Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eu - Magtheridon Realm Başlığı

Wendigo

Öne çıkan mesajlar

said:
DA2019, 28 Aralık 2005 13:27 tarihinde demiş ki:
said:
numberten, 28 Aralık 2005 12:09 tarihinde demiş ki:
yaw rogue main hande iyi bi silah olarak gelmedi bana tebrikler

Kendisi Pain Train'in Guild lideri ve main rogue u. Müsade edin de legendary itemı da ilk o alsın. :)

heheheh :D[signature][hline]Lianna Human Paladin
Lianna: Msnde gelecek seneye görüşürüz esprisini mi yaptılar?
Alomatik: Blocklıcaksın 2-3 tanesini Taksim Meydanı'nda bak bir daha yapıyorlar mı?
Lianna: LOL
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 04 Ocak 2006 22:08 tarihinde demiş ki:
GM su an official forumlarda espiriler yapip sürekli döt olmakla mesgul.
ALLAHIM BİR OYUN FİRMASI NASIL SOE'DEN DAHA BASARISIZ OLABİLİR YA

lütfen soe hakkında doğru konuşalım
kimse SOE den kötü olamaz ![signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arkansis, 04 Ocak 2006 22:12 tarihinde demiş ki:
said:
Penthesilea, 04 Ocak 2006 22:08 tarihinde demiş ki:
GM su an official forumlarda espiriler yapip sürekli döt olmakla mesgul.
ALLAHIM BİR OYUN FİRMASI NASIL SOE'DEN DAHA BASARISIZ OLABİLİR YA

lütfen soe hakkında doğru konuşalım
kimse SOE den kötü olamaz !

+98435793562935863470370347
Sosyal ağlarda paylaş

22:15 CET - Update:
During the scheduled weekly maintenance a network outage resulted in the failure of a supporting system of the following Realms:
Balnazzar
Genjuros
Hellscream
Laughing Skull
Magtheridon
Nordrassil

The problem is related to the quest logs of players in the world. At this time our technical teams are working diligently to restore service to its fullest but we don't expect to restore full operation on these servers tonight (Wednesday).
We will be providing an ETA as soon as we have more information.[signature][hline]To me it's just monkey buisness!
Sosyal ağlarda paylaş

blizz rekora koşuyor resmen
magtheridon hala down işin ilginç tarafı dün geceden sonra spinebreaker ve burning legiondaki karakterlerimi de göremiyorum, bu realmlerin açık olmasına rağmen.Bu işin dinamiğini bilmiyorum ama realm açıldığında bir data lossla karşılaşırsak hiçte şaşırmamak lazım.Ne kadar arada bağlantı kuramasamda bu olay tamamıyle açıkladıkları quest log olayı ile ilgilidir umarım.[signature][hline]Işığa ulaşmak için bazen zifiri karanlıktan geçmek gerekir.

Thoare
Cla
Clairee
Sosyal ağlarda paylaş

sanirim olay sadece quest log larindan ibaret deil "log" lar gitmis.sadece quest deil,data backlar calismior.corrupt yani.üzerinizdeki esyalar da dahil akliniza gelen her türlü data corrupt mis su anda.eger günlük backup apiorlarsa herseyi 1 gün önceseine döndürüp acabilirler.haftaliksa ki bebnim tahminim bu.karakterleri 1 hafta önceki haline getirip acabilirler.durum ciddi baya anlicaginiz hehe[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Magtheridon
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------

[Bu mesaj xrex tarafından 05 Ocak 2006 10:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dün epey forumlarda takılmıştım sabah (O zaman daha rahat girilebiliyordu siteye). Nedense mesaj atarken gelen karakter seçiminde magtheridon'daki tek karakterim hariç tüm sunuculardaki karakterlerimi seçebiliyordum.

Başka bir karakter ikonuyla mesaj attım, sonra dedim altına: "şu anda neden bilmiyorum magtheridon'daki karakterimle foruma mesaj atamadım". Sonra bi baktım forumda mesaj atan her şey aynı şeyi diyordu. Magtheridon'daki karakterler bir şekilde "yok olmuştu".

Sorun ciddi olabilir yani. :D[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Kane | Level 60 | Orc Warrior | Magtheridon | GrimSoul
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xrex, 05 Ocak 2006 10:45 tarihinde demiş ki:
sanirim olay sadece quest log larindan ibaret deil "log" lar gitmis.sadece quest deil,data backlar calismior.corrupt yani.üzerinizdeki esyalar da dahil akliniza gelen her türlü data corrupt mis su anda.eger günlük backup apiorlarsa herseyi 1 gün önceseine döndürüp acabilirler.haftaliksa ki bebnim tahminim bu.karakterleri 1 hafta önceki haline getirip acabilirler.durum ciddi baya anlicaginiz hehe

Oeh böyle bir şey yaparlarsa (1 hafta rollback) bırakırım valla 50 den 40lara düşücem yuh. 1 gün olur insallah.[signature][hline]To me it's just monkey buisness!
Sosyal ağlarda paylaş

Son verilen mavi post karakterlere birşey olmadığı sadece quest loglarda sorun olduğu..

--------------------------------------------------------------------------------
Q u o t e:
CAn you just say id our characters are gone?? Just a YES or a NO... Thanks!
--------------------------------------------------------------------------------

No, they're not gone. The given information has always been about quest logs. Speculations about loss of characters come from elsewhere, and I hope people will stop fueling that idea.[signature][hline]To me it's just monkey buisness!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...