Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eu - Magtheridon Realm Başlığı

Wendigo

Öne çıkan mesajlar

said:
odium, 01 Aralık 2005 15:32 tarihinde demiş ki:
Nicholas, önce her warlock'un mecbur yapmak zorunda olduğu bir lvl60 rogue alt yaptı, sonra onu main'i yaptı, KR'den atıldıktan sonra oyunu bıraktı. Şu anda semi-pro CS oynuyor sanırım.

Merakimdan soruyorum;class'lara,yapilmasi zorunlu olan alt'lar mi actiriyorsunuz?
Ilginc geldi.[signature][hline]Oneiros,the proud raider of DUSK Elite.
-The Maelstrom.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
odium, 06 Aralık 2005 04:07 tarihinde demiş ki:
Daha öncede yaptı bunu showtime, disorderın bankasını ninjalayıp son gece BL'den migrate edenleri guilde almıştı.

Showtime zaten Disorder'ın yeni serverdaki devamı diil mi?

En azından lamer Neas orda.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dream_endless, 06 Aralık 2005 07:20 tarihinde demiş ki:
Merakimdan soruyorum;class'lara,yapilmasi zorunlu olan alt'lar mi actiriyorsunuz?
Ilginc geldi.

Hayır, her warlock un mutlaka bi rogue altı olur ondan dedim. :d

said:
DA2019, 06 Aralık 2005 13:21 tarihinde demiş ki:
Showtime zaten Disorder'ın yeni serverdaki devamı diil mi?
En azından lamer Neas orda.

Hayır, disorderın çoğu BL de kaldı officerları gece ninja migrate ettikten sonra. Bankayıda Magtheridona taşıyıp aralarında paylaştılar. Showtime, SM den gelen disbelievers of Faith'in yeni adı.[signature][hline]Odium [ Khadgars Rage ]
Sosyal ağlarda paylaş

Disorder officerları bankayı aralarında paylaşmadı Disorderın çoğu migrate etti ve banka migrate edenler arasında eşit oalrak bölüştürüldü.
Odium senin guildında da eski disorder üyesi var. Neden insanlara çamur atmak yerine önce ona sorup sonra buraya yazmıyorsun?[signature][hline]Sidious: Vader
Vader: Yes Master?
Sidious: I love you
Sosyal ağlarda paylaş

Disorderın officerları ve kankaları kimseye haber vermeden banka ile birlikte son gece transfer ettiler. Bankayı magtheridon'da satıp dağıttılar. Peki BL de kalan onca disorder üyesinin hiç mi hakkı yoktu o bankda?
Neden çamur atayım ki, eğer BL de kalan disorder üyeleri bişey aldıysa söyle yanlışımı düzelteyim.[signature][hline]Odium [ Khadgars Rage ]
Sosyal ağlarda paylaş

Disorder içinde migrate edileceği söylendi ve guildmaster yeni serverda disorderı tekrar kurmayacağını bildirdi.

Zaten bankadan sorumlu olan kişinin charı da (kanka olarak bahsettiğin officerlardan biri) blde kaldı. Hatta bankanın yarısı blde kaldı. Yeter mi?[signature][hline]Sidious: Vader
Sosyal ağlarda paylaş

Normalde paticikten banlanmıştım ve bir daha yazmaycam diyordum ama bu durumda doğru cevab verebilecek tek kişi ben olduğum için yazayım dedim (normal nickim JaaN)

