Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Sezon'da Smallville (gelebilir nihahaha)

kingpin

Öne çıkan mesajlar

dövmesin demiyorum dövsün gene , ama illa "kriptonit den dumuru alıp maymun olup bi miktar dayak yiyip , sonra bi sekilde kriptonitten kurtulup adamlari dövmesi" ve bunu her bölümde yapması bayıyor insanı , 4 bölümde baydı yani oha daha ne diyim ,
düşmanlarimizi daha güçlü yapsinlar kriptonit olmadan kassın falan , zar zor yensin clark ne bileyim yaraticilik biraz ya senarist'te o kel çocuk sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bi bölümde kasmıyor dövüş sahneleri oldukça kısa ve öz sonuçta bu buffy yada angel değil yani iki saat karete marete yapmıcak dövüş filmide değil.ama haklısın biraz daha uzun olabilir fakat 5.sezonda 1.bölümde bile bossları böle dakkada falan hallediyo yani hep böle:)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

su son bolumde superman abimizin superwoman la (lana :) ) konusması islerin gelismesi cok guzeldi..dizide tek sevmedigim olay tamam clark ın gucunun ortaya cıkmaması gerekiyoda superman in dusmanları cok sacma bi sekilde oluyo..hele son bolumde futbol kocunun kendini yakma olayı gercekten cok sacma oldu..ama diziyi konusmalar diyaloglar icin izliyorum superman in .. ı dovmesi sonunda adamların intahar ettigini gormek icin degil :)
Sosyal ağlarda paylaş

1. sezonu bitirdim de :)
[spo1=Sezon 1 Spoilerı]Walla bence ilk sezon öle cok süper deildi, bazı bölümler epey baydı beni. Şu kurtarma sahneleri felan epey klasik olmaya basladı özellikle. Benim favori karakterim Lex bu arada. Bu adam da olmasa dizi cekilmez hale gelirdi bence. Yalnız zırt bırt adamın gelecegi hakkında kötü seyler ima ediliyor, inşallah sacma bi sekilde harcamazlar adamı.

Bu arada bi bölümde OC'den Seth'i, digerinde ise cok dikkatli izlerseniz de Lost'tan Kate'i görebilme imkanınız var :) [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

ceday aklından zorun mu var neden izliyorsun ki :) bu arada rahatsız oldugum bişey var dizi bitince cast ı göstermiyor cnbc-e yalnız şöle bir 10 saniye falan gösterip bir dahaki bölümden spoiler veriyor.Anlamadım benim bildiğim daha önce bünyesinde yayınlanmış sonra tekrardan yayınlanan dizilere yapardı bunu (cast göstermeme olayını) sinir oldum.
[signature][hline]RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...

[Bu mesaj kingpin tarafından 08 Ekim 2005 13:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

21. bölüm dışında ilk bölüm güzeldi bence sadece. diğerleri gerçekten basit kalıyo bi şekilde ama izletti açıkçası.
21. bölüm birçok olaya gark edecek gibi

tabi eder ilk sezonun son bölümüymüş[signature][hline]The sickness that you are
A plague that made me starve
Do you think you can show me
How I come this far?

[Bu mesaj zaidral tarafından 09 Ekim 2005 21:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

basit kalıyor kalmasıda normal 8-9 sene gitmiş dizilerin bile ilk sezonlarını izliyim diyorum sıkıntıdan ölüyorum :)[signature][hline]RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela evli ve çocuklu nun ilk sezon hiç de komik değildir. Bizde normal kanallarda yayınlandığı sıralarda ilk sezon yayınlanmamıştı. O yüzden en komik yerlerini biliriz :D

Smallville'in 1. sezon alışma dönemi. 2. sezon biraz toparlar gibi oluo, hatırladığım kadarı ile birkaç kere 2 bölüm devam eden konular oluo. İlk sezondaki gibi birbirinden bağımsız olaylar silsilesi olmaktan biraz çıkıo.

