Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nip/Tuck

Udinen

Öne çıkan mesajlar

iki hafta icinde iki defa bir pederin kucuk cocuklari taciz ettigi konusu vardi dizilerde. biri boston public biri bu. sanki ciddi bir sorun halini almaya baslamis bu durum, yani vakalar artmis.

duzeltme:
sam, tek bolumle yargilamamak lazim diziyi. senin bekledigin seyleri de gosteriyorlar, ehe.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 08 Kasım 2004 00:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dojorel amerikada pederlerin kucuk erkek cocuklarini taciz etmesi cok onemli bir konu cogu dizide veya filmde konu olmustur su an aklima gelenler boston public , south park , nip/tuck onun disinda guzel bir bolumdu sonu cok etkileyiciydi direk zaten troy 22 yil sonra bu cocuklarda bunlari diyecek dediginde $ok oldum[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

onemli bir konu oldugu zaten su goturmez, ama bukadar siklikta karsimiza cikinca sanki vakalarda bir artis var izlenimi verdi bana. ne derece hakliyim bilemiyorum.

sonsuz guvenerek cocugunu emanet ettigin bir din adami sonucta bu. tabiki ciddi bi sorun yoksa.

ekleme: dom, ben yanlis anlasildigimi tahmin ediyorum, yoksa herhangi birsey dedirtmeyecek bisiy yazdigimi sanmiyorum.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 08 Kasım 2004 00:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

busefer ciddi bir duzeltme gerekcek, zira yanlis anlasilan degil yanlis anlayan benim. gecenin bu saatinde gozlerim sasi olmus, bisiler yazarken sam in su yazisinin
said:
Sam, 08 Kasım 2004 00:31 tarihinde demiş ki:
yahu bir bölümüne bakayım dedim ne iğrenç diziymiş.. manken fışkıracak diye beklerken öcü çıktı be.. 18 yaş diye uyarı koymuşlar diye ben de başka bişi sanmıştım.. :-p eksik olsun, rüyama girecek hehe

dom tarafindan yazildigini zannetme seysinde bulundum, kusra bakmayin. nasil basardim bende bilmiyorum :)[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

yok valla bir bölüm daha izlersem onda da mankeni önce gösterip sonra içine pilav doldururlar kesin.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

samin beklentilerini karşılamadı bu dizi heh :p
ben açıkçası çok fesat olduğu için izlemiyorum artık bu ne ya herkes birbirini arkasından....ee ö öhöm..[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

gorememişin gore'u olmuş, tutmuş izlemiş.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yahu gene izleyesim tuttu gene manik depresif bişi çıktı. hoş gerçi konuşan kafalar ve intihar dandisi fena değildi ama 300 500 eşliğinde sarışın bombalar gösterilen fragmanla zerre kadar alakası yoktu yine.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Dr Troy sex bağımlısı.Bölümünü tekinde anne-kız sex karşılığında estetik müdahaleye para istemeyen bi dialog acaip etkiledi.Yani bu kadar ucuz mu insan hayatı?

Sonra adam nasıl karıları hamile bırakmıo?Yok 46.5 derecede yıkanıomuş,spermler ölüomuş kolpa yaf saçma ölürsün lan 46.5 nedemek?[signature][hline]Synthetic
Sosyal ağlarda paylaş

troy'u küçükken papaz öptüğünden pek kimsenin onun yerinde olmak isteyeceğini sanmıyorum.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...