Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Name Card

Linuxant

Öne çıkan mesajlar

Bir arkadaşın anısı..

Yeni bir eve tasinmistik ev daha yeniydi. 5. katta oturuyorduk, asansörlü bir apartmandi. Annem bankadan eve geliyordu bende balkondan gördum onu ve kapinin merceğinden seyretmeye basladım. Annem kapiya gelip ters ters bakmaya basladi. Ve gidip geliyordu koridorda. Ben de kapıyı açmadım hala seyrediyordum. Zile basmasını bekledim basmadı. Birkac kere gitti geldi koridorda en sonunda dayanamayıp aşağı doğru inmeye basladi. O sıra kapıyı açtım anne nereye gidiyorsun dedim. Annemdee çok sevinerekden aa orası bizim evmi dedi. Bende annemin saflığını bildiğimden dolayı gülmedim normal karşıladım. Sonra bana demesinmi ben orayı Naime Kartların evi sanmıştım.orda gülmekten yarıldım tabi. Kapının üstünde Name Card (yani isim kardı )yazıyordu annem onu Namie Kart anlamış :))) E annem nede olsa :) yapar böle şeyler
Sosyal ağlarda paylaş

Süper :)

Benim de Lise yıllarımda babaannemin bir olayı var.

Bir aralar Şakamera mı ne vardı. Hıncal Uluç ile Merve İldeniz sunuyorlardı.. İşte o şaka programında bir adam tutmuşlar, kör berber modunda traş ediyor milleti. Koltuktan kalkanlar da var, oturup cidden traşın bitimini seyredenlerde var.

Sonra bir tanesi uzun bir süre kör berberi izleyerek traşını oluyor. Daha doğrusu kör berber adamı traş ediyor. Babam da, "Ulan ne manyak insanlar var, adam bile bile yine de traş oluyor." dedi. Biz tam gülümsüyorduk, babaannem lafı patlattı.

"Aslında o adam kör değil."[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net
]www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bir de babannem ile dedemin takışmalarını hatırlıyorum.

Yine TV Seyrediyoruz. Pazar bilmemnesi.. ( Ne çok TV seyredermişim lisedeyken ) Kadının teki çıktı şarkı söylüyor.

Dedem : Şükran bu o kadın mı ?
Babannem : Hayır kemal, bu o kadın değil.
D : Yok canım o kadın, baksana sarışın bu da.
B : Hayır Kemal o kadının basenleri daha genişti.
D : Yahu Şükran ne muhalefet kadınsın, bu o kadın yahu
B : Değil Kemal, diretme. Bu o kadın değil.
...
...
...[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net
]www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...