Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Sezon'da Smallville (gelebilir nihahaha)

kingpin

Öne çıkan mesajlar

dizi veya film topic inde neler konusulur bilmeyenler icin tekrarlıyım..izlenilen bolum sahne vs icin yorum yapılır bu yorum ların baskasıyla paylasılması baskalarının fikirlerini ogrenerek konuya hakimiyet saglama vs vs..

simdi benim 10 yıl once seyrettigim film hakkında konusmam da bi sakınca gormuyorum ben goruyosan sucu bende degil kendinde arıyacaksın filmi izlemeyip ooo superman dizisi 3hu3hu diye atlanılmaz bi topic e..hepsi baglantılı seyler sonucta superman in gencligini izliyoruz..

dizi hakkında seyrettigim bolum konusunda yaptıgım yoruma karsılık o yazıyı yazmıssan daha buyuk bi olay zaten..bu tur topic ler su neden le acılmaz..

cok kr@l d1zi b@b lar ail3c3k izliyoruz.. yada bu bolum cok superdi : dd diye yorum yapılmaz bu tur topic lerde..o tur yorum istiyosan acıcaksın kendi topic ini yapıcaksın yorumunu 2-3 kisi evet cok super +1 vs yazacak yok olup gidecek topic in..

su an cnbc-e de gosterilen bolumler hakkında isteyen istedigi yorumu yapabilir istemiyen de bu topic e girmez..ama biri gider 5. sezonda xx olacak hadi takılın thxby3 derse bu topic i ... yapar.. :)

artan spoiler olayları icin bilgilendirmek istedim bilmeyenleri..

[ Mesaj 01 Mart 2006, Çarşamba - 23:21 tarihinde, Way tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bnm mrk ettiğim bişe var şimdi lex luthor hakkında, bu adam spiderman'deki lex luthor dimi? evt evt o neyse nası superman'den oraya geçiş yapıo metropolisten new york'amı gidio iş icabı, orayamı kuruluyo ne oluyo?

edik: (hım araştırdım kingpin'i bi an lex zannettim bnm hatam :)

[ Mesaj 02 Mart 2006, Perşembe - 23:36 tarihinde, Laorx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bence harika bi bölümdü.burda red kryptonite la ilk kez tanıştık.bide ben zaten smallville tarhinden beriki 5.sezondayım şu an, clark ın bu halini daha çok seviyorum:) (motor,gözlük, gece hayatı,manitalar hehe falan gibi).bu sezonda böle bölümler mevcut.onuda arıca belirtiyim. tabi çok paspal bölümlerde var.
Sosyal ağlarda paylaş

heahe gereksizlikle dolu bir bölümdü ama ben sevdim :)

birde anladık ki tom welling'den manyak kötü adam çıkar :) ya da serseri bir tip.çok iyiydi ya özellikle en sonunda jessie'nin önüne çıkıp yere eğildi o sahneye bittim :) bir serseri tipi bu kadar iyi yansıtılamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...