disorder officerları Fire, Ernest, Neas üçlüsü migration un son günün onyxia kestikten sonra (hepsi dkp lerini harcamak için uğraştı) gecenin 1 inde "biz migrate edecez, orada da guild kurmayacaz" deyip migrate etme kararı aldılar. Aslında bu 3 ü gitse Bl de disorder hiç sorunsuz devam ederdi. Ama guild bankası Rakan (yeni nickiyle Korak) guildd bankasıyla birlikte migrate edeceğini açıkladı.
Gecenin 1 inde durumdan haberi olan disorder üyeleri belki magtheridon da tekrar guild kurarız umuduyla migrate etti ama olaydan haberi olmayan bir çok kişi bl de kaldı. (kendilerine guild bankası namına doğru dürüst hiç bir şey bırakılmadı)
Migrate ettiğimiz gibi Rakan ve Fire isim değiştirdiler. (bir korkuları vardı ki isim değiştirdiler) Nasıl olduysa Fire ve Ernest Ad noctum guildine kafadan giriş yaptılar (ki fire ın tier 2 chesti düştüğü gibi alması ve ernest in nefarian da staff ı alması) Odium sana sorayım sizin guilde 2 yeni adam gelse adamlara bu 2 drop u hemen verir misin? normalde?
Neas da rogue haliyle (ki rogue lar kolay guild bulamazlar isterlerse üzerileri full epic olsun) Disbeliever of faith e girdi.
Biz de eski üyelerle birşeyler yapmaya çalıştık olmadı. İnsanarın ne kadar satıcı olabileceğini gözlerimle gördüm. Bu arada guild bankasını sıkıştırıyorduk itemların hesabını ver diye.

En son durumda Neas ve eski bir kaç disorder üyesi nasıl becerdilerse DoF yi dağıttılar ve oranın iyi elmanlarıyla Showtime ı kurdular. (showtime ın şu anki durumu disorder v2.0 gibi yarısı eski disorder elemanları) Ben de onlara katıldım (bwl yapıorlardı nefarian ı kestik :D )
bu arada da guild bankası sulfuron ingotları sattı ve herkeze guild dağılırkenki dkp sine göre para ve item (lava core, fiery core ) dağıttı. Bl deki adamlara kayda değer hiç bir şey kalmadı. En son silverdawn ın guild bankası nija olayını duyunca şaşırttım. Showtime da da bir paladinde eye of sulfaras var deliler gibi sulfuron ingot arıyor. Rastlantının bu kadarı :D
Şu son durumda ben hala ad noctum a girip nefarian dan 2 tane bab drop u almayı başaran insanlara şaşırıyorum ve helal olsun diyorum...

Sandure, human paladin (magtheridon)
Sosyal ağlarda paylaş

@Sandrue
Çok güzel komplo teorisi kurmuşsun. Sonuçta insanlar neye isterse ona inanıyor.
Komplo kurmuyorum dersen kendinden eminsin demektir. O halde konuyu realm forumlarına taşıman gerekir. Ninja olduğunu düşündüğün adamları ifşa etmelisin.

Ayrıca ninja dediğin Neasın class leader olduğu guilda girmen sence biraz yüzsüzlük olmuyor mu?[signature][hline]Sidious: Vader
Sosyal ağlarda paylaş

alın işte. paticikten banlanma sebebim bu birşey yazıyorum. okumadan cevap veriyorlar. ve üzerine bana laf atıyorlar. sonra ister istemez tartışma oluyor.
ilk olarak ben oyun içindeki nickimi buraya da yazıyorum yanlış anlaşılma olmasın diye. sizden de aynı şeyi bekliyorum ( di mi pwent? )

Juzzam sölediğinde haklısın benimkisi bir komplo teorisi ama mantıklı her insan benim gibi düşünür böyle bir durumda.
neas showtime da class leader, officer değil ve benim alınıp alınamama karışamıyor.

gelelim diğer süper suçlamaya. Aililath (ya da pwent)

"Sandrue, Neas'ın Zeran'ın yüzüne gülüp,guilde girmek için yalakalık yapıp nasıl arkalarından böyle konusuosun? Sadece merak ediyorum?"

