosyal ağlarda paylaş

tremors saçmalıyosun lycoan staffın üstüne ( pahalılıkta ) item yok o zaman en kalitelisi paper mage?
en kaliteli class oynıyabildiğin clastır oynaması en zor classta priesttır aç bi priest görelim kaç kişiye cure heal yetebiliyosun roguenun oynama zorluğu combosu ise warriorda da combo var yapmak ayrı bi hünerdir haklısın ama roguelarda da combo bilmeyen fakat yanına debuffer alıp sadece spike ve thrust kullanan kütükler yok deil
[spo1=bknz]latyz[/spo]

ekonomi dediğin mana harcama olayına gelince her güzel şeyin ( sword dance-howling sword ) elbette bir zorluğu olacaktır sword dance dediğimiz olay 12 saniyede bir spike atmak demek değildir ;)[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
Warrior
Ares
Owned_By

[Bu mesaj NightHunter666 tarafından 04 Ocak 2006 14:41 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj NightHunter666 tarafından 04 Ocak 2006 14:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1 Priestim var zaten lvli 60 ve çok sağlam adamlar(cesur yürek-minnetsiz-susamuru-krakatoa-f9 vb.) partime teşrif ediyorlar..sanırım cure/mag.cure/heal ve buff konusunda iyiyim master yapamadığım için 4 aydır lvli 60ta bıraktım(nick:GUZIN_ABLA),
Warrior da kastığım için basit olduğunu biliyorum ve bu forum da en iyi sen bilirsin warrior kasmanın hamallık olduğunu.[signature][hline]şşşt yanlış olmasın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 04 Ocak 2006 14:41 tarihinde demiş ki:
tremors saçmalıyosun lycoan staffın üstüne ( pahalılıkta ) item yok o zaman en kalitelisi paper mage?
en kaliteli class oynıyabildiğin clastır oynaması en zor classta priesttır aç bi priest görelim kaç kişiye cure heal yetebiliyosun roguenun oynama zorluğu combosu ise warriorda da combo var yapmak ayrı bi hünerdir haklısın ama roguelarda da combo bilmeyen fakat yanına debuffer alıp sadece spike ve thrust kullanan kütükler yok deil
[spo1=bknz]latyz[/spo]

ekonomi dediğin mana harcama olayına gelince her güzel şeyin ( sword dance-howling sword ) elbette bir zorluğu olacaktır sword dance dediğimiz olay 12 saniyede bir spike atmak demek değildir ;)

son nokta. :O[signature][hline]lvl 65 Berserker Hero :O

Sosyal ağlarda paylaş

said:
young_fenerli, 04 Ocak 2006 15:03 tarihinde demiş ki:
said:
DuranzaL, 04 Ocak 2006 13:28 tarihinde demiş ki:
warrior is the best!!!
itirazı olan F9 la 1vs1 kapişsin :D

Senin ezikliğin burdan belli oluyo.Sen kendine bak f9devil i örnek veriyosan bizimde çok örneğimiz var. Nycris 411 prograsivve alsharo al bizde örnek verdik. Gelsinf9 abin de kessin

dd helm ve kalkani takip. 5v1 yaptigim oldu assasinlerle. 3ünü yatirip gerisini kovaliyorum.
çok sayida oldu. skillsiz 60 felan wuruyolar. sonra direk kaççççççç light feet[signature][hline]lvl 65 Berserker Hero :O

[Bu mesaj chiv tarafından 04 Ocak 2006 15:17 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj chiv tarafından 04 Ocak 2006 15:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

anlatmaya çalıştıgın warrior elinde +7 raptor var saysak dediğin gibi unique itemler olsa rahat sword dancingle 800 yada 900 seri vurabilir ama öbür yandan asas warrior gibi onunda unique itemleri olsa asasta spike la rahat 1200 ayda 1300 vurur gibi düşünüyorum tabii itemden iteme değişir bu atak ama favorim warrior çünkü sword dancig seri atak yapar sürekli 800 vurdugunu düşünsene[signature][hline]Nick: Nick Yok
Class: Sınıf Yok
Server : Gerçek Hayat
Clan: Kendi Arkadaşlarım
LvL: 00
Np: Kim Takar NP'i
Oyunu Bıraktım Hatta Char'ı Kapattım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TreMorS, 04 Ocak 2006 12:33 tarihinde demiş ki:
said:
bubbaChucks, 04 Ocak 2006 12:30 tarihinde demiş ki:
yalnız yanına debuff alırsa warriour rogueye tek bi kere vurur:lol:
Yakalarsa vurur:-p
beni yakalayabilecek warrior myko ve japko da dahil hiçbir serverda yok,çakarım komboyu ardıma dönüp bakmam bile..

ahahaa ehue hangi rogue warriora birebir dalmaya cesaret ediyo ki kaçsın, hem rogue'da combo var da warriorda yokmu :D lol KAÇAMAZSIN[signature][hline]Knight OFFline artık :D
sieeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
young_fenerli, 04 Ocak 2006 15:03 tarihinde demiş ki:
said:
DuranzaL, 04 Ocak 2006 13:28 tarihinde demiş ki:
warrior is the best!!!
itirazı olan F9 la 1vs1 kapişsin :D

Senin ezikliğin burdan belli oluyo.Sen kendine bak f9devil i örnek veriyosan bizimde çok örneğimiz var. Nycris 411 prograsivve alsharo al bizde örnek verdik. Gelsinf9 abin de kessin

1-Bu kadar mı oyundan anlıyorsun?
2-sağlam bi warrior 1vs1de herkezi yer
3-önce balonunu patlat ondan sonra konuş..[signature][hline]now kasing..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nogay, 04 Ocak 2006 15:26 tarihinde demiş ki:
said:
TreMorS, 04 Ocak 2006 12:33 tarihinde demiş ki:
said:
bubbaChucks, 04 Ocak 2006 12:30 tarihinde demiş ki:
yalnız yanına debuff alırsa warriour rogueye tek bi kere vurur:lol:
Yakalarsa vurur:-p
beni yakalayabilecek warrior myko ve japko da dahil hiçbir serverda yok,çakarım komboyu ardıma dönüp bakmam bile..

ahahaa ehue hangi rogue warriora birebir dalmaya cesaret ediyo ki kaçsın, hem rogue'da combo var da warriorda yokmu :D lol KAÇAMAZSIN

Aresteysen karşılaşalım mı???[signature][hline]şşşt yanlış olmasın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zuzuzuzu, 04 Ocak 2006 16:11 tarihinde demiş ki:
65 rogue 65 varıoru alır ısteyenlede kapısa bılırız ama ıtemler eşit olcak

nasl yani ikiside raptor mu tutacak :horace:[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human
Sosyal ağlarda paylaş

eğer charına güweniyosan ya tam güweniyosundr ya güwenmiyosundur ben lwl 60 mageym we lwl 60 hiç bişeyi alabileceğimi sanmıom eğer roguemle aynı lwl deki warioru alırm diosan itemlerinede güwenecen[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...