Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Sezon'da Smallville (gelebilir nihahaha)

kingpin

Öne çıkan mesajlar

bu haftaki konu pek bayık geldi bana.
cok cazibeli bir kadın var bu kadın herkesi kontrol altına alabiliyor istedigini yaptırabiliyor bilmemne. benzer bişey tokalaştıgında ikna eden adamlı bolumde de vardı. umarım ana hikayeye daha çok yer verirler. olmadı clark lanaya açılsın.
Sosyal ağlarda paylaş

cok uyuz oldum sahsen bu bolume..evet uzay gemisini calmaya calısmak cok yanlıs bi haraketti..clark en iyi arkadasını kaybedebilirdi..dogrusunu yaptı bence clark..orda hic bi tepki vermeseydi hem en yakın arkadası onun hırsız oldugunu dusunecekti hemde sırrı ortaya cıkacaktı..

ama en iyi arkadasının bile ilk basta ona yaratık mıs gibi bakması hos olmadı..sinirlendirdi beni gercekten..sonucta cocuklugunu onunla gecirmissin en iyi arkadasın bole bi sırrı olmasından dolayı ole bi tepki verilmez..

pete in bole bi tepki vermesini gorunce chloe nin nasıl bi tepki verecegini dusundum bi an.. o daha buyuk bi tepki verir heralde..ve + olarak sole bisi yapabilir..

en iyi arkadasımsın ama bu hayatım boyunca aradıgım bi haber vs olaylarına girebilir..bu da benim tv i kırmama neden olabilir :p

bunlardan sonraki bolum cok degisik olacak gibi film de ki gibi galba :) meteor taslarına uzun sure temas edince 2. kisiligi gibi bisi ortaya cıkıyodu..evil-superman gibi heralde onu konu alıyo anladıgım kadarıyla bundan soraki bolum :)
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin filmlerini sadece 1 kere izlemisimdir o da tv de o yuzden bisi iddaa edecek durumda degilim ama sole bisi kalmıs aklımda yanlısım varsa duzelt :)

bi film de dusmanı superman e iyiliginin karsılıgı vs gibisinden halkın onunde buyukcene yesil meteor tası veriyodu sora superman kendinden geciyodu sakalları falan cıkıyodu :)aksamdan kalma gibi bi hal alıyodu yanlıs mı hatırlıyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...