Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Frostwhisper Realm Başlığı

YaBuZ

Öne çıkan mesajlar

abi eskiden safi horde vardı. hatta 1 ay önceye kadar. belki ben artık premade yaptığımdandır ama gene random, randoma da hordenin yenme ihtimali daha yüksek. şöle bişi de var. ally premade'i wsg de daha başarılı. ab de daha az. tabi rank12+ ları çok katmıyorum işin içine.

sen gene horde önce diye bil ama. eski horde gücü yok yani benim gördüğüm. silwyth bile geçen gün bizim prede 1 boş yer varken rasgele geldi 3-5 maç yaptık, arada öle kafası eser girer o, o bile dedi bu hordede iş yok dedi. biz skull zamanı neler çekioduk dedi :) 5 kişi mid fight yaptımı ölümsüz oluolardı felan dedi. ya ben de işte bu bilgileri toplayıp taktik düşünüyorum ama tabi uygulama muhim, şimdi adamlara diorum healing triangle kurun, %100 başarılı olamıolar hiç. (malum daha ranklarımız ve dolayısıyla tecrübelerimiz düşük ve yenilmeye alışmışız) ama horde tarafı randomda üstün olduğu için zaten tabandan gelen bir moral var. yani yalan değil.

neyse lab.dan girdim. çarpuk çurpuk yazdım. daha sorun olursa yazarsın, tam açıklayamadım malum başımda hoca var.
Sosyal ağlarda paylaş

aIa dicem, sen nerden bilion veya şu kadar sınırımız var dicekler. ama baştan beri oynayan hatta sonradan giren bütün türkler 60ladı. zor bulman. lvl60 a kadar friend listin idare eder. ii bi friend list, sana guildden çok daha fazla yararlı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ahn'Quiraj'da böcek ezmeye gittik ve karşımıza çıka çıka kara fatmalar ve uçan huriler çıktı. Neyseki dev bir akrep bulduk da dişimize göre bişi indirebildik. İlk boss server-first kill'i de bir wipe ile kaçırdık ama 3.üncü ile bronz madalya aldık :)

bu arada A l A = alaturqua yani 'L' harfi ortadaki :p
Sosyal ağlarda paylaş

öyle deme ya synthia ben cok mutluyum blizz mc yi resetlemeyı unuttugu için:)
dün aksam saat 6 civarı evde elektrık gitti ve 9 a kadar gelmedi,bende bizimkiler suan ragnarosu kesıyordur kaçırdım raidi derken oyuna bir girdim ilk 2 bossu kesmısler ve hep beraber disconnect:)işin komiği kalimdor kıtası ayakata yanlız eastern offline.tabii bekledım 1 saat ve sonra gelmeyenelerin yerine raide girdim:)26 kişi ile shazzraha kadar geldik.hem dkp kaybolmadı hemde istemedende olsa dinlenmiş oldum
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
muzcu sanırım premade grubundasın,bugun warsongda karsılastık.baba bayragı kaptıktan sonra druidi kendı flagınız ustunde bekletmeyın,yukardan slow falla düşen 2 mage 2 instant spelle kesebılır onu ,ki ben tek basıma olmama ragmen azdaha alıyordum bayragı.bunu sakın ukalalık olarak algılama sadece rank kastıgını bılıyorum ve yardımım dokunsun ıstedım.raid saati geldıgı ıcın cıktık bu arada yoksa baya zevklıydı:)
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...