Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Av uber healerlar!

numberten

Öne çıkan mesajlar

dunemaulda genel oalrak bir horde ve priest azlığı var zaten. ben 48 druidle elimden geldiğince ABde heallamaya çalışıyorum ama her zaman olmuyor tabii.
ya üzümünü ye bağını sorma. zaten her şekilde horde kazanıyor :D[signature][hline]msn : [email protected] / Rogues Do It from Behind..
[PS]Lightning Vortex Tutorialı
[PS]Twirling Vortex Tutoriali
Sosyal ağlarda paylaş

abicim bak benim istediğim ne biliyomusun priestler warriroları rogueları filan heallesin diğer tarafın priestleri sizin gibi düşünüyosa oyunu almak çok sürmeyecektir ve çok daha fazla karı olacaktır healleyenlerin ama yok işte hepsi gölgelerin efendisi[signature][hline]Dunemaul Hammerheart
Disappear 60 undead rogue
Disaster 60 orc shaman
Sosyal ağlarda paylaş

buna çook güzel bir örnek veriyorum :
AV de geçen gün cafeden oynuyorum yanımda priest arkadaşım druid kankam var ve bizim guildden 1-2 kişi var insanlar genelde guild arkadaşlarını healliyolar veya adın falan çıkmışsa iyi bişeyler yapabiliyosan ondan heallerler örneğin ben allyların o ağaç bossunu base e kadar çekiyorum fragde 1. oluyorum daha önceden yaptığım şeylerdende biliyolar bu bakımdan ne zaman AV ye denk gelsen iyi bir guild parti kuruyorum her zaman 2tane heal botum bulunuyo arkamda 5200 hp max 2k ya falan iniyo diyeceğim ya raidde bi şeyler yaptığınızı gösterin yada adamlarla anlaşın böle böle deil die bide class a göre heal atıyolar o gerçekten çok kötü bir şey :([signature][hline]EU-Burning legion ( lvl 60 orc rogue )
EU-Sylvanas ( lvl 60 orc hunter http://wow.allakhazam.com/profile.html?680883 )
http://forum.paticik.com/view.php?id=128371
(oku kop)
Sosyal ağlarda paylaş

heh zaten rogueyuz iki üç overpowera bakıyo işimiz eğer warriora yakalanırsak ama iyi bi healle ölmeden önce çok yüksek dmg verebiliriz zaten bundan sonra yanıma bir healer bulcam av ye girmeden
HEAL ME NOOBS!!! :D[signature][hline]Dunemaul Hammerheart
Disappear 60 undead rogue
Disaster 60 orc shaman
Sosyal ağlarda paylaş

Priest olarak heal ağırlıklı gitmeyi denedim ama başıma 3 tane adam toplandığında bi allahın kulu yardım etmedi. Belki ben çok hızlı ölüyorum dedim druid açtım. Ayının zırhıyla birisi yardım edecek diye tutunmaya kastım yine kimsenin umrunda olmadı. Artık feral druidim catformdan nadiren çıkıyorun ve son derece mutluyum. Bir özdeyişle bitireyim, "Suçluyu toplum yaratır."[signature][hline]Lopeth, 16 Ekim 2005 22:40 tarihinde demiş ki:Öküzlüğü benimsemiş biri olarak herkese /rude /fuck çekiyorum.Rp yapıyorum

All hail the lord and master Foamy the Squirrel
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de heal atan priest bunu niye desin ki? Zaten ortada olay, aggronun alası onda =]

Ben BGde de dışarıda da prieste dalana gözüm kapalı dalıyorum herşeyi bırakıp hunter halimle, hatta PvEde concussive + distracting dalıyorum direk ölümüne de olsa, ama işte dediğim gibi dmg vermeye kasan prieste de elimden gelse ben de çakacağım iki tane.[signature][hline]
Nefir of BL

Sosyal ağlarda paylaş

Belki geri kafalı diyeceksiniz ama bence wow da priestın kendisine ait her spell ve talent ability'i istekleri doğrultusunda kullanmaya hakkı var.RANDOM raid/party lerde istediği gibi oynayabilir..tabi görev dağılımı olup,kendiside bu görevi kabul etmediği sürece...Instancede ise guilde göre değişir priestın görevi.Şu anda bi elin parmakları kadar priestın instancede shadowformda takılması...misal böle bi adam heal atarsa ben ona küfür ederim instancede izleyin http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=11629 hal böle olayınca arkadaşlar rare +dmg gear li bi shadow pri bile (filmdekinden bahsetmiyorum) gerçekten güzel dmg veriyor ve bazı durumlarda healdan daha çok nuke lemesi inanın daha yararlı olmakta..[signature][hline]Durgun sular , derin akar.

