Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Faction olayı.

aquacuk

Öne çıkan mesajlar

Güzel kardeşim çalışmıyo bunu yapınca ilk başta "o isimli charınız factionda opnu cıkarın" diyo hadi onu hallettim, 30 gün muhabbeti çıkıyor bu seferde hadi onu da hallettim bu sefer de karşı faction dakiler birbirlerine turuncu gözükmüyorlar.[hline]Real & Only Jack Cervantes in Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

said:
guardteam, 25 August 2003 13:17 tarihinde demiş ki:
Bu kacıncı forum :)
Baggio Cok kızıcak yazayım !!!
i_brnx_factionstone koy biyere
i_fctn_stone koy bide

brnx olana isim ver. shamino flm flm
.link le link le birbirine sorunsuz calısır.[hline]İmza bilmem ağa parmak bassam olur mu?

abi bak şimdi 30 gün muhabbetini faction.scp den ayarlıyon tamammı fakat bu 0 isimli kullanıcınız zaten factiona kayıtlıdır onu silip kayıt olun dediği hatayı bir türlü bulamadım.....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquacuk, 25 August 2003 14:41 tarihinde demiş ki:
Güzel kardeşim çalışmıyo bunu yapınca ilk başta "o isimli charınız factionda opnu cıkarın" diyo hadi onu hallettim, 30 gün muhabbeti çıkıyor bu seferde hadi onu da hallettim bu sefer de karşı faction dakiler birbirlerine turuncu gözükmüyorlar.[hline]Real & Only Jack Cervantes in Nebula

abi scriptten bir satır silince script hata veriyor bence bunun scriptin içindeki faction_resigner ile alakası var bunu player oyuna başlarken çantasında çıkarıyom yinede değişen bir şey yok....
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Bronx bu scriptleri koyarken Faction.scp den bir bölümünü silmiş;
Çünkü ben baya bi ilerledim 30 gün muhabbetini filan geçtim de adamlar faction a girince birbirlerine turuncu olmuyorlar ve Mesela Dajoen, Jakama yazması gerekirken >>> O, Jakama yazıyor. Kesin bir bölümü silinmiş bu scriptin...[hline]Real & Only Jack Cervantes in Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...