Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Av uber healerlar!

numberten

Öne çıkan mesajlar

ben yazacağımı yazdım önceki sayfalarda ama "shadowpriest eziyor, hal buyken neden heal ediyim bg'de" diyenlere bir hatırlatma;

o shadow priest, adam kesmek için harcayacağı mananın daha azını bir mage'i (koyun işte istediğiniz class'ı) heallemeye ayırsa, çok daha kısa sürede rakip ölür. bu sırada hem zaman hem mana hem hitpoint en efektif biçimde kullanılmış olur. tamam heallemek istemiyorsunuz bunu anlarım (önceki yazımda ben fikrimi dile getirdim) ama heallemek yerine saldırmanın daha yararlı olduğunu söylemeyin bari.[signature][hline]is all that we see or seem
but a dream within a dream?

Edgar Allan Poe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 05 Ocak 2006 13:47 tarihinde demiş ki:
bu bir noktada anlayış farkı

ben üzerimdeki item başkasından iyi diye ondan iyi oyuncu olduğumu düşünmüyorum
ben üzerimdeki item karşı taraftan iyi olduğu için kestiğimde de ondan iyi oyuncu olduğumu düşünmüyorum
ben 10% kalmış adama sneakle gelip backstab attığımdada ondan iyi olduğumu düşünmüyorum
benim rankım adam dan yüksekse kendimi ondan iyi görmüyorum

hhmm bu durumda ben zevk için giriyorum diğerleri için girmek ne diyeyim go get a life

senin kisisel zevklerine gore yapılmamıs ki bu oyun ? :) senin kisisel zevkine gore priest olarak sırf heal basmak zevkli olabilir ama bliz bu priest class ını anlatırken siz healer dan baska bisi olmayacaksınız demedi..cogu kisi de buna karsı cıkıyo zaten burda benim demeye calıstım niye herkesi heallamak zorunda kalıyoruz böhüüü falan degil niye dogru duzgun alternatifimiz yok..
Sosyal ağlarda paylaş

Off be abi yeter artık priest karakterimle her clasi kesebilirim ama Bg gibi yerlerde heal > damage .Bundan daha ötesi yok ben mantıklı yaklaşıp heal atıp 4-5 kişiyi ayakta tutarım onlarda gider karsı tarafi keser , gerektigi yerde damage de veririm olay budur ister holy - ister shadow olayim farketmez.[signature][hline]

İnfectdead LvL 60 ud pri - Revolution- Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

iide rogue lar ve bissürü dmg dealerlar zati yeterli dmg ı verebilioken priest in elinin hamuruyla bizim işimize karışması ne ki? Otursun oturduu yerde uzaktan heal atsın işte. Shadow shadow karizma yaparken av elden gidio haberleri yok. Alın rankinizde itemınız da sizin olsun diesi gelio insanın. Av de healer eer gerçekten adam gibi heal edebilirse o zaman butun raid in ayakta kalma şansı artcaa gibi kendisinin düşme şansı da azalır çünkü zati 30 kişinin arasına giren rogue canlı cıkamıo ordan. Kazanılan honor da raatlıkla artar eer raid ayakta kalırsa. İyi walla biz healleyelim bari. Bide korusunlar falan muabbeti var, neyini korucazki, yaklaşma er meydanına uzaktan heal at senin işin bu. Ortalıkta deli tavuk gibi dolanırsa bi priest, saldırmıycak olsada saldırır herkes. Biraz bilinç ya, biraz bilinçli olsun priestler lütfen. Sabah sabah bide shadow açmış priest in derdini halledicez, yok efendim beni korusun da, yok efendim uzaklaşmasın yanımda kalsın korkuyorum da. Yeni cıkan patch de shadowa geçemesin priest ler bg de, yoksa havalarından geçilmio.
Sosyal ağlarda paylaş

PvP de zor hakkaten priest i korumak o hengame'de orası bi gerçekte tabiiki ama vurdugu yerde çiçek açan bi warriorsan o zmn değişir ki söyledim zaten ya priest ini boş biırakmıcaksın yada çok hızlı bi biçimde karşındaki rakiplerini eliyeceksin ki priest in nefes alsın zaten eger priest ah aman furma furma diye hoplayıp zıplamıosa bence paşalar gibi heal ını da atar en güzelinden yaninada tatlı olarak dmg da verir karşı tarafa >:)[signature][hline]Rjkaard Keeper 217/19 RK1 Anarchy Online
Hatratom lvl 43 Druid WoW Kul Tiras server
Sosyal ağlarda paylaş

said:
infectdead, 05 Ocak 2006 15:00 tarihinde demiş ki:
Off be abi yeter artık priest karakterimle her clasi kesebilirim ama Bg gibi yerlerde heal > damage .Bundan daha ötesi yok ben mantıklı yaklaşıp heal atıp 4-5 kişiyi ayakta tutarım onlarda gider karsı tarafi keser , gerektigi yerde damage de veririm olay budur ister holy - ister shadow olayim farketmez.

Heal Bot ver. 1.9 :)[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar gereken şeyleri söylemişler sanıyorum ama bi iki bişeyde ben eklemek isterim. Yaklaşık 8 aydır wow oynuyorum. Priest charım var. Oyunu ikiye ayrıyorum ben lvl 60 tan öncesi ve lvl 60 tan sonrası. Özellikle bu priestlar için daha belirgin oluyor. Çünkü her priest grind yapabilmek, questlerini başarabilmek için shadow olmak zorunda. Lvl 60 a kadar shadow talentlerine abanıyor. Şu var arkadaşlar priest teke tekte gerçekten özel bir class. Gerçekten güçlü. Fakat lvl 60 tan sonra gerek instance lar gerek oyunun anlayışından ötürü holy olmak ve party yada raid için çalışmak gerekiyor. Buda lvl 60 pvp si yapılan Av,Ab,Wsg de çok büyük hüsran oluyor priestlar için. Çünkü lvl 60 ta teke tek adam bulup kesemiyorsunuz :) Bu açıdan yeni oynayan yada yeni priest açan arkadaşlar bu yazıyı göz önünde tutsunlar. Priest açıcaksanız lvl 60 ta guildinizin yada partynizin aranan adamı olursunuz. Ama pvp priest için değildir. Bu gibi yerlerde priest sadece ve sadece heal atıp diger classların daha fazla hayatta kalmasını sağlıyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gitanzi, 05 Ocak 2006 16:45 tarihinde demiş ki:
Ama pvp priest için değildir.

pvp bir takim oyunudur ve pvpnin en gerekli class'i priestdir.

herkes dmg veriyor ama herkes healleyemiyor. pvp adam oldurmek degil, takim calsimasiyla karsi tarafi yenmektir, bu yuzden de dmg dealer degil healer oldugunuzun farkina varmalisiniz ilk olarak.

bide learn 2 use enter.[signature][hline]penthesilea 05.01.2005 tarihinde msn'den demiş ki:
Eger Yahudiler, tanri tarafindan bizzat kendisinin onlari koydugu yer yüzünden sevilmiyorsa, bu tanrida bug vardir.

[Bu mesaj thanatos tarafından 05 Ocak 2006 16:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...