Neas ın, zeran ın yüzüne güldüğümü kim söylemiş? Guild a girdiğimin 2. günü trial olmama rağmen neas la kavga ettiğimizi biliyor musun? Neas, fire ve ernest üçlüsünü her zaman suçlayacağım. Zeran ın durum biraz farklı. o zaten pve ile ilgilenmiyordu magtheridon a geçince çok fazla guild aramadı. Sonuçta ona böle bir sinirim yok.
Sadece neas a sinir oluyorum diye (ki kendisi de ona sinir oluğumu bilmekte) bwl yapan ve içinde disroderdan eski arkadaşlarımın bulunduğu bir guild a girmeyeceğim?
Ben burada ne yazıyorsam aynı şeyleri bu kişilere de söyledim hiç bir zaman kimsenin arkasından konuşmam...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

O zmn söylersin Neas'a Fire'a Ernest'te "Ben sizi forumlarda bütün türk oyunculara ninja olarak hatta guild bank ninjası olarak söylüorum.Bizi sattığınızı itemları aldığınızı yazıorum." Bakalım ne dicekler? Bakalım Neas ne dicek? Fire, Ernest, Neas, Rakan Disorder için çok şey yaptılar onları suçlamaya hiç hakkın yok. Bana kalsa bütün banka rakanda kalsaydı.Onun ne kadar uğraştıgı hakkında bi fikrin varmı? Hatta bid kaybettiği için /gquit yapan biri olarak bu kadar emek sarf eden adamlara hiç bişe demeye hakkın yok.
DoF'tan ayrılıp Showtime'ı kuran eski Disorder memberlarına ve şimdiki showtime memberlarına dersinki "Guildleri dağıtıyosunuz, Silver Dawnın bankayı ninjalıosunuz" O zmn hll derim. Ama buraya öle yaptılar böle yaptılar diyip hala aynı guildde muhabbet sohbet ediosan....

P.S: Nick konusunda, ben 4 yıldır bu nicki kullanıorum sorarsın söylerim kim oldumu sorun deil.

[Bu mesaj Aililath tarafından 08 Aralık 2005 16:09 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Aililath tarafından 08 Aralık 2005 16:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şahsen bu tartışma uzar giderde ben olayı pek bilmiyorum pwenti tanırım (abimdir saygı sevgi duyarım)
sandrue senin hakkında bildiğim şey ise bi guild kurdun guildle hiç ilgilenmedin bir kaç tanıdığıma(sende tanıyosun )bencillik ettin sattın onları
ve yani senin hakkında iyi düşünceleri yok tanınıdığım bir çok kimsenin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sandrue, 08 Aralık 2005 15:36 tarihinde demiş ki:
Ben burada ne yazıyorsam aynı şeyleri bu kişilere de söyledim hiç bir zaman kimsenin arkasından konuşmam...

Bak ne söylemişim.

klasik savunma taktiği olarak /gquit yazmamdan bahsediyorsan disorder da 3 defa yazdım çok sorun değil benim için...

guild bankası için çok emek dökmek. hmm... Tek başına yapıldı zaten o kadar şey değil mi? O kadar boss u solo kestiler. Ya da gecenin bir satine kadar raid de tek başlarınaydılar.

sadece bana şunu söyle niye guild master ve guild bankası server değiştirdiğinde isim değiştiriyor? ismini beğenmediği için mi? Niye server değiştrimeyi son gün on saat son raid de bütün dkp lerini harcamaya çalıştıktan sonra açıklıyorlar???

ben zaten bunların hepisini kendilerine söyledim. Bazı yalakalar hala bunları bilipte canım ciğerim muhabbeti çekiyorlar.
ben kimsenin guild masterlığını bırakmasına veya officerlıktan ayrılmasına karşı değilim biliyorum zor bir iş ve insanlar başının etini yiyorlar ama bu şekilde (son gece ninja migrate) ayrılıp herkezi ortada bırakmaları beni sinirlendiriyor...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jadean, 08 Aralık 2005 16:57 tarihinde demiş ki:
şahsen bu tartışma uzar giderde ben olayı pek bilmiyorum pwenti tanırım (abimdir saygı sevgi duyarım)
sandrue senin hakkında bildiğim şey ise bi guild kurdun guildle hiç ilgilenmedin bir kaç tanıdığıma(sende tanıyosun )bencillik ettin sattın onları
ve yani senin hakkında iyi düşünceleri yok tanınıdığım bir çok kimsenin

benim de pwent e bir şey dediğim yok. Başkalarına yalakalık yapıtğımı iddaa etti bende cevap verdim.