Lex Luthor karakterine hakim olun, Clark o kadar ilginç bir karakter değil :D
Sosyal ağlarda paylaş

hayret ! biri yorum yapmış çok sevindim neden ilk sezondan izleyici baydı anlamadım, angel da buffy den bir geçmişi olduğu için millet saldırdı tabi :)[signature][hline]RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Ben daha kaliteli bir yapım beklerdim. Smallville'in benim gözümde hani şu çok eski Batman and Robin dizisi varya onla neredeyse aynı düzeyde bir yapım olduğunu düşünüyorum. Geçen gün 5. sezonun 1. bölümünü çekip izledim, yani dizide gram bir ilerleme olmamış. Superman'imiz ne uçuyor ne yeni güçleri geliyor, külliyen yalan olmuş. Fortress of Solitude'u bile daha 5. sezonda kuruyor falan.

Yediremiyorum böyle bir karakterin dizi uğruna harcanmasını. Ben kalite bakımından Band of Brothers, Taken falan gibi ciddi yapımlara benzemesini istiyorum. Ve yapacaklarsa sınırlı sayıda bölüm yapıp anlatmaları gereken hikayeyi anlatıp diziyi bitirmelerini tercih ederdim. Böyle amaçsızca 5 sezona kadar uzatıp, fanların görmek istediğini bu 5 sezonda göstermeyip üstüne üstelik gerçek superman ile alakasız ilerleyen bir senaryo kullanmalarıda ayrıca deli etti beni.

Yani işte dizinin amacı belli: çerezlik... Bana verseler öyle bir dizi çekerim ki tarih yazarım. (Rating'i Smallville kadar yüksek olmazdı çünkü çerezlik olmazdı...:D)

Biraz sert gittim ama sonuçta çizgi roman kahramanları ile ilgili yapımları ciddiye alıyorum. Herneyse iyiki filminin başında Bryan Singer gibi bir isim var, filmi kurtardık en azından.

NOT: yazdığım şeyi okuyunca biraz fazla sert çıktığımı gördüm, birden Superman olduğu için diziyide sevesim geldi, enteresan adamım ben.[signature][hline]LathspeLL (a.k.a seth)
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

evet abi.

Hayır birde Clark'in 19 yaşında olduğunu farz etsek bunca yıl kriptonik (böylemiydi :) ) hiç meydanda değildi de bir anda mı ortaya çıktı milleti Boss yapmaya başladı?[signature][hline]Xanator Wegauge
Master Rifleman-Master Combat Medic
Eclipse Galaxy
Star Wars Galaxies
Sosyal ağlarda paylaş

illa spoiler yaptırtacaksınız koymuyorum tag falan 5. sezonda bi süre güçleri alınıyor o zaman oluyor.Daha öncede oluyor olabilir hatırlamıyorum.Ayrıca dedik işte özelliklerini yavaş yavaş kazanıyor diye anadan doğma superman çıkmadı yani.Herşey uçmak ise izlemeyin o zaman ne diyebilirim ki ..[spo1=Alınız ulen]ayrıca sağlam boss dediğiniz nedir ki sağlam boss anca dc comis ten bir villain olabilir brainiac,flash,aquaman,bruce wayne çıkacaklar ve çıkmış olanlar arasında bu karakterler var.
Ayrıca 2.sezonda christopher reeve konuk oyuncu oluyor.[/spo][signature][hline]RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj kingpin tarafından 18 Ekim 2005 23:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yavaş yavaş kazanıyorda, 5 senede yine aynı? Kazandığı bişey yok?

Dicem şudur: Bu dizi max 2 sezon olmalıydı. 1 sezonda kendini tanıması ve bazı güçleri kazanması, 2. sezonda ise uçmayı öğrenip ciddi bir kötüye karşı savaşması gerekirdi.

5. sezon gereksiz, anlamsız.

Sonuç: Dizi basitten öte bişey değil.[signature][hline]LathspeLL (a.k.a seth)
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl aynı özellikler ? ilk sezonda iki özellikle başlıyor 5. sezona kadar 3-4 özellik daha kazanıyor heh haram size böle dizi :p the o.c. izleyin.[signature][hline]RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...