Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nip/Tuck

Udinen

Öne çıkan mesajlar

escobari super patlattilar. cok sevindim ehe =)

christian in cocugu olursa boyle olur iste, gina da en az christian kadar sekskolik cunku. ayrica matt in babasi bariz christian. bence. =P[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 13 Aralık 2004 09:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya cok alakasiz olucak belki ama hani belki biriniz bilionuzdur aklinizda kalmsiğtir ne bilim sans ya..
nip tuckun son bölümünde sean otel odasinda (heralde oledir..) tek basina yatarken (hafif yagmur yagiyor) calmaya baslayan bi parca vardi troyun cocuk dogurma sahnesinin sonuna kadar o caldi (eed cok umutsuzum) o parcayi hatirlayan varsa vede kim oldugunu biliosa :) paylasabilirmi[signature][hline]
Creed Demastikus Captain of the Apocalypse Class Battleship Vampire
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Creel, 21 Aralık 2004 23:57 tarihinde demiş ki:
ya cok alakasiz olucak belki ama hani belki biriniz bilionuzdur aklinizda kalmsiğtir ne bilim sans ya..
nip tuckun son bölümünde sean otel odasinda (heralde oledir..) tek basina yatarken (hafif yagmur yagiyor) calmaya baslayan bi parca vardi troyun cocuk dogurma sahnesinin sonuna kadar o caldi (eed cok umutsuzum) o parcayi hatirlayan varsa vede kim oldugunu biliosa :) paylasabilirmi

buradaki linkte hepsi var[signature][hline]Nefr, 01 Ocak 2003 20:13 tarihinde demiş ki:
Bi de benim takkem kaldırılsa bile solucanımın şapkası kalsın mümkünse, onun da ayrıca hastasıyım ehü.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
yeni sezon, tam şu anda cnbc-e de açılışını yapıyor...[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
CusTodeM 3 Eylül 2005'te Rock'n Coke'da demiş ki:
Karı istiyorum yaa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...