Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Inside UO Help!

karabocek

Öne çıkan mesajlar

soyle acıklayım arkadasım animation bolumunden npclerin idslerini bulursun ikincisi staticlerin ve itemların idleri bulunur inside uo da 0*2784 bunu attım bunun gibi idleri bulunur.Mesela boyle bir idli item bulunuyor.Bunu worlde islevsiz olarak gormek icin,

[ITEMDEF 02785]
DEFNAME i_mesela
NAME Mesela
TYPE 0

bu kadar sonradan bu iteme birseyler ekleyebilirsin kendi acından

mesela bu bir silah ise tpyetan filan ayarsın hitpointini ayarlarsın falan filan. :d
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FRP_Master, 26 August 2003 11:26 tarihinde demiş ki:
Peki bisi soracagim o paperdoll resmini fln nasil degistiriorlar mesela arqasta paperdollun etrafini elektrik gibi sarmasiklar sarmis fln... onu nasil yapiorlar bi aciklarsan[hline]If you love FRP,
Just Do It :)

arkadaşım gumpeditor le dur link veriyim onu indir sonra nasıl kullanıldığını anlatcam
http://www.twilightmanor.net/cel/files.php?type=3
burdan gumpeditoru indir tamammı ondan sonra içinde
Gumploc war onu
C:Program FilesUltima Online 2Dgumpart.mul
C:Program FilesUltima Online 2Dgumpidx.mul
C:Program FilesUltima Online 2Dverdata.mul

tabi bende c nin içindesende nerdeyse uo orayı yaz Ok..
ondan sonra ç gumpeditor yukarda start war en sağda sayılar cıkcak 2001 paperdoll oluor 2000 de o ikisini kaydet bmp olarak bi yere tammı ondan sonra o kaydettiğin paperdollları paintshop gibi programlarla efect ver yapmayı biliosan veya hazırını indir internettten araştır...ondan o indirdiin paperdoll ları bmp olarak kaydet yine.... ve gumpeditor aç orda solda sayılar war bi verdata yazar bi de bişi yazmaz en üstlerde solda dikkat et sayıların en başında verdata olan yerde 2000 ve 2001 bul ve sağ tıkla resme orda load bmp cıkar oraya indirdiğin paperdoll u kaydet bi tanesine ondan sonra yine sağ tıkla gumpeditorle orda patch to verdata war ona tııkla bekle ve oldu gibi bişi cıkcak ona tıkla Yeni Paperdollun hazırdır...yardım ettiysem ne mutlu bana

www.darkplanes.net
Cok yakında Acılcak Bekleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FRP_Master, 26 August 2003 12:51 tarihinde demiş ki:
Abi tamam da bisi soracam ben o gump editoru acinca gump patcherda starta basinca abi program yanit vermemeye baslior. Asagida transperant fln dumeleri var onlara basam mi yani hata verior Yanit vermior dio...[hline]If you love FRP,
Just Do It :)

abi ne diyor yanıt vermior derken o transparan oalyına hiç basma...sen sadece hatayı söle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...