Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Full Plate Rogue

D4rKSTyLe

Öne çıkan mesajlar

Beyler sizce shell +7 set mi daha iidir? Fp+8 set mi?
Şu an bende shell +7 set var ve 492 defansım var..
Fp+8e dönersem 421 defansım olucak atağım bi wolf daha artıcak .. Ve 20gb ye yakın param olucak uniq bişiler aabilicem .. Sizce shelli mi takıliim.. Yoksa fp ye mi döniim?
Eğer fp ye dönersem tekrar shelli olmama imkan yok yani cok zor. Pişman olucağım bişey yapmak istemiyorum.[signature][hline]Lycaon
60LVL/25Knp - Cyper/Orc - Rogue/Ass
Sosyal ağlarda paylaş

asas değilim ama tecrübem dio ki xD
bilader siz warrior değilsiniz ki napacaksınız defansı sizin en büyük özelliğiniz yüksek damage. fp hem ucuz hemde atağın hp kestıgın ıcın we +8 fp gıydıgını dusunursek cok artıo. nychris şelli bobert fp li 2 ndede np yuksek. ama tercıhım her zaman fp den yanadır. razorda aynısını dıo[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 56k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
D4rKSTyLe, 03 Ocak 2006 21:32 tarihinde demiş ki:
hııı??
Bende ne dediini anlamadım ?

Yani şöyle diim Nychris fln Demişler yada bobert bu Adamlar Full dex Gidiyolar Shell de hp istedi için giyeMiyo Doğal olarak eğer Full dex giderim bende diyosan zaten fp giyeceksin Normal sa statlar Shelli çıkarmanın bi Anlamı yok bence..[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are..
Fear is the Enemy!!
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısınız :D
Zaten cz de 300 ac yerine 200ac aıorum öyle takılıorum aynı şeye gelio.. Paper olup sırf uniq mi takılsam ah ehueh .. :D
Ama işte bunların takası olmuyo adama diyemiosun ve bi deneyip vericem shelleri zor buldum bi verirsem bidaa alamam .. neyse zaten fpye döndüm mutluum ..[signature][hline]Lycaon
Sosyal ağlarda paylaş

Ama kolun yanıyorsa ve 2xmirage+8in varsa carisma duruo.. Ve koydunmu alırsın ya karizma gereksiz.. Ama defansda cok önemli.. spike ve trustta yatmak kadar berbat bişey yok .. O kadar ezik değilizde, bi elf belt alıcam ya o yeter bana dierleride dex+9 olsun dimi:D 2 de kekuriring ... işte cz yapılabilir bi char. Fp+8set 2dex9earing-priestpendnat-elfbelt
2xkekuri ring - ve 2 miraqe +8 idare eder dimi:D[signature][hline]Lycaon
Sosyal ağlarda paylaş

hahah desene bizim orcların kralı eziq xD şekille adam olunsaydı kimse +7+8 basmazdı şeli +1 alır bırakırdı asdasd[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 56k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

biraz abes kaçıcak ama hepimizin bildiği bi söz var " Boyu diil işlevi önemli"..İşin geyiği bi yana görüntü hiçbişey bu oyunda olypiada çoğu (bana göre bilinçsiz) oyuncu +1 chitinlerle geziyo fp +6 +7 giymek varken.. +6+7 chitin giymek varken görüntü olsun diye +1 shell giyen playerde çok gördüm bu oyunda... önemli olan atack/defance dengenizi maximum verim alacak şekilde ayarlamak öngördüğünüz hedeflr için...Ko zamanı provake olduum dönem xigenon için sölicem ilk defa ben full provake yaptım herşeyimi 0 atack full defance ve hp yanlış hatırlamıyorsamn 165 yada 168 str gerisi full hp statlar full hp basılı chitin armorlar hp +9 takılar hp basılı +7 kalkan ve hp bonuslu tek el kılıç .. sonuçta 1200 defance ve 7200 hp(undyıngle) ye ulaştım ve xigenonun en sağlam provokeri oldum çok bu bana çok kısa sürede lvl 60 olmamı sağladı ... şimdi olypia da da statlarım fp üzerine kurulu ve atack ım lvl ime göre çok yüksek .... Bir nevi paper varior sayılırım

sonuç olarak amacın cz de np kasmaksa fp +8 giyip full atack olmak shell giymekten bin kat daha avantajlı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darcheville, 03 Ocak 2006 21:31 tarihinde demiş ki:
eğer dediğin gibi defens te bu kadar bi düşme oluyosa fp +8 giymelisin.karizma herşey deil.zaten unique takılarda alırsan attack power baya yükselir..

Arkadasa katılıyorum cz adam karızmaya deil vurusuna bakıyo daha sert vurmak istiyosan +8 fp derim[signature][hline]nick: Arthas_sw
Level: nOOb
Np:Çooook :D
Clan: Canım nere isterse...
Server:Ares
Irk:Tabiki humans
Show me the money :P
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben cok degıstırdım stat pıontlerımı ve en werımlı shell oldu bana gore cunku +8 fp gıydıgımde tamam atagım cok ıyı oluyor ama adam aldıktan sonra kacmak cok zor oluo ya town cekıceksın yada oluceksın ama shell warken ustumde cok rahat oluyorumm. ben +7 shell set dıorum yanıı..[signature][hline]Name : Simokin
LvL : 61
Class : Shadow Vain
Np : 20 k(up up up)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darcheville, 03 Ocak 2006 21:31 tarihinde demiş ki:
zaten unique takılarda alırsan attack power baya yükselir..

uniq lerde attack artmaz defans ve hp artar örnek

rol 7 dex
rogue earing 5 dex
warrior pendant 5 dex (bence pp den daha ei)

sadece elf belt sağlam dex bonus veriyo[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendi
-----
:Stuner: @ Ares
-----
Alınık +8 ironbow yada Chitin bow
pm :Stuner:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...