bir guild kurma olayı çok aniydi. kimsenin guild masterlığı istediği yoktu(benim de istediğim yoktu). ve ben kendi başıma karar veremiyordum. Oyunu beraber oynadığımız başka arkadaşlarımda vardı onları düşünerek bir şeyler yapmaya çalışıyordum.
örnek olarak priestler çok rahat guild bulabilirlerdi. bende tek başıma olsam daha iyi bir guild da yer bulabilirdim. ama mageler ve roguelar o kadar şanslı değildi.

bir guild kurmayı denedik. amacımız eski elemanları bir araya getirip yeni üyelerle raidlere devam etmekti. Bildiği bir şey varsa eğer başarılı bir raid olursa herşeyin yoluna gireceğiydi.
herkez kuşkuyla yaklaşıyordu. guilde davet ettiğim eski üyeler bana MT yi (krang) veya Mt healer olan priest (malicone) i soruyordu. ikisi de naz yapıyorlardı (başka bir kelime yok yaptıkları şey için)
ama tutmadı. eskii elemanların yarısı gelmedi. Ben ise okul ile uğraşmaktaydım (makine mühendisiliği 4. sınıf) her dakika oyunda olamıyordum. VE daha da komedisi Mahalleden bir arkadaşım olan Grollo ya (dwarf priest) sözüm vardı kendisi edirnede okduğu için raidlere onun karakteri ile giriyordum. benim karakterimle de gene paladini olan ama acc u kapalı olan başka bir arkadaşım oynuyordu (ventirlodan remote control ediyordum arakdaşımı :D ) disorderda son 3-4 raid böyleydi ve magtheridon a geçtikten sonra 1 ay felan gene ben priest ile raidlere girdim.şimdi arakdaşım raidlere girebiliyor o yüzden ben de guild değiştirdim bwl yapabilemk için (o ayrı bir tartışma konusu)
böle bir durumda elbette başarılı olamazdım. 1-2 tane daha başarısız guild girişimi oldu.eski mageler ve rouge ların çoğu açıkta kaldı. en son gene böle bir guild da iken gene mahllemden bir arkadaşım olan mage bir guild buldu. Kendisi girebilmek için yanında 2 priest 1 paladin gösterince guild a aldılar bizi. böylece eski disorder üyelerini resmen satmış oldum. elimden bir şey gelmiyordu. çünkü bir tarafta oyun dışından arkadaşlarım vardı ve ben kendi karakterimle raidlere girmiyordum priest ile paladinin aynı guild da olması gerekiyordu.
Dune diye bir giuld a girdik 4 kişi girmemize rağmen bir kaç arkadaşı alamadık guild a o yüzden bize sinirlenmiş olabilirler. Haklılarda o anda benim elimden hiç bir şey gelemezdi.

Bl de bir kaç arkadaşım sırf ben onlara söyledim diye karakter açtılar ama ben migrate ettim. bir çok olay oldu. ama kimseyi asla kırmak istemem. insanlar bana nasıl dvaranırsa bende onlara aynı şekilde karşılık veririm.

Kimbilir insanalr hakkımda neler diyordur. allah bilir bi ninja demedikleri kalmıştır. İddiası olan varsa çıkıp söylesin. ben bildiklerimi söylüyorum ve arkasında da duruyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Grimsoul u tekrar kurduktan ve eski bl den pro bi kac arkadasi da bünyemize kattiktan sonra bugün ilk kez bwl denedik.bwl ye ilk defa giren bir cok kisi olmasina ragmen razor i 1. deneme,vale i 2. ve broodlord i 1 .denemede kestik.firemaw da ise bir kac sorun yasadik yarina kaldi.Grimsoul is back!
Not:bur arada loot lar cok kötü idi :D[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Magtheridon
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...