[Bu mesaj n3mrut tarafından 03 Ocak 2006 17:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

wow da healer olan bir class yok ki hepsi çok kötü şekilde hybrid ,normalde hybrid healerlar iyi kötü bir dmg verir asıl işleri hala healdir burada bütün healer classlar canavar dmg vuruyor niye oturup heallemeye uğraşsın

ayrıca bg ler sonderece karambol ortamlar kim kime dum duma misali wow da combatta çok hızlı 2-3 vuruşa inememek işten değil sonuç olarak bg de heal çok pratik gelmiyor bana[signature][hline]Legions of Ebonlore
Sosyal ağlarda paylaş

gecen av ye girdim raidde falanda deilim ciddi ciddi healiyorum milleti manam bitti bi mageden su istedim vermediler e ben bana yardımcı olamayan adamları neden healliyim bl de durum boyle neden healiyim zaten milllet afk ye baglıo repu kasmak için gereksiz bosuna healiyoruz[signature][hline]Twisted Und Pri - EU Burning Legion
Calia Und WarLock - EU Chromaggus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 03 Ocak 2006 14:41 tarihinde demiş ki:
Primary healer degil ki o classlar. Yani `heal atmayi` sevmeyen adam icin uygun classlar degil onlar da ama Priest cok ters kaciyor acikcasi. Gidin Mage oynayin, Warlock oynayin hatta Shadow Priest tadini yakalicam diyorsaniz...

shaman da gidip bwl mc de shock atiyo dimi biraz mantık lı konus be! :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 03 Ocak 2006 12:42 tarihinde demiş ki:
Açıkcası pvpde hiçkimseye sen healer ol diyemezsiniz sonuçta adam keyif için pvp yapıyor. İnstancelarda olay farklı.

Tabiki kendi zevkleri , kimsenin karışmaya hakkı yok..
Ama bide şu var ben birbirlerine heal atmayan ally görmedim (random degildir demeyim 1 kere bile görmedim :) )
Bizim tarafta "evade" olmuş mob edasıyla hp si dolan warriorda görmedim..
Shadow priestte pek görmedim karşıda.. ( earthen ring de bi ally charla oynarken lvl 41 priestın full holy gittigini gördüm)
Bir druidin riderları kontrol edip 3 mezarı tek başına aldıgını gördüm ama bizden bir kişinin adam gibi riderları çıkarmaya kastıgını görmedim..
AV deki gnoll magrasında 5tane farm yapan adam herzaman bulunurken allyların tarafındaki magarada farm yapan ally pek görmedim... üstüne orda bile farm yapan horde gördüm :)

Konuyu çok dagıtmak istemiyorum ama bunun en büyük nedenlerinden birisi horde ve ally karakterlerin görünüşlerinin ve bazı farklarının bu davranış biçimlerini yarattıgını düşünüyorum..
Fazla detaya girmek istemiyorum 2 satıra sıgdıramam çünkü..
En basitte özetlersem ally larda bir doymuşluk var ama bizde hala bir beklenti içerisinde olmak var..[signature][hline]Xante , May the spirits be with you
Guild Hajnal
Sosyal ağlarda paylaş

Evet abi çildirmamak elden degil orda önünde 4-5 alliance bi adama dalıyor ve bizim priestlar mal mal bakıyor...Benimde main karakterim priest ve her zaman işim heal olmuştur 7.5 k manam varsa % 80 inini heale ayırırım bunun. Çünkü holy talentlerin ile 500 mind blast vursan neye yarar . Artık öyle duruma gelmişizki av - ab- wsg ye girdigimde milleti ayakta tuttugumda teşşekkür üstüne teşekkür yagıyor ve daha heal atasım geliyor :)[signature][hline]

İnfectdead LvL 60 ud pri - Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

said:
numberten, 03 Ocak 2006 12:51 tarihinde demiş ki:
herkes raiddeydi heal atarak bizi hayatta tutup daha çok honor kazanabilirler ama hepsi william wallace maşallah

