Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

6 Yıllık arkadaşımız Kayboldu!!

Dynun

Öne çıkan mesajlar

• Admin
kampüs bölgesi içinde her ilan asilan yer icin rektörlüge gitmeniz gerek. dilekce yazarak basvurun. en cok görülen yerler otobüs duraklari, kafeterya ve fakülte binalarinin girisindeki ilan panolari. izin alabilirseniz cok ise yarar.

ogrenci islerine danisin isterseniz bi onlar yönlendirsin sizi.[signature][hline]*
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Birde belediyeye danismak gerek. Belki bulunmustur ve sahibi cikana kadar hayvan barinaklarina nakletmislerdir. Tasmasinda size ulasabilecekleri birseyler yaziyor muydu?

Hmm aslinda bole bisi yapilmiyorsada iyi fikir olmasi lazim. Telefon nosu falan yazilsa kayboldugunda bulunmasi rahat olur.

En azindan bulununca yaparsiniz tekrar kaybolmasin yaramaz.[signature][hline]*
Sosyal ağlarda paylaş

oh oh sevindim bende :)[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Efendim, buddy kayboluyor. 2 gün sonra bir köpek sürüsü içinden bir öğrenci arkadaş buddyi farkediyor ve evine alıyor. Sağolsun bakmışlar, yeni tasma almışlar, boynuna kolye bile takmışlar, yıkamışlar o kısmına sevindim. Sonra bu biraz soruşturup, büyük bi zevkle köpeğin üstüne yatıyor :)

Günler geçiyor biz bu süre içinde arıyoruz, demorahın babası gazeteye ilan veriyor falan... Dün de işte, bir kız aramış, benim arkadaşım buldu bu köpeği demiş. Yılbaşına da sanırım memleketine gitmiş. Balıkesirdeydi yani buddy! Bugün geldi işte :)[signature][hline]I`m in love with my lust
Burning angelwings to dust
I wish I had your angel tonight

G3NK

[Bu mesaj Dynun tarafından 02 Ocak 2006 18:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yupiiiiii!!!!!![signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

saolun ya Çok mutluyum bugün badimde mutlu karnı tok yatıyor köşesinde:) kimsenin başına böyle bişey gelmez inşallah Gerçekten çok üzüyor yıkıyor insanı İlgilenen tüm paticiklilere teşekkürler[signature][hline]güzellik bir karaelfin kılıcının ucunda solar
........... ^^^^^^^^ ..............
Sensiz bir yıla girmenin düşüncesi bile kötü
Sosyal ağlarda paylaş

çok tatlı :) bidaha hiç bi yere kaybolmaz umarım.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Bulunduğuna cok sevindim =o)[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Energizer tav$ani / Gizli Ninja2

Diablesse of Burning Legion
Karakedi, 23 Temmuz 2005 17:14 demişki:
accaz be güzelim. bi server gelsin. acmayan dynamik gibi kel olsun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ciguli, 31 Aralık 2005 07:28 tarihinde demiş ki:
İçimden bir ses bu köpeğin bulunacağını söylüyor işallah içimden geçen olur.Çok nadir girerim bu bölüme ve hayvanım yok ama vicdansız insanların eline denk gelmemişsse bulunacağını düşünüyorum.

eee ben ne demiştim :) içime dogdu bulunacak demiştim kalbim temizmiş...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...