Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılamayan Scrollar

Cherkes

Öne çıkan mesajlar

Dimo ile konuştum bugün 2005 de aldığınız ( power up storedan ) Scrolları satamıycağımızı 2006 da satın alınanların merchantta satılabileceğini söyledi ne kadar doğru bilemem ama premium u olan arkadaşlar deneyebilir.[signature][hline]server:Ares
class:Elmorad Wairor
lvl:65
np:60k
Swift...Baba beni kastırır mısın?!!! Slm baba Türk müsün? Clan pls!!! Aga Party pls!!! ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ephe, 03 Ocak 2006 17:13 tarihinde demiş ki:
doğru sanırım :((( Benim elimde 3 tane sw scroll patladı rouge um bi işime de yaramıo ...

kullanırsn bişey olmaz:D:D:horace:[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ephe, 03 Ocak 2006 17:13 tarihinde demiş ki:
doğru sanırım :((( Benim elimde 3 tane sw scroll patladı rouge um bi işime de yaramıo ...
ÜHÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ:-(
Bende de 3 tane speed pot 2 tane attack scroll var napcam ben ya bunları ühüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü!!![signature][hline]şşşt yanlış olmasın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cherkes, 03 Ocak 2006 16:49 tarihinde demiş ki:
Dimo ile konuştum bugün 2005 de aldığınız ( power up storedan ) Scrolları satamıycağımızı 2006 da satın alınanların merchantta satılabileceğini söyledi ne kadar doğru bilemem ama premium u olan arkadaşlar deneyebilir.

bu dogru deil dun preminyum alan biri aldıgı scrollları satamıyo mechata yada tredaya koyamıo :lol:[signature][hline]lewel:55
name:sak_suka

kendime daha coq dikkat etmem gerekir cunku unuttum kurallardan ban yiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
__sak_suka__, 03 Ocak 2006 18:10 tarihinde demiş ki:
said:
Cherkes, 03 Ocak 2006 16:49 tarihinde demiş ki:
Dimo ile konuştum bugün 2005 de aldığınız ( power up storedan ) Scrolları satamıycağımızı 2006 da satın alınanların merchantta satılabileceğini söyledi ne kadar doğru bilemem ama premium u olan arkadaşlar deneyebilir.

bu dogru deil dun preminyum alan biri aldıgı scrollları satamıyo mechata yada tredaya koyamıo :lol:

hastasiyim $u lafin...[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...