Arkadaşım çok biliyorsan sen açsaydın priest. Hiç bir warlocka kardeşim niye sen az damage veriyorsun dedinmi BG'de? eee priestin günahı ne senin emrini dinlemek zorunda
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoulCube, 03 Ocak 2006 19:51 tarihinde demiş ki:
warriorum mutluyum

Hele birde bana arkadan heal atan bir tanıdığım arkadaşım varsa en imbasıda benim :) Shaman'ı bırakıp warrior açtığımdan beri classımdan zevk alıyorum vallahi.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Mirekis lvl60 Orc Shaman -Frostwhisper
Ragmus lvl43 Warrior - Venture Co.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani kısaca arkadaşın demek istediği şöyle:"kardeşim druid yada priest falansan köpek gibi heal atacaksın senin işin bu,pvp de olsa işin it gibi milleti heallamak".Oyunu oynamanın ne zevki kaldı o zaman?[signature][hline]Önündeki yol karanlık;ama sen o yoldan geçebilecek cesarete sahipsin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Way, 03 Ocak 2006 17:36 tarihinde demiş ki:
said:
-Wissy, 03 Ocak 2006 14:41 tarihinde demiş ki:
Primary healer degil ki o classlar. Yani `heal atmayi` sevmeyen adam icin uygun classlar degil onlar da ama Priest cok ters kaciyor acikcasi. Gidin Mage oynayin, Warlock oynayin hatta Shadow Priest tadini yakalicam diyorsaniz...

shaman da gidip bwl mc de shock atiyo dimi biraz mantık lı konus be! :)

Shaman PVP'de de healer totemer zaten.
Yani grup istiyorsan eline 2H alip saga sola kosturamazsin vuracam diye. Neyse bosuna tartisiyoruz aslinda.
Olay basit. Randomsan istedigini yap. Kimse karisamaz. Ama bir grupla takiliyorsan o grubun kurallarina herkes gibi uyarsin. Bizim gruptaki kurallara gore Priest Paladin Druid heal+decursive+cleanserdir birincil olarak.[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo
Wissy, the Gnomest Warrior

Sosyal ağlarda paylaş

sorun burada 0-12 ye hitap eden bir oyun yapar bunada anlamsız sınıflar koyarsan olan bu oluyor birisi gelip heallemenin ne zevki var diyor peki healer niye vardır biliyorum cs dünyanızda böyle kavramlara alışkın değildiniz sizin cafedede yok bilen

bir adamı 1% de hayatta tutup düzlüğe çıkarmak bunu yaparkende grubundaki diğer adamları ayakta tutup kelleni kollamak yetenek ister bu yeteneğe haiz olanlar zaten bunun eğlenceli birşey olduğunu bilirler ve o yüzden healer oynarlar geri kalanlar bir maymunun bile yapabileceği gibi dot atar sheild atar bekler

ama burada suç oyuncuda değil dps nedir tank nedir healer nedir bunu bile bilmeyen blizzardda[signature][hline]Legions of Ebonlore
Sosyal ağlarda paylaş

sacma sacma konusmayın daha once 13221 kere konusuldu druid raid lerde healer olur vs olur paladin heal yapar shaman dedigin gibi totemer olsun ama bunlar random gruplarla bi yerlere gittiginde yeteri kadar dmg verebiliyo priest oyunun main healer i diye sen bu class a dmg vermezsen bence bu bliz in sorunu..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Way, 03 Ocak 2006 22:13 tarihinde demiş ki:
priest oyunun main healer i diye sen bu class a dmg vermezsen bence bu bliz in sorunu..

Ehm, nasıl ya?

Hayır priestin randomken kafasına göre takılma hakkını savunurum ben de o ayrı ama, kalkıp "priest nasıl yüksek dmg veremez" dersen külahları değişiriz. =]

Hangi oyunda priest dmg vermiş ki WoW da versin? Vermesi ne derece mantıklıdırı bile tartışmıyorum, nerede vermiş ki burada versin diyorum.

Öte yandan aslına bakarsan deli gibi de dmgı var priestlerin. Olması gerekenin çok çok üstünde dmg verebilen, PvP de tek başına varolabilen bir class şu anda priest, ki bence olmamalı ama zaten blizz de talentlara bakacak, oyun zevkine göre ayarlanacak şekilde düzenlemiş onu da. Yine de öyle böyle priestin dmg vermesi benim mantığıma ters, bunu "amaçlıyor" olması daha da ters.[signature][hline]
Nefir of